Априлски бебета 2018

  • 56 862
  • 739
# 420
По колко време държите бебчовците по корем? А задържат ли си главичката? Ние сме на 3 месеца и 1 седмица, държи главата за няколко минути и после се измаря. Не знам колко е препоръчително на ден, но гледам поне 10-15 мин да го правя това упражнение...
Виж целия пост
# 421
Не го държа дълго по корем, няколко минути преди хранене, защото започва да се изнервя.
Обича за го държа изправен, като с два пръста му държа главата, докото разглежда наоколо.

Нормално е за толкова кратко да си задържа главата повдигната.
Виж целия пост
# 422
Като нятискам петичките моето бебе се опитва да лази.
Кога вадите летните колички?
Виж целия пост
# 423
Моята я изкарах преди около месец с напално легнало полужение е .
Виж целия пост
# 424
Като нятискам петичките моето бебе се опитва да лази.
Кога вадите летните колички?
И моето понякога лази,  но много много не обича да е по корем.
Аз нямам зимен, а само летен кош който става и за легнало положение. Тъй като е лятно бебе не сметнах за нужно да купувам 3 в 1.
Виж целия пост
# 425
Моят летен кош няма позиция с лице към мен и все още няма да го слагам. Смятам след няколко месеца направо да си купя количка тип чадър, тази ми тромава и тежка.
Виж целия пост
# 426
И аз в началото реших да не купувам коша за новородено, но на бебето не му беше удобно. Ще изчакам, докато стане на 5 - 6 месеца и тогава ще го сменя. Ако започне да се надига, по - рано ще бъде.
Виж целия пост
# 427
Мами, вашите бебчовци по колко спят през деня, моето съкровище от няколко дни ми спи между храненията по 30мин. и не иска повече
Виж целия пост
# 428
За количките аз съм с две. Едната ми е от каката с 3 в 1. Не ползвам коша за новородено. Само коша за кола и летния вариант. Но летния вариант има 39 градуса наклон. В тази количка имам чувството че се кефе, защото гледа . Но тази количка ми седи в колата и я ползвам само. Другата ми е комбинирана и я ползвам за разходки в квартала... ама имам чувството че не й харесва.
За заспиването... заспива с рев, събужда се с рев... масово заспива с люшкане в шезлонга или столчето за кола или в количката. Спи по 30 Мин до час...крива е от всякъде ... вчера от 6 до 9 вечерта рева като магаре нищо не помогна.
Виж целия пост
# 429
При нас сънят през деня от няколко дни не е мираж, даже почнах да се притеснявам,че много спи. Вечер след къпането започна да прави 6-часова пауза,което ми дава време да поспя.
Виж целия пост
# 430
И ние сме така, вече не иска и в люлката да заспива, спи по малко през деня, а през ноща все още се буди на 4 часа
За количките аз съм с две. Едната ми е от каката с 3 в 1. Не ползвам коша за новородено. Само коша за кола и летния вариант. Но летния вариант има 39 градуса наклон. В тази количка имам чувството че се кефе, защото гледа . Но тази количка ми седи в колата и я ползвам само. Другата ми е комбинирана и я ползвам за разходки в квартала... ама имам чувството че не й харесва.
За заспиването... заспива с рев, събужда се с рев... масово заспива с люшкане в шезлонга или столчето за кола или в количката. Спи по 30 Мин до час...крива е от всякъде ... вчера от 6 до 9 вечерта рева като магаре нищо не помогна.

Виж целия пост
# 431
Спането всеки ден различно, вчера беше горещо спеше по 30 мин до час. Нощното хранене също понякога се буди понякога не.
Вчера си легна 10 не се събуди чак до 6 часа сутринта. После изпи млякото наака се пак огладня, пак мляко и заспа в 8 .
Събуди се преди малко в 12  и сега е някъде из махалата на разходка с баба си Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 432
Здраавейте дами! Аз да попитам кърмещите мамчета - как храните (в каква поза) бебковци през нощта? До сега аз го хранех седнала на спалнята и когато е готов, го вдигам да се оригне, гушкам го 5мин да се унесе и го връщам обратно в неговото си легло. Но в последно време много ми се спи през ноща след 2-3 часа и го взимам на спалнята и го храня легнала и си заспиваме там заедно. Та исках да питам при вас как е и се притеснявам да не вземе да откаже заради това да си спи в неговото легло, защото снощи не можах да го приспя там - рева 40мин храних го 2 пъти, гушках го - заспиваше, но щом го сложех в леглото му започваше да плаче отново. В момента в който го преместих да легне на спалнята се успокои и заспа. После го преместихме в леглото му, но пък както ви споделих през нощта, когато се буди да яде на мен ми се спи ужасно и нямам просто сили да го храня седнала и да чакам да се наяде за да го върна по в леглото му Sad ще съм благодарна на споделилите от вас опит.
Виж целия пост
# 433
Спането през деня е различно - от 30 мин. до 1 час. Вечер заспива към 8-9 часа и се събужда към 4 сутринта.
Виж целия пост
# 434
Слажихме имунзацийките. Сега дебна дя наблюдавам реакции.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия