Априлски бебета 2018

  • 56 862
  • 739
# 480
Здравейте, днес бихме пентаксин и приехме ротарикс, но сега забелязох 2 големи червени петна на едната ръчичка. Дали е от ваксините? На някой случвало ли се е?
Виж целия пост
# 481
Намажи с кремче и наблюдвавай.
Следи температурка.
Виж целия пост
# 482
Поизбледняха,но не съм мазала с нищо. Дадох панадол превантивно за температура по препоръка на педиатърката.
Да се похваля,че на 2.5 месеца са започнали да избиват долните зъбки. Явно затова си лапа юмруците моя юнак: D
Виж целия пост
# 483
В този периос са така. Зъбките избивали след 4 м.
Виж целия пост
# 484
При всеки различно избиват зъбите. На моя пък започнаха много лиги да му текат. Зъбче още няма де. Иначе ръцете постоянно са му в устата от доста време.

На една позната бебето се роди със зъбче отдолу. Бях доста изумена.
Виж целия пост
# 485
На брат ми първият зъб му е излязъл на 3 месеца. Много често се случвало (това го каза детски стоматолог) зъбите да излизат по - рано. След това по - рано се сменят и ако не се спазва отлична устна хигиена, по - рано се загубват.
В тази връзка моят съпруг не спира да ме пита кога ще започнем почистването с напръсник (ходихме заедно по лекционните курсове, които провеждат и е запознат с какво ли не Bowtie) , но не можем да си спомним кога точно.
Аз мисля, че след поникването на първото зъбче. Вие имате ли по - точна информация?
Виж целия пост
# 486
Здравейте, на каката първото зъбче изби десетина дни преди да навърши 6 м. Нищо специално не съм правила със зъбите й докато не започна да яде масово твърда храна. Сериозно почистване около годинката започнахме с напръстник и паста. Кариеси има едва сега на 5 и половина
Виж целия пост
# 487
Мисля, че моето момиче го тормозят венците. На пипане са набъбнали и побеляват като ги обтривам с гелче - иначе не се търпи, тя досега беше изключително кротка, но явно доста и дават зор тия венци... Намазахме я с пастичка на Бонжела и заспа буквално 2 минути след това.... Което още повече затвърждава убеждението ми, че са зъбки...
Виж целия пост
# 488
Здравейте, на 29.06 направихме три месеца. За втори път се пробвам на бебето да давам мляко с биберон размер м на медела и и докарвам газове и безпокойство. Само моето бебе ли е от бавноразвиващите се.? С каката имах същия проблем. Тя с друг модел биберон не иска да пие мляко. Пробвала съм я с размер 1 и 2 на др броун безуспешно
Виж целия пост
# 489
Просто си е свикнала с биберона.
Друга марка шишета харесва ли?
Виж целия пост
# 490
Бях и взела на др броун, но  не свика с биберона. Много пари потроших докато намерих правилните шишета. Просто в родилното ядеше с такъв вид биберон ...
Виж целия пост
# 491
Малиш, пробвай да я храниш на порции. Даваш й малко, почива, после пак и по някое време я поставяй да се оригне. Трябва време да свикне детето, че пуска повече без много усилия. Сега много бързо се стича млякото и поглъща повече въздух.
Виж целия пост
# 492
Мили мами, да попитам дали има сред вас случайно живущи в гр. Перник ? Simple Smile
Виж целия пост
# 493
Малиш, пробвай да я храниш на порции. Даваш й малко, почива, после пак и по някое време я поставяй да се оригне. Трябва време да свикне детето, че пуска повече без много усилия. Сега много бързо се стича млякото и поглъща повече въздух.
Ами не смея, защото се отказва и скоро пак е гладна. Минахме през това първите два месеца ... пък и повръща, къде от преяждане, къде от рефлукс, къде от колики. Тъкмо по стабилизирах нещата с повръшането. Страх ме е пак да не почне на фонтан
Виж целия пост
# 494
Здравейте, да ви питам какъв биберон залъгалка ползвате. .. ортопедичен, каучуков на нук не се приема категорично. До скоро не ми пречеше, но ръцете са и нон стоп в устата. Няма яла или гладна, смуче си пръстите... а каката я пипа нон стоп.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия