Боя за коса / Клуб на червенокосите 4

  • 55 836
  • 818
# 495
Идвам да похваля новата боя,която пробвах.
...
Да видим като трайност как ще е. Нанася се лесно.
Ще дадеш ли отзиви как се държи боята във времето?
Виж целия пост
# 496
Здравейте, по принцип съм тъмнокестенява и се боядисвам от няколко месеца с Perlacolour, 6.66. Хваща, но кафявото си ми избива след няколко измивания. Краищата съм ги изсветлявала преди година, корените само ги боядисвам, тях не искам да ги пипам. Искам по- наситено червено (тъмно) и си поръчах Lakme  Collage 0/99 Intensive Red с окислител 9%. Гледам тази боя е за кичури. Дали е подходяща за цяла коса?
Виж целия пост
# 497
Ще дадеш ли отзиви как се държи боята във времето?
За втори път се боядисвам с въпросната боя. Този път е по-трайна, което е нормално. С времето ще се наслои още. Покрива ми белите коси, не се отмива от тях като други бои, които съм ползвала. Но мисля да я потъмня този месец и още не съм решила какво да сложа.
Виж целия пост
# 498
Ще дадеш ли отзиви как се държи боята във времето?
За втори път се боядисвам с въпросната боя. Този път е по-трайна, което е нормално. С времето ще се наслои още. Покрива ми белите коси, не се отмива от тях като други бои, които съм ползвала. Но мисля да я потъмня този месец и още не съм решила какво да сложа.
С колко процента оксидант я смесва?
Виж целия пост
# 499
Ще дадеш ли отзиви как се държи боята във времето?
За втори път се боядисвам с въпросната боя. Този път е по-трайна, което е нормално. С времето ще се наслои още. Покрива ми белите коси, не се отмива от тях като други бои, които съм ползвала. Но мисля да я потъмня този месец и още не съм решила какво да сложа.
С колко процента оксидант я смесва?
С 6%, макар че я дават с 9% по каталог.


Някоя от вас да е минавала от ярко червено на шоколадово кафяво?
Направих я червена, сега искам шоколадово кафяво. Май няма да мина без сваляне на цвета предварително.
Виж целия пост
# 500
Аз преди време от чевено се докарах до тъмен карамел само с наслояване на бои.
Виж целия пост
# 501
Моите експерименти с марки и цветове продължават. Този път ударих дъното Tired Face Взех си "Трайна боя за коса с хиалуронова киселина Platinum". Цвят 6.25 (Violet Dark Blond Mahagony). Цветът, който се получи, е л@йняно-кестеняв. Няма и помен от червени или виолетови нюанси. Оттенъкът е нещо като косата ми преди да я боядисам - овехтяло, прозиращо и почти обезцветено червеНИКАКВО, розоНИКАКВО и русоНИКАКВО. Scream Трудно ми е да опиша получения резултат. Да бях търсила подобен цвят - никога нямаше да го намеря из палитрите на която и да е марка Joy Но косата стана уникално мекичка. Боята стигна с 300 зора за коса малко под раменете.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 502
Джул, лилава ли искаш да си?
Виж целия пост
# 503
Виолетово или лилаво. Но не някакво супер ярко и наситено и да не е получено от директни пигменти и тонери...че косъмът ми е леш от експерименти. Това на косата ми в момента е пълна шитня.

Ще оправям положението или ще го доо@кам на следващото боядисване. Joy Дано поизпадне, че искам по-витални и чисти цветове, а не умрели кестеняви с оттенъци Close
Виж целия пост
# 504
Кофти тръпка. :/

Лакме колаж е хай лифт боя и с 9% ще си стане червено. Не знам дали ще е тъмно. Не бих я препоръчвала за дългосрочна употреба по дължините.
Виж целия пост
# 505
Ако решиш, ще ти кажа моето лилаво. Ама там няма хън-мън, седиш си виолетово и тва е 😂
Виж целия пост
# 506
Е, кажи го и за другите Blush
Онова Монтебело ли?
Виж целия пост
# 507
Е, кажи го и за другите Blush
Онова Монтебело ли?

Да. Същото.
Виж целия пост
# 508
Това с какъв окислител е?
Много готин цвят.
Виж целия пост
# 509
Това с какъв окислител е?
Много готин цвят.

9% ама трудно се маха, да знаеш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия