Откраднат живот 48 Критична точка: Казват, че всичко в живота се случва с причина (07.05-13.05)

  • 82 250
  • 1 804
# 270
Е, каква беше тая смешна сценка при линейката?! То верно като тийнейджъри. Голям смях.
Виж целия пост
# 271
Чудих се къде отидохте, то нова тема, загрубя работата малеее малеее.

Само едно не разбирам, какво точно му е на Тони, той буквално е полудял .
Виж целия пост
# 272
Не мога да повярвам, че братчето разбра след тая агония в 3464646466 епизода.
Виж целия пост
# 273
Бе той да не направи пожар??????
Виж целия пост
# 274
Какво изгори?
Виж целия пост
# 275
Алелуя,евала,машала, ашколсун! Joy

Шушон,билетите за екскурзията
Виж целия пост
# 276
Разговорът между двете двойки цена няма  Joy
Тони даже вече имена на децата им измисли, еми не ми е жал, съжалявам... Как може да купи билети без даже да й каже?
Виж целия пост
# 277
Мисли мащабно, Захариев - казва Фотев.

Жалко, зад тях трябваше да е фон двуетажната жалка болничка. Смяяяяях.
Виж целия пост
# 278
Разговорът между двете двойки цена няма  Joy
Тони даже вече имена на децата им измисли, еми не ми е жал, съжалявам... Как може да купи билети без даже да й каже?

Бе ако беше влюбена в него, щеше да припадне от кеф
Виж целия пост
# 279
Ей, сега Галя ще разбере доста брутално, че не може да държи мъжа си под чехъл, щото цената е доста висока
Виж целия пост
# 280
Стаменова се пречупи Simple Smile
Виж целия пост
# 281
Дона, ако беше,нямаше да го кълнем. Ужасно нахално, безцеремонно и гадно в поведението му. А сега Марио ще се самоизяде от вина. ако знаех, че ще съм му благодарна на Врабчев, пък на Joy

Захариев как се измъкна като мишок, пфууу, за момент си мислех, че ще заприлича на мъж.

Харесва ми, че Стаменова е смела и има идеи.

Виж целия пост
# 282
Стаменова толкова влюбено гледаше Фотев, че се зачудих колко ли вино е изпила?

А Пешко си е мижитурка и не може да си излезе от обувките. Че и с детето се оправдава 😡
Сега сигурно ще отиде на театъра и Стилянова ще ги сгащи.
Виж целия пост
# 283
Абе Галя няма даностави нешата така
Виж целия пост
# 284
Стаменова не ми харесва, как се подхилква.
Тони удари дъното. Въпреки че по едно време се притесних двойките да не се сменят и пак да не види когото трябва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия