Евровизия 2018 - Полуфинал II (Тема 24)

  • 78 987
  • 1 760
# 1 095
Германия вече се изкачи на 3 място при букитата и има съвсем реален шанс да победи.
Забелязахте ли, че финалът на Евровизия започна с огън и завърши с огън Simple Smile Случайност?

Сега се чудя дали гърците ще гласуват за нас или мощно ще подпомогнат Кипър. Май въпросът ми е реторичен.

12 точки за Кипър и 10 за България ще е гръцкият вот. Ще има 8 за Албания например.
Виж целия пост
# 1 096
Много здраве му желая на това момче, но не ми харесва и това е.
Аз също.  smile3507
Да раздават пижамите вече...
Виж целия пост
# 1 097
Загладил е косъма, изглежда по-добре. Дано всичко е наред със здравето му.
Преиграването му е ужасно.
Виж целия пост
# 1 098
Изглежда здрав и много добре. Браво!

17-ти
Виж целия пост
# 1 099
Не ми харесва програмата на португалците

Не може да пее Салвадор
Виж целия пост
# 1 100
Не ми харесва португалската песен. Пиянски стил караоке.

Чакам гласуването.
Виж целия пост
# 1 101
Хм, къде на тая страница има за гласуване?

Вдясно на залаганията.
Виж целия пост
# 1 102
Най-лошата програма, която помня...
Виж целия пост
# 1 103
Да е жив и здрав Салвадор! За мен не е никакъв певец и движенията му ми навяват други мисли.
Виж целия пост
# 1 104
Хм, къде на тая страница има за гласуване?
В дясно има анкета голяма
Виж целия пост
# 1 105
Салвадор е понапълнял, поправил се е! Сега е хубав. Миналата година изглеждаше съжалително.
Виж целия пост
# 1 106
Харесва си ми Amar Pelos Dois Simple Smile
Виж целия пост
# 1 107
Щом тази песен успя да спечели Евровизия миналата година, значи всяка друга може.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 108
И не разбипам защо все някой друг трябва да му пее песента...
Виж целия пост
# 1 109
Вече искам да печели холандеца и догодина в паузата да миксира Тиесто/Марин/Афроджак или Хардуел.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия