Евровизия 2018 - Полуфинал II (Тема 24)

  • 78 987
  • 1 760
# 1 080
Гласувахте в анкетата в дясто!
Виж целия пост
# 1 081


А сега имам потвърждение
Пускам пак за  bg
Виж целия пост
# 1 082
брей, Салвадор
Виж целия пост
# 1 083
Германия вече се изкачи на 3 място при букитата и има съвсем реален шанс да победи.
Забелязахте ли, че финалът на Евровизия започна с огън и завърши с огън Simple Smile Случайност?

Сега се чудя дали гърците ще гласуват за нас или мощно ще подпомогнат Кипър. Май въпросът ми е реторичен.

Аз не вярвам че ще гласуват за Кипър, но ще видим...
Виж целия пост
# 1 084
Пее бе, Салвадор Собрал.
Виж целия пост
# 1 085
А за програмата никой не може да бие Швеция с Петра и Монс водещи Simple Smile
Я, Салвадор!!
Виж целия пост
# 1 086
Ей ви го и пак в същия стил Grinning
Виж целия пост
# 1 087
А твърдяха,че е в болница.
Това трябва да е изненада.
Виж целия пост
# 1 088
Много здраве му желая на това момче, но не ми харесва и това е.
Виж целия пост
# 1 089
Радвам се да го видя това момче на сцената!
Виж целия пост
# 1 090
ох, пак ми е като дрогиран
не можах да оценя неговото изпълнение и миналата година
не е защото спечели, просто явно не съм от ценителите на този тип пеене...
Виж целия пост
# 1 091
Много здраве му желая на това момче, но не ми харесва и това е.
Сейм.
Аз си лягам. Пожелавам успех на нашите. А на вас - приятно гледане, и без нерви. Wink
Виж целия пост
# 1 092
Разхубавил се е, но движенията му същите некоординирани.
Виж целия пост
# 1 093
Хм, къде на тая страница има за гласуване?
Виж целия пост
# 1 094
Салвадор е доста по-енергичен.
Дано проблемита със здравето да са завинаги зад гърба му.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия