Евровизия 2018 - Полуфинал II (Тема 24)

  • 78 987
  • 1 760
# 1 125
Е, това появяване на Салвадор,
дано подсети журитата да ни върнат жеста от миналата година.
Виж целия пост
# 1 126
Салвадор какъв невиждан хейт отнесе в шведския форум, не е истина.

Пак от там - смятат, че ще се класираме между 6 -10 място.

Ти пишеш ли там? Grinning
Виж целия пост
# 1 127
Кога почват резултатите? И последно тези на журито ли обявяват по точки от държавите или на зрителите?
Виж целия пост
# 1 128
Не минаха ли 40 минути?
Виж целия пост
# 1 129
Стискам палци на нашите... да видим сега кой колко лицемерен е.

Стискам и за Италия, Австрия, Албания и Испания! Дано влязат в 10-ката.
Виж целия пост
# 1 130
Салвадор какъв невиждан хейт отнесе в шведския форум, не е истина.

Пак от там - смятат, че ще се класираме между 6 -10 място.

Ти пишеш ли там? Grinning

Да, агитирах за нашата песен, но само около петима потребители казаха, че им харесва.
Виж целия пост
# 1 131
Някак ми се струва, че ще сме 7-ми. Дано не съм права.
Виж целия пост
# 1 132
Стискам палци само за нашите. Не мога да го правя за други.
Виж целия пост
# 1 133
Почнаха с точките
Виж целия пост
# 1 134
Часът на истината.
Виж целия пост
# 1 135
Усещам как ще се ядосвам, започва се...
Виж целия пост
# 1 136
започва се
нашата песен е най-добра!
Каквото и да стане - ние сме най-добри!
Италия 12 т за Франция
Виж целия пост
# 1 137
Боже, в Украйна трябва да са луди
Виж целия пост
# 1 138
Айде украинците изплискаха легена с 12 точки за Франция.
Виж целия пост
# 1 139
ужас - не ни дават точки
гадове
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия