Евровизия 2018 - Полуфинал II (Тема 24)

  • 78 987
  • 1 760
# 1 110
Някой, някъде чул ли е песента победител от миналата година, да се пуска или някой да я слуша?
Виж целия пост
# 1 111
Аз България все на 16 място я виждам, там ще сме. Ами да си пожелаем да сме в топ 10 и да НЕ спечели Кипър или Израел
Виж целия пост
# 1 112
Салвадор е понапълнял, поправил се е! Сега е хубав. Миналата година изглеждаше съжалително.
Махнал е кукуригуто
Виж целия пост
# 1 113
Четох някъде, че е преминал успешно операцията си.
Виж целия пост
# 1 114
Някой, някъде чул ли е песента победител от миналата година, да се пуска или някой да я слуша?
Аз лично не.

Влизам да се къпя и дано вече да дават кой какво, че заспах
Виж целия пост
# 1 115
Милият Кристиан продължава да агитира:

Kristian Kostov

#TeamKris, please support #Bulgaria and @EquinoxBulgaria ❤️

и номерата за гласуване по държави
Виж целия пост
# 1 116
Тоя Салвадор една и съща песен ли пее или нещо се бъркам?  Thinking
Виж целия пост
# 1 117
Четох някъде, че е преминал успешно операцията си.
Да, присадили са му сърце!
Виж целия пост
# 1 118
Салвадор не е проблем, песента е такава. Ето сега пее друг човек и звучи по същия начин. Все едно някой е ударил три ракии и е грабнал микрофона да мяучи в някой караоке бар.
Виж целия пост
# 1 119
Някой, някъде чул ли е песента победител от миналата година, да се пуска или някой да я слуша?
Аз поне - никога.
Виж целия пост
# 1 120
Щом тази песен успя да спечели Евровизия миналата година, значи всяка друга може.  Mr. Green

Точно!!
Това е най-дразнещата песен на Евровизия ,която ме е дразнила някога... Не ме докосва по никакъв начин!!
Виж целия пост
# 1 121
Някой, някъде чул ли е песента победител от миналата година, да се пуска или някой да я слуша?

Аз - да. Алфред /от испанския дует/ я пя на единия от концертите във формата, в който участваха с Амая.
Виж целия пост
# 1 122
Аз бих си взела албума на Салвадор. Да го слушам ми харесва много, даже и стила. Само да не го гледам. 
Виж целия пост
# 1 123
Салвадор какъв невиждан хейт отнесе в шведския форум, не е истина.

Пак от там - смятат, че ще се класираме между 6 -10 място.
Виж целия пост
# 1 124
Сърбия бяха страхотни, нашите - ако са в топ 10, грандиозен успех ще е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия