Евровизия 2018 - Полуфинал II (Тема 24)

  • 78 988
  • 1 760
# 1 065
Последните 3 години винаги съм гласувала, включително и за детската Евровизия и до сега никога не съм получавала потвърждение.  Thinking Наши приятели, а и от останалите телефони в къщи също.  Дали изобщо са ни зачитани СМС-те?  newsm78
Виж целия пост
# 1 066
Германия вече се изкачи на 3 място при букитата и има съвсем реален шанс да победи.
Забелязахте ли, че финалът на Евровизия започна с огън и завърши с огън Simple Smile Случайност?

Сега се чудя дали гърците ще гласуват за нас или мощно ще подпомогнат Кипър. Май въпросът ми е реторичен.
Виж целия пост
# 1 067
Гласувах за Италия в крайна сметка. Най-много ме развълнуваха, а и текстът им беше най-смислен.

Може би ще пусна един и за немеца.
Виж целия пост
# 1 068
Не знам какво става, нито смс минава, нито телефонното обаждане.

И при мен е така, и от двата телефона - и от българския, и от немския. Не е ясно изпрати ли, не изпрати ли. Надявам се да има глас, а да не е само източване на пари Sad
От мен гласове за България и Германия
Май половината е гласове, другата половина източване на пари Confused
Виж целия пост
# 1 069
Готово! Пратихме 60, започнаха да ги потвърждават много бързо сега.

Гласувах и тук вдясно: https://eurovisionworld.com/odds/eurovision
Виж целия пост
# 1 070
Много скучна програмата на домакините.  Whistling
Виж целия пост
# 1 071
Какво е това гласуване 40 минути.....
Виж целия пост
# 1 072
Готово! Пратихме 60, започнаха да ги потвърждават много бързо сега.

Гласувах и тук вдясно: https://eurovisionworld.com/odds/eurovision
Браво!
Ти си наша гордост!
Виж целия пост
# 1 073
Винаги има проблем с гласуването.
Миналата година чак след приключване
на гласуването получих потвърждение.
Два неуспешни и само един успешен.
Виж целия пост
# 1 074
На СМС получих веднага потвърждения, за секунди.
Виж целия пост
# 1 075
Паднахме на 17 място.
Виж целия пост
# 1 076
Голяма скука.
Да дават резултатите.
Виж целия пост
# 1 077
Така ужасно са ги гримирали тия водещи, приличат на маски

Я какво хубаво момиче е победителката на eurovision junior.
Виж целия пост
# 1 078
Наистина, изключително отегчителна програма...
Виж целия пост
# 1 079
И аз веднага получих потвърждение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия