Евровизия 2018 - Полуфинал II (Тема 24)

  • 78 979
  • 1 760
# 1 545
Предвид тазгодишния вот и абсурдния (за мен) победител, направо догодина да изпратим Папи Ханс с вариация на "Кекс". Astonished
Виж целия пост
# 1 546

Не го открих в сайта на БНТ този цитат, нито разбирам Екуинокс ли са го казали? Я

Аз не си измислям.

Виж целия пост
# 1 547
И така се роди идеята за дует Лили Иванова - Азис!
Виж целия пост
# 1 548
Гледам сега гласуванията и не разбирам нещо, журито на Великобритания, например, на полуфинала ни е дало 12 точки, а на финала 12 точки са за Австрия, 10 Израел и 8 за нас. И двете песни бяха в нашия полуфинал, кога и как си сменят мнението си и гласуват пак?
Виж целия пост
# 1 549
И Македония са ни дали 12 точки на полуфинала, а на финала нула ...
Виж целия пост
# 1 550
"Денят започва с Георги Любенов": https://www.bnt.bg/bg/a/izrael-e-golemiyat-pobeditel-v-evroviziya-2018

По бТВ в края на "Тази неделя" включиха по телефона Борислав Миланов. Естествено, че е разочарован. Още повече, че са ни връчили наградата за най-добра композиция преди да започне финалът. Каза, че изпълнителите са си свършили отлично работата.

Гледам сега гласуванията и не разбирам нещо, журито на Великобритания, например, на полуфинала ни е дало 12 точки, а на финала 12 точки са за Австрия, 10 Израел и 8 за нас. И двете песни бяха в нашия полуфинал, кога и как си сменят мнението си и гласуват пак?

Журито гласува два пъти: веднъж на полуфинала, втори път на финала /или по-точно вечерта преди официалните изпълнения, пеят само пред него/.
Виж целия пост
# 1 551
https://www.facebook.com/Bulgarian.National.Television/photos/a. … ype=3&theater

И аз от сърце благодаря на всички, които подкрепихте нашата песен Revolving Hearts
Виж целия пост
# 1 552
И Македония са ни дали 12 точки на полуфинала, а на финала нула ...
Това е със скрита цел- да се доближим до финала и после да ни го...ще ви класираме, за да ви го набием
Виж целия пост
# 1 553
Първи коментар за "Евровизия"

Говори създателят на "Екуинокс" Борислав Миланов

https://www.btv.bg/video/shows/tazi-nedelia/videos-nedelia/parvi … a-evrovizija.html
Виж целия пост
# 1 554
За пореден път в Евровизия победи "различното". Да вземат да го прекръстят на конкурс за различната песен. Явно ще трябва да тръгнем и ние по тази линия, ако искаме някой ден да победим, ама то не останаха различни - гейове, транссексуални, травестити, джендъри, борци за всякакви каузи и права вече по няколко пъти се изредиха. Освен да пратим някоя баба или дядо, че да спечелим пенсионерския вот. За Лили Иванова се сетих първо, ама тя е млада още, няма 90.
Русия вече го играха този сценарий с пенсионерите, цяла група симпатични бабки бяха изпратили една година 😂
Май не е имало сляп певец, стил Стиви Уондър.
Виж целия пост
# 1 555
Май не е имало сляп певец, стил Стиви Уондър.
А, чудесна идея. Орхан Мурад и Сузанита - баща и дъщеря. Ще ги забием в земята.
Виж целия пост
# 1 556
И Македония са ни дали 12 точки на полуфинала, а на финала нула ...
На кой са дали 12 и 10? Кипър?
Решили са да гласуват статегически и да ни натиснат надолу като преки конкуренти.
От години гласуването на журито е с хватки. Явно тази година сме  зле с лобирането(част от играта е) - нямаме сигурни точки, които  взимахме от Армения, Малта...
И по несправедливи  гласувания на журито е имало - смачкаха Лазарев, защото знаеха, че ще спечели зрителския вот, за да избутат напред Джамала.Тази година подредиха Италия по подобен начин.

Но няма смисъл да го нищим, нашата песен не се хареса и на публиката.
Избора може и да не ни харесва, но е справедлив - израелската събра точките и на публика, и на жури.
Както миналата година Собрал.
Виж целия пост
# 1 557
И Македония са ни дали 12 точки на полуфинала, а на финала нула ...
На кой са дали 12 и 10? Кипър?



Журито: 12 точки на Естония, 10 точки на Кипър

Публиката: 12 точки на Албания, 10 т. на Сърбия
Виж целия пост
# 1 558
Тази година съм много разочарована от евровизия.Правилата само за нас ли съществуват?Не можеше политически песни,но ето,че Джамала победи миналия път с песен за войната.Не можеше да е с крадена песен,но Кипър е на 2-ро място.Авторът на песента на Кипър,явно се е вдъхновил слушайки Поли.Да вземем и ние да направим песен за някоя война,имаме предостатъчно истории,или да идем с песента на Валя Балканска и да ги забием в земята.
Виж целия пост
# 1 559
Разочаровах се като разбрах, че дебеланката клоунеса е спечелила. После как човек да следи въпросния кОнкурс? Imp
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия