Лежащи мами 41

  • 67 098
  • 767
# 270
Освен Неофолик мета,пиех и Прегнакеър плюс...през цялата бременост.
Виж целия пост
# 271
И аз пия Препакеър +  и доскоро биозин мама ,тъй като няколко пъти прихващам вируси от дъщеря ми
Да ви се оплача - днес за пореден ден болки ту ниско долу в корема ,ту кръста ме стяга...И това продължава цял ден
Тази седмица ходих точно 3 пъти на преглед със същите оплаквания и то все при различни доктори на смяна, и всички казват ,че не са контракции. Но наистина боли по цял ден Sad
А аз стоя в напрежение и страх да не стане беля Sad
Пия кордафлекс ,утрогестан вагинално и магнезий
Моля ви ,кажете кога да търся лекарска помощ ,защото досега е все фалшива тревога
Виж целия пост
# 272
Оо забравих..и Биозин Мама.Определено смятам,че той ме спаси в тежкия зимен сезон.
Виж целия пост
# 273
Аз пия Огестан от две год. до ден днешен.Пробиотик също щтото май често ми се налага да пия антибиотик.
Виж целия пост
# 274
Здравейте, лежах два дена на вливания магнезий и нош па , заради зацапване. Със скъсена шийка съм, дължината й е все около 2см от месец и половина, нямам сложен серклаж. Ще лежа и почивам до термин. Слагам си утрогестан и пия магнезий и коринфар. Искам да попитам лежането нали ще ми помогне? Не успяха да ми кажат от какво е слузта. Не е раничка, може ли да е хормонално или от скъсенаха шийка? Нямам контракции.
Виж целия пост
# 275
Инфекция. Миома.
Виж целия пост
# 276
Не е това, гледаха ме 4 лекари.
Дайте съвет какво да правя освен лежането, искам да си помогна допълнително.
Виж целия пост
# 277
Няма как да си помогнеш допълнително.Лекарствата изписани от доктор....спазване на съветите и препоръките от доктор и лежане.Всичко ще е наред....ако имаш притеснения или не ти е ясно нещо може да го обсъдиш с Аг-то.
Виж целия пост
# 278
И моя доктор отрича витамините, а и аз цял живот съм ги мислела за глупост, но преди да забременея пих 3месеца витамини за коса и страшно много ми се промени косата тогава, тоест явно действат. Сега пия по 20хапчета на ден и реших поне и витамини да си взема, прегнакеър +
Виж целия пост
# 279
Поредна сутрин с болки Sad
Позволявали ли сте си да пиете но шпа или бусклизин след 23 г.с ?
Виж целия пост
# 280
На мене цяла банка с нош па ми вливаха , изпий 2 хапчета няма никакъв пробшем!
Поредна сутрин с болки Sad
Позволявали ли сте си да пиете но шпа или бусклизин след 23 г.с ?

Виж целия пост
# 281
Поредна сутрин с болки Sad
Позволявали ли сте си да пиете но шпа или бусклизин след 23 г.с ?


Позволявала съм си, въпреки, че знам, че не трябва. Но по-добре напръскай мястото с магнезиево олио - ако е от спазми на матката, ще изчезнат за 5 минути, ако не е - значи може би е нещо с червата. Не е добре това но шпа, дето го пием, ама като ме хване по улиците и няма как да слагам магнезий ...
Виж целия пост
# 282
аз мислех, че трябва да пия но шпа и спазмалгон по три пъти на ден до края на бременността, защо не? никой не ми е казал да си спирам хапчетата
Виж целия пост
# 283
Защото ги отричат вече почти навсякъде, отварят шийката и ако ти е слабо място, ще утежнят проблема. Направо са си забранени за бременни, в повечето държави.
Виж целия пост
# 284
Поредна сутрин с болки Sad
Позволявали ли сте си да пиете но шпа или бусклизин след 23 г.с ?


Позволявала съм си, въпреки, че знам, че не трябва. Но по-добре напръскай мястото с магнезиево олио - ако е от спазми на матката, ще изчезнат за 5 минути, ако не е - значи може би е нещо с червата. Не е добре това но шпа, дето го пием, ама като ме хване по улиците и няма как да слагам магнезий ...
Мерси за съвета Heart
Поне докторите казват,че болките не са от матката,а и не казват какво може да е
Станах дежурна по лекарските кабинети и побърках всички вкъщи
Цял живот няма да мога да се отблагодаря на родителите ми ,че гледат дъщеря ми ,а и мен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия