Лежащи мами 41

  • 67 095
  • 767
# 180
Момичета, тези които са с шийки около 2см и лежат как спите по гръб или настрани?
Виж целия пост
# 181
Моята шийка последно беше 28мм.От вчера мисля че малката ми принцеса ритка ниско долу и осещам дискомфорт получавам и повече контракции но винаги до сега когато стане време за сън спа всякак си и се чувствам супер ще кажеш че не съм бременна нищо не ме боли и не получавам контракции.
Виж целия пост
# 182
Нямала съм проблеми с шийката....бях със стягания,които не й влияеха.Заспивах наляво...но през ноща си спях както му дойде.
Виж целия пост
# 183
Може ли всяка от вас да каже от кога и защо лежи? Как се чувствате?
Виж целия пост
# 184
Аз лежа от 13 г.с. то още когато видяхме двете черти мъжът ми пое домакинската работа а аз лежах само дето ходих на работа но от 13 г.с. плътно лежане само до тоалет,баня и хапване.След серклажа поне месец имах странни болежки придърпване но всичко отмина.Като цяло се чувствам добре като изключим ритниците ниско долу които ми нанася моята принцеса доста неприятно усещане.Когато се измести ниско долу започва и една лека болка по средата и повече контракции ноо се преживява всичко си струва.Това да ми е проблема както казвам на мм.Ще издържа всичко само моята принцеса да седи на топло до края.Нямам търпение да стигна до 28 г.с. че да ми е мааалко по спокойно:heart_eyes:
Виж целия пост
# 185
Аз лежа от 18 седмица, утре влизам в 23та. Със скъсена шийка съм без наличие на контракции и втвърдявания. И аз лежа като теб. Защо до 28 седмица? Тя ли се води вече спокойна?
Аз лежа от 13 г.с. то още когато видяхме двете черти мъжът ми пое домакинската работа а аз лежах само дето ходих на работа но от 13 г.с. плътно лежане само до тоалет,баня и хапване.След серклажа поне месец имах странни болежки придърпване но всичко отмина.Като цяло се чувствам добре като изключим ритниците ниско долу които ми нанася моята принцеса доста неприятно усещане.Когато се измести ниско долу започва и една лека болка по средата и повече контракции ноо се преживява всичко си струва.Това да ми е проблема както казвам на мм.Ще издържа всичко само моята принцеса да седи на топло до края.Нямам търпение да стигна до 28 г.с. че да ми е мааалко по спокойно:heart_eyes:
Виж целия пост
# 186
Да ако е започната кортикостероидна терапия иначе не е много гаранция че ще диша само.Хммм е как ти се е скъсила шийката без контракции.Инфекция някаква имаш ли?
Виж целия пост
# 187
Може да има контракции,  но да не ги усеща или да не ги разпознава като такива....
Виж целия пост
# 188
При мен това е мистерията 😹 няма инфекция, перфектна микробиология и няма контракции. Лекарите предполагат, че ми е такава просто физиологията, демек бъгава 😀
Може да има контракции,  но да не ги усеща или да не ги разпознава като такива....
Виж целия пост
# 189
Микробиологията не е показател дали има инфекция или не.
Виж целия пост
# 190
Така е!Но идеята ми беше щом няма контракции може да се е скасила шийката и от инфекция.Все пак е хубаво че си е пуснала МБ.
Виж целия пост
# 191
Моето мнение ,че при истимико цервикалната недостатъчност шийката на матката се скъсява безисмптомно( шийката няма нервни окончания),може да се усещат леки маточни контракции, но при някои жени е безсимптомно.
Виж целия пост
# 192
Нямам наличие на инфекция , правили са ми не едно изследване. Лежа и си чета книги и си чакам да дойде време живот и здраве да си родя. Това е Simple Smile
Виж целия пост
# 193
Моето мнение ,че при истимико цервикалната недостатъчност шийката на матката се скъсява безисмптомно( шийката няма нервни окончания),може да се усещат леки маточни контракции, но при някои жени е безсимптомно.

Да, но това е перманентна диагноза. Не е изолирано състояние довело до скъсяване. И би трябвало да е установено, ако е така.
Виж целия пост
# 194
Честно казано имам два късни аборта и никой не се изправи пред мен да ми каже каква точно е причината за тях.Имаше  само предположения едни казваха цервикална недостатъчност други инфекция.Но както казах само предположения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия