Hell’s Kitchen България - сезон 1, тема 6

  • 60 629
  • 741
# 120
Аз съм срещАл всякакви персони от всички краищА,
ама този Грухчев с този говор е направо за олимпиада.
Чудя им се на такива-тия хора телевизия не гледат ли,радио не слушат ли,
не чуват ли хората около тях как говорят? Rolling Eyes
то цял живот с тапи да си бил в ушити
пак няма да можеш да "говориш" така развалено Sick ooooh!
Виж целия пост
# 121
Е, сега не всички са "в центъра, до общината"  Joy
Виж целия пост
# 122
Изобщо не ме дразни Мартин как говори, даже не съм обръщала внимание на това.
Чудите се вече за какво да се заядете.
Марко да не е по-убав?
Виж целия пост
# 123
На мен още в началото ми направи впечатление изказът му на Мартин, все едно е от гетото, дразни ме, но му свикнах, не мисля че е обвързано с това откъде е. И на Светла изказът ѝ е дразнещ.
Виж целия пост
# 124
Те ще готвят, няма да са водещи в предаване. А като се замисля колко много журналисти мьекат....
Виж целия пост
# 125
Те ще готвят, няма да са водещи в предаване. А като се замисля колко много журналисти мьекат....

И още повече уъкат.
Виж целия пост
# 126
"В центъра, до Общината!"   Hug
 " с тапи да си бил в ушити

Не те ли скуби и хапи  изотвътри та така плюеш момчето  Mr. Green

От тук разбрах, че Нина е спечелила покана за стаж в ресторанта на шеф Ивайло Петров  newsm53
Това не е за изпускане- бих искала да видя тези титани в кухнята!

http://www.agencia.bg/%D1%88%D0%BE%D0%BA-%D0%B2-%D0%BF%D1%80%D0% … %D0%B0-masterchef
Виж целия пост
# 127
Simple SmileПоследната новина е търкулнало се гърнето и си намерило похлупака.
Виж целия пост
# 128
Психото грандоман не беше ли Борис Петров?

Виж целия пост
# 129
Писали са статията през ушите си. Има Ивайло Петков:



Има Борис Петров:



Като в скеча: "Не били компютри, били компоти. Не сме ги били изнасяли, а внасяли".
Виж целия пост
# 130
А вие представяте ли си Нина и Борис Петров в една кухня.
Ето това ще бъде кухнята на ада, не предаването.
Те ще се избият.
Не вярвам Ивайло Петков да я покани, но пък знае ли човек.
Да си вкара такъв трън...
Виж целия пост
# 131
Ами тя статията е от 2015 г., явно е минала експресни обучения щом се има за професионалист тази деликатна личност.
Виж целия пост
# 132
Никога не е била при Шеф  Петров  Naughty
Виж целия пост
# 133
 Embarassed Аз пак да питам кога е финала.
Виж целия пост
# 134
Embarassed Аз пак да питам кога е финала.

Ама той не мина ли? Сетих се за този въпрос в ББ.

Предполагам, че в четвъртък не следващата, а по-следващата седмица. Виктор каза, че през следващите две седмици всеки път ще реже живо месо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия