Hell’s Kitchen България - сезон 1, тема 6

  • 60 629
  • 741
# 135
 hahaha Тоест, още две седмици, на 24.05. ще е финала, така ли? Аз така помня, ама съм си шемет и не съм сигурна.
Виж целия пост
# 136
hahaha Тоест, още две седмици, на 24.05. ще е финала, така ли? Аз така помня, ама съм си шемет и не съм сигурна.

Даааааааааааааам. Така мисля.
Виж целия пост
# 137
В програмата им го има заложено на 24 май, но не пише, че е финал, а обикновено го отбелязват. И аз мисля, че най-вероятно тогава приключва.
Виж целия пост
# 138
 Peace Peace
до края на Май са всички предавания на Нова....и капките и сериалА и селскичъна....
Виж целия пост
# 139
Усмихната седмица!

Виж целия пост
# 140
Гала обяви: "Във вторник - Дани Спартак".
Виж целия пост
# 141
Гала обяви: "Във вторник - Дани Спартак".
Може би интервюто за живота на Дани извън формата Simple Smile
Виж целия пост
# 142
Гала обяви: "Във вторник - Дани Спартак".
Може би интервюто за живота на Дани извън формата Simple Smile

Сигурно, но така го обяви... Чудят се как да си вдигат гледаемостта.
Виж целия пост
# 143
Аз довечера съм на работа, надявам се да намеря резюме утре тук, че не гледам повторения. Hug
Виж целия пост
# 144
Дани Спартак от Hell’s Kitchen България извън заниманията му като готвач

https://www.vbox7.com/play:ae5cc273ff

Баща му се казва Спартак, така че това е бащиното му име.



Жена му ми е позната отнякъде.
Виж целия пост
# 145
Тогава защо навсякъде се представя като Дани Спартак? Всички други с малки имена, само той и презиме.
Виж целия пост
# 146
Тогава защо навсякъде се представя като Дани Спартак? Всички други с малки имена, само той и презиме.

Всеки може да се представя както си иска. Или той така е решил, или продуцентите.
Виж целия пост
# 147
Щото да е по-интересен. Отдавна спрях да му споменавам бащиното име.
Не гледах Гала днес.
Виж целия пост
# 148
Как издържа в това интервю веднъж да не каже  "брато"? За това пък фр. посланик му казал: Пич , нека си говорим на български." 😁😁😁
Виж целия пост
# 149
Как издържа в това интервю веднъж да не каже  "брато"? За това пък фр. посланик му казал: Пич , нека си говорим на български." 😁😁😁

Хубаво го попита репортерът: "Ама той "пич" ли ти каза?".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия