Hell’s Kitchen България - сезон 1, тема 6

  • 60 629
  • 741
# 465
Хора, във фейса е страшно.Няма изчитане.По 400-500 коментара и продължават да бълват.
Народа е пощурял.Нито един добър коментар за Нина
Тая не усеща ли какво причинява и на децата си, какво са принудени да четат и слушат заради подлата и низка душица на майка си.

Ти остави ФБ. Представи си обкръжението на децата ѝ...

Ама на нея ѝ дреме! Тя иска да е като Виктор, да диша неговия въздух, та и сърцето си Фърля в тиганЯ. Болен мозък!
Виж целия пост
# 466
Хора, във фейса е страшно.Няма изчитане.По 400-500 коментара и продължават да бълват.
Народа е пощурял.Нито един добър коментар за Нина
А, не! Не е вярно. Има един добър коментар за Нина. Някакъв смел човечец се пъне да я защитава и публикува навсякъде едно и също - как Нина е перфектен човек и най-добрият готвач. Simple Smile
Виж целия пост
# 467
Резултати от последната анкета /познали сме 100%/:

Виж целия пост
# 468
Хора, във фейса е страшно.Няма изчитане.По 400-500 коментара и продължават да бълват.
Народа е пощурял.Нито един добър коментар за Нина
А, не! Не е вярно. Има един добър коментар за Нина. Някакъв смел човечец се пъне да я защитава и публикува навсякъде едно и също - как Нина е перфектен човек и най-добрият готвач. Simple Smile
Въх.
Това да не е Ангелов под прикритие
Все пак да и върне жеста след толкова много четкане от некна страна.
Виж целия пост
# 469
Хора, във фейса е страшно.Няма изчитане.По 400-500 коментара и продължават да бълват.
Народа е пощурял.Нито един добър коментар за Нина
Тая не усеща ли какво причинява и на децата си, какво са принудени да четат и слушат заради подлата и низка душица на майка си.


Къде е тая фейсбук група аз нещо ме успях да я намеря
Виж целия пост
# 470
Хора, във фейса е страшно.Няма изчитане.По 400-500 коментара и продължават да бълват.
Народа е пощурял.Нито един добър коментар за Нина
Тая не усеща ли какво причинява и на децата си, какво са принудени да четат и слушат заради подлата и низка душица на майка си.


Къде е тая фейсбук група аз нещо ме успях да я намеря
https://www.facebook.com/hellskitchenbulgaria/
Виж целия пост
# 471
Аз смятам, че и Ангелов не я изтрайва, даже се хвана за главата човекът, но такова шоу преди финала не знам дали и сценаристите са планирали:))))
Виж целия пост
# 472
Това вече не е от ФБ. Мое е.

Виж целия пост
# 473
Аз смятам, че на тая кукувица ѝ плащат , за да боготвори така Ангелов
Виж целия пост
# 474
Тая Нина е кошмар!!!
Виж целия пост
# 475
Нина обаче сега е двойна!

Нина с шеф Ангелов в МШ Crazy


Виж целия пост
# 476
Абе, те са обичат, беееее!!!
Виж целия пост
# 477
ама чак пък Кока Кола да я дават като  успокоително и за намаляване на  високо  кръвно?

Рейнето се шегуваше.

Аз написах, че уж вдигнала кръвното, пък пие Кола - т. е. преструва се. И Рейна се пошегува.

и аз подех шегата, то след това  фиаско, не ни остана и друго  Smile
Виж целия пост
# 478
Снощи ми се доповръща от тази Нина. Никога не съм виждала такова мазнене. Като я изгонят другата седмица очаквам да разиграе най-малкото инфаркт.
Виж целия пост
# 479
Уф, и на мен ми се доповръща снощи от тази, направо копае в калта по дъното....отврат  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия