Hell’s Kitchen България - сезон 1, тема 6

  • 60 629
  • 741
# 480
И аз очаквах да си излезе снощи Нина, особено след критиките на Ангелов, но.....надявам се следващият път да си ходи вече. Направо не ми се мисли каква драма ще е Laughing
Виж целия пост
# 481
За огромно мое съжаление Нина играе по написан сценарий от продуцентите. Ако сте забелязали във всяко риалити си има строго определени типажи със строго определени роли. Нямам идея колко им плащат за участието в това шоу, ама който плаща той поръчва.
Виж целия пост
# 482
Цитат
Нямам идея колко им плащат за участието в това шоу, ама който плаща той поръчва.
В конкретния случай, колко трябва да се плати на един човек, за да падне толкова ниско. На мен ще ми е противно/унизително после да харча тези пари, камо ли да остана до Ангелов.
Виж целия пост
# 483
След участието в Мастер шеф и включването и в темата тук и във фейсбук ако не се лъжа, много се съмнявам поведението и да е сценарий, тя си е такава.
Виж целия пост
# 484
След участието в Мастер шеф и включването и в темата тук и във фейсбук ако не се лъжа, много се съмнявам поведението и да е сценарий, тя си е такава.

Абсолютно! Защо не "платиха" на друг? Че има сценарий, има. Ама на Ниновева ѝ идва отвътре да си хвърля сърцето в тигана.
Виж целия пост
# 485
След участието в Мастер шеф и включването и в темата тук и във фейсбук ако не се лъжа, много се съмнявам поведението и да е сценарий, тя си е такава.

Включвала се е в темата? И аз се съмнявам това да е по сценарий, особено във Фейсбук "присмивайки се" на всички, които пишат против нея. Обаче не я виждам тези дни да го е правила. То и с тези над 400 коментара сигурно време не й остава. Neutral Face
Виж целия пост
# 486
И аз се съмнявам това да е по сценарий, особено във Фейсбук "присмивайки се" на всички, които пишат против нея. Обаче не я виждам тези дни да го е правила. То и с тези над 400 коментара сигурно време не й остава.
Снощи се скъса да пуска ухилени човечета, обаче нямаше как да насмогне на всички коментари - имаше лавина от гневни постове.
Виж целия пост
# 487
Много напрегнато беше снощи.
Мартин е много доблестно момче! Смело, добродушно, усмихнато.
Вярно, не е интернационален готвач, класическа, българска кухня е стихията му, но все пак си мисля, че е по-можещ от Нина-кръвното.
Виж целия пост
# 488
Когато Божидар гостува в "На кафе", каза, че основно Мартин е готвил в общежитието. Явно не е толкова лош готвач, щом останалите участници са му се доверили да ги изхранва. Simple Smile
kama4e, да, той е силен в традиционната българска кухня. В неговата механа няма миди и скариди. Simple Smile
Виж целия пост
# 489
Вероятно и останалите а по-мързеливи, личи му че кипи от енергия.
Виж целия пост
# 490
След участието в Мастер шеф и включването и в темата тук и във фейсбук ако не се лъжа, много се съмнявам поведението и да е сценарий, тя си е такава.

Включвала се е в темата? И аз се съмнявам това да е по сценарий, особено във Фейсбук "присмивайки се" на всички, които пишат против нея. Обаче не я виждам тези дни да го е правила. То и с тези над 400 коментара сигурно време не й остава. Neutral Face
В темата за Мастер шеф, миналият сезон, когато участваше.
Виж целия пост
# 491
на всички са им платили да правят това, което им се каже или да нямат рекламации, че са ги изкарали нещо не съвсем както са.  В момента, в който са подписали, вече са си сложили главата в торбата.  Нямат власт над продуценти и сценаристи какъв монтаж ще направят и в каква светлина ще е героят.
Виж целия пост
# 492
Със или без сценарий Нина е себе си. Колкото и добър актьор да си, няма как поне на моменти да не личи, че си в роля. При нея злобата и лицемерието са неподправени и се леят на талази.
Виж целия пост
# 493
На всички е ясно, че има сценарий, обаче помня злобата, която лееше тук Нина. Айде не  се опитвайте да я оневините. Не е читав човек. И едва ли някой би желал да е в екип с нея.
Виж целия пост
# 494
Момичета, не съм баш по темата, но ми стана супер любопитно да видя Нина как се е вихрила във форума когато са излъчвали МШ, но не мога да открия темата, избощо темите от сезон 1. Можел и малко помощ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия