Откраднат живот 49 Критична точка: Предателството идва неочаквано... /14.05-20.05/

  • 80 012
  • 1 969
# 195
Взех да го съжалявам Марио.... само дето на кръст не сме го разпнали още.....
За 5 минути ще съм непрофесионална и ще обичам Марио повече Joy

Яница - никакво махане на подписа!
Виж целия пост
# 196
Взех да го съжалявам Марио.... само дето на кръст не сме го разпнали още.....
За 5 минути ще съм непрофесионална и ще обичам Марио повече Joy

Яница - никакво махане на подписа!

Ох, ще ме побъркате. Обещах, че няма да го махам, ама само заради вас. JoyHug
Виж целия пост
# 197
По смътни спомени, в гръцката митология не веднъж дъщеря прелъстява баща си. Или син майка си. Ако не знаехме, че са такива, щяхме по друг начин да гледаме на тази сюжетна линия. Всъщност щеше да е по-добре, ако го бяха запазили в тайна. Явно, актрисата, която играе майката е искала по-бързо да излезе от снимките и затова са го направили.

Анонсите за мен са ужасни и а пълно ненужни. Не знам защо ги пускат.

Според мен съвсем умишлено ни разкриха толкова бързо, че са баща и дъщеря, защото иначе нямаше да обърнем чак толкова внимание дали Пешко ще спи с нея или не. Той така или иначе е изневерявал вече на Галя, така че нямаше да има такава драма.
А дори и да не знаехме, че Петър й е баща, пак щяхме да ги съдим - първото защото е женен и очаква дете, и второ заради възраствата разлика .
Виж целия пост
# 198
Принцеске, и аз започнах да се обърквам, кое се е случило, анонсирано и кое е сценарии писан от групата. Мисля, никой официално не е казвал, че някой ще мре.
Вачкова е казала в интервю, че ще се зарадваме, а след това ще плачем за Жекова.
Аз няма да съм нито от радващити се, нито от плачещите. Не ме вълнуват терзанията Магдини.
Виж целия пост
# 199
Дона, чета ти сценария и се чудя в киното ли трябва да работиш или да се полекуваш. Най-страшното е, че на мен много ми харесват идеите ти.
Виж целия пост
# 200
Намислила съм тази вечер да изгледам 16 епизод. А, след това още някой от тези до 25-ти.
Виж целия пост
# 201
Дона, чета ти сценария и се чудя в киното ли трябва да работиш или да се полекуваш. Най-страшното е, че на мен много ми харесват идеите ти.

Ами...освен дружно да се полекуваме Joy
Истината е, че от години гледам освен филми и адски много сериали (е, в последно време не толкова), нагледала съм се на какво ли не и измишльотините ми са нещо като пародия на това, което става в тях Simple Smile А и да става весело - по-готино е от това да се депресираме Joy
Виж целия пост
# 202

Ами...освен дружно да се полекуваме Joy
Истината е, че от години гледам освен филми и адски много сериали (е, в последно време не толкова), нагледала съм се на какво ли не и измишльотините ми са нещо като пародия на това, което става в тях Simple Smile А и да става весело - по-готино е от това да се депресираме Joy

Ами Дона, брилянтна си просто. HugНа мен едва ли биха ми хрумнали подобни щуротии, на теб много добре ти се получава. Grinning Сега реших на спокойствие да ги прочета и умрях от смях, седя си и сама се хиля. Joy
Виж целия пост
# 203
Намислила съм тази вечер да изгледам 16 епизод. А, след това още някой от тези до 25-ти.

Мммм, добро решение Simple Smile
Какво толкова ставаше в 25ти, че после вече е зле - както казвате? Нещо ми се губят епизодите.
16ти го знам, въртяла съм сцената в бара до безкрай Confused

Яница, много благодаря за милите думи! Бедна ви е фантазията колко се радвам, че тия неща ви харесват. В началото много се чудех дали да си дам воля на хумора и въображението, ама на, имало кой да се забавлява Hug
Виж целия пост
# 204
Галактическа Принцеса, аз за такова промо не знам. Помня, че много отдавна, може би още преди началото на сезона Марта в някакво интервю каза, че с Марта ще има много забавни моменти, много ще се смеем, а защо не да я видим и в бяла рокля. Това беше.
А за умиране никъде не е ставало дума, освен желанието на Кръстева, като пусна фенера.
Ама нали имаме Фотев, та си мислим, че все някой от нещо покрай него ще пострада.

Мелани, ти ще си пускаш стари епизоди с цел да се дозакопаеш или да се разведриш? Щото ако не е първото, 16-ти епизод не е най-удачния избор Wink
Виж целия пост
# 205
Моля ви, като си пишете някакви ваши си измислици ги маркирайте  по някакъв начин, че съвсем объркахте такива като мен.  Embarassed  Изрових нета да гледам кой ще мре и къде са казали това, а то нямало такова нещо.
Виж целия пост
# 206
Намислила съм тази вечер да изгледам 16 епизод. А, след това още някой от тези до 25-ти.

Аз вчера си пусках стари епизоди. Нещо ме изби носталгията, все пак сезона свършва.Grinning Викам хем да си припомня и да се разтоваря от петъчния епизод с малко любов и джафкане хаха. Накрая обаче, реших да се дозакопая с петъчната сцена да не взема случайно да забравя, че нещата не са цветя и рози и да се върна в реалността. Joy
Виж целия пост
# 207
Сцената обаче е добра, мноооого добра!

Иначе хубави моменти за припомняне има много, за щастие Simple Smile
Виж целия пост
# 208
Сцената обаче е добра, мноооого добра!

Иначе хубави моменти за припомняне има много, за щастие Simple Smile

Аз затова си я пускам, хем да видя какво е искал да каже авторът. Wink Grinning

Ето нещо в тоя дух хахаха, като заговорих за автори. То травма, травма, ама ние по цял ден това правим. Joy
Скрит текст:
Виж целия пост
# 209
Сцената обаче е добра, мноооого добра!

Иначе хубави моменти за припомняне има много, за щастие Simple Smile
ч

Съгласна съм. За съжление не всеки прави разлика между приятни за душата сцени и просто много добре направени сцени. Може да е много депресарска петъчната, но я гледам с кеф - майсторлъкът на Велислав ме впечатлява всеки път.

Хибавите моменти са за след края на сезона - да ги повтаряме, да им правим класации, да пускаме снимки Joy Поне така правихме с Вергов/Банков през зимата хахаххахах

Яница, отиде! Травмира ме! Ама виното го бях запазила за утре, днес ли да го отварям?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия