Откраднат живот 49 Критична точка: Предателството идва неочаквано... /14.05-20.05/

  • 80 012
  • 1 969
# 1 515
Гледах отново промото и видях, че Марио е отново сам в онова мазе. Дано да е заблуждаващо.
Може в тоя момент Зорница да е овързана в маркучи и да дава кръв Grinning
Виж целия пост
# 1 516
Брей, много ми слаби ангелите на Мазов бе! Изпи 200 гр уиски и вече заваляше яко като се качи Мишева при него. Не го очаквах това развитие м/у дваата. Неприятна ми е на мен Мишева, да си се прибира от където изпълзя, но едва ли. Ще ни натрапват и другия сезон. Също ме подразни Стефчо как поне някак си не се опита да замаже положението пред Лора да не вкарва интрига в семейството на КАлин. Можеше да ѝ се сопне нещо да не си вре носа в чуждите проблеми и да ги оставя сами да се оправят, ама не! Даже и виновен не изглеждаше.... Абе очакваме драма около тях в следващия сезон.
Много силно промо, дано не гътнат Тони, доста ще ме учудят, ако това се случи.
Виж целия пост
# 1 517
Аз се чудя защо на Лора не й светна, че нещо не е наред, когато Наталия й обясняваше, че е наблюдавала поведението на Калин и е сигурна в него. Та Лора и Мазов постоянно се дърлят.
Виж целия пост
# 1 518
След първоначалната емоция от промото снощи , сега започвам да намирам кусурите - почти във всеки филм , когато някой от героите е болен от нещо  много тежко : първо кашля леко  Mr. Green , после това с кръвната група  /-0/ го превърнаха все едно ще търсят донор с кр. гр. Бомбай  Joy , можеха да се консултират за нещо по интересно .
 Когато  оперираха сина на  Фотев , изобщо не стана въпрос за Ина . Зори предложи по спешност директно кръвопреливане , а Стаменова я заяде ,че била  кака-мръсница /полегвала си с разни мъже/ и без изследвания е рисковано за дарява  кръв  Twisted Evil
Освен това не е драма и Ина да даде кръв , нали ще маха бебето ? А и да не го маха , не е толкова страшно , аз  съм го правила . Изобщо   професионалната консултация  много им липсва .
На Тони сигурно ще прелеят малко кръв /от вампирката  Joy / и ще го оправят .
Вчера в епизода  много ме вбеси ,че той изобщо не загрява ,че Марио  си е жертвал любовта  заради него /но и Батко е темерут / , а пак тръгнал  при Кака да ходи /понеже била сама / - да му избърше сополите  ooooh!
Някой знае ли  окончателно кога ще излъчват последните епизоди ?
Доне , в дизайнерскиото ателие освен тениски , може да пуснеш чаши и магнитчета   Peace Laughing
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Виж целия пост
# 1 519
Аз веднага си заявявам плакат за стената " Тони има само мен" и магнитче за хладилника " Ти си отрова" . Joy
Виж целия пост
# 1 520
Аз пък възнамерявам да си татуирам на ръката „Тери”. Всички ще мислят, че това е голямата ми любов, но само вие ще знаете, че всъщност идва от „терие”, което е любимата им нова дума в операционната.
Виж целия пост
# 1 521
Аз се чудя защо на Лора не й светна, че нещо не е наред, когато Наталия й обясняваше, че е наблюдавала поведението на Калин и е сигурна в него. Та Лора и Мазов постоянно се дърлят.

Мен не ме учудва това. Поставете се на мястото на Лора - според нея тя с очите си е видяла, че Калин е с Мишева. Каквото и да й обяснява Наталия, нормално е да не вярва на нейните усещания.
Виж целия пост
# 1 522
Трябва да запознаем Батко с приложението no crop for instagram 😎😁
Виж целия пост
# 1 523
Трябва да запознаем Батко с приложението no crop for instagram 😎😁
Хахахха, да, и аз си помислих същото като видях какво е сътворил Joy
Поне се старае да пусне нещо човекът Simple Smile
Виж целия пост
# 1 524
Трябва да запознаем Батко с приложението no crop for instagram 😎😁
Хахахха, да, и аз си помислих същото като видях какво е сътворил Joy
Поне се старае да пусне нещо човекът Simple Smile

Стига бе, той едвам все да става активен, свга и кусури му намирате Joy Започвам да правя първите магнитчета Joy
Виж целия пост
# 1 525
Сега , когато  дробът на Тони отказа  и всички са се събрали и сплотили да му помогнат , а Зори  явно ще е опора на Батко /освен ако той не се държи дръвнишки по желание на сценаристите/ , просто не мога да си представя  newsm78  чий ще го крепи Банков  , ако  се появи другата седмица .
Доне , внимавай да не обърнеш обратно  лепещите  точки на магнитчетата и да се отблъскват  Joy
Виж целия пост
# 1 526
Краткото промо:
https://youtu.be/MxQZRXCWoKo

Дойде ми музата:
Скрит текст:
Тони има само мен....
Ще остана до живот ерген!
Сам-самотен боксовата круша блъскам,
а Бебо феромони към Албена пръска!
*******************************************
Искам, искам, искам бебе,
а за съдовата не ми дреме!
Кой сега ще го поеме,
докат режа разширени вени?

На ти Моцарт, на ти термостат!
Научи ти тоз родителски похват!
На кърма е хладилника богат!
Не викай само Ваня - оня психопат!
Ели, това не зависи ли от хората на магнитчетата? Магнитче с Марио, Калин, Мазов - привличащо, магнитче с Пенев, Васко, Стаменова - отблъскващо Joy
Виж целия пост
# 1 527
Трябва да запознаем Батко с приложението no crop for instagram 😎😁
Хахахха, да, и аз си помислих същото като видях какво е сътворил Joy
Поне се старае да пусне нещо човекът Simple Smile

Стига бе, той едвам все да става активен, свга mи кусури му намирате Joy Започвам да правя първите магнитчета Joy
нали искаме да е Мистър Съвършенство 😁😎
Виж целия пост
# 1 528
Краткото промо:
https://youtu.be/MxQZRXCWoKo

Дойде ми музата:
Скрит текст:
Тони има само мен....
Ще остана до живот ерген!
Сам-самотен боксовата круша блъскам,
а Бебо феромони към Албена пръска!
*******************************************
Искам, искам, искам бебе,
а за съдовата не ми дреме!
Кой сега ще го поеме,
докат режа разширени вени?

На ти Моцарт, на ти термостат!
Научи ти тоз родителски похват!
На кърма е хладилника богат!
Не викай само Ваня - оня сурогат!
Ели, това не зависи ли от хората на магнитчетата? Магнитче с Марио, Калин, Мазов - привличащо, магнитче с Пенев, Васко, Стаменова - отблъскващо Joy
Не викай само Ваня - оня психопат.(б.р.) 😁

Иначе Страшно е😂😁
Виж целия пост
# 1 529
Сега , когато  дробът на Тони отказа  и всички са се събрали и сплотили да му помогнат , а Зори  явно ще е опора на Батко /освен ако той не се държи дръвнишки по желание на сценаристите/ , просто не мога да си представя  newsm78  чий ще го крепи Банков  , ако  се появи другата седмица .
Доне , внимавай да не обърнеш обратно  лепещите  точки на магнитчетата и да се отблъскват  Joy
Може да крепи Мишева, че и без това никой не я ще.
Иначе и аз това се замислих - имаме четири епизода. Поне два ще са фокусирани върху черния дроб на Тони - един епизод ще страдат и ще търсят решение, във втория - ще го намерят вероятно. В тия епизоди Банков няма къде да го сместят. После, съдейки по снимките, идва сватбата, която е в предпоследния епизод. И аз вярвам, че ще има скок във времето отново, поне месец. Евентуално да цъфне на сватбата или в последния епизод или въобще да не цъфне Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия