СЕДМИ клас – 5 – Химикалка приготви и спокойно всичко си реши! Мами, оммм 😊 (19.05.2018–27.05.2018)

  • 96 893
  • 1 318
# 195
Два еднакви нови химикала, които са прекъсвали (вчера проверени, без забележки), а първият свършил на средата. Какво да каже човек... той мисли, че ще му анулират работата.
Виж целия пост
# 196
Два еднакви нови химикала, които са прекъсвали (вчера проверени, без забележки), а първият свършил на средата. Какво да каже човек... той мисли, че ще му анулират работата.


Въобще не ми се вярва Hug Но пък мистър Бийн ще се окаже не съвсем без резон...Grin
Виж целия пост
# 197
При моята квесторите са били много мили. Създали са приятелска атмосфера.
Виж целия пост
# 198
Моята щерка си я взех току-що, каза ми, че квесторите отчели 90 мин. по втория модул общо с 15-те мин. за четене на текста, тоест за писане са останали 75 мин. и на нея, разбира се, не й е стигнало времето да го довърши, като е трябвало и да го препише от черновата...
Отчели са точно, както трябва.

Сигурно, но моята не се е сетила по-рано да мине само на беловата, дано ѝ липсва само малко накрая...
Виж целия пост
# 199
  Синът ми отиде да яде,че е озверял.Каза"В момента ,в който вашата мафия узнае отговорите,да ми пишеш!"
     Според него,справил се е,не за отличен,но е добре.
Виж целия пост
# 200
Класната им по БЕЛ ги чакаше след изпита и сверяваха с нея отговори. И мойта ревна след това - много грешки имала. И колко да са много - три преброихме, като едната не е съвсем грешка. Rolling Eyes Дано не се окажат много повече, след като видим ключа с отговорите. Такава теза е писала и "горе-долу" я е възпроизвела. Преразкъзът й се е получил. Не й се е сторил труден. На черновата си е написала ключовите думи и репери и времето й е стигнало дори за проверка. И аз не успях да разбра защо, всъщност, рева. Thinking
Виж целия пост
# 201
Възможно ли е да му намалят точките заради тези химикали, какво мислите?
Виж целия пост
# 202
Възможно ли е да му намалят точките заради тези химикали, какво мислите?
Вярвам, че няма - нали се вижда, че прекъсва химикалката!!!
Виж целия пост
# 203
Половината мина, слава богу. Продължавам с палцестискането вече за сряда.
Виж целия пост
# 204
Нямам още обаждане и вече съвсем се разтреперих от очакване ... Ще звъня.
Виж целия пост
# 205
Моят имаше намерение да преписва преразказа, но се е усетил като написал една страница на чернова, че няма да му стигне времето. Преписал я на белова и до продължил нататък -две страници му е излязъл .
За теста не каза , че му е бил “лесен” . На някакъв въпрос се е позачудил . От тезата беше доволен , но “ за “ символ” не е писал ,пропуск.Но звучеше доволен по тел.

Малина, едва ли ще анулират за това, успокой го !
Виж целия пост
# 206
Момичета, защо ги объркват така децата цитирам:
"След раздаването на материалите за първия модул квесторите ще запишат на дъските в класните стаи началния и крайния час на модула. Тези, които няма да работят по втория модул, могат да си тръгнат, след като приключат работа по първия. Останалите нямат право да напускат залата във времето между двата модула."
Сега и затова трябва да даваме инструктаж догодина, защото другото е малко, че да не вземе да си тръгне след първият модул....
Виж целия пост
# 207
Благодаря за подкрепата, той каза, че ще съди книжарницата Simple Smile
Виж целия пост
# 208
Моят имаше намерение да преписва преразказа, но се е усетил като написал една страница на чернова, че няма да му стигне времето. Преписал я на белова и до продължил нататък -две страници му е излязъл .
За теста не каза , че му е бил “лесен” . На някакъв въпрос се е позачудил . От тезата беше доволен , но “ за “ символ” не е писал ,пропуск.Но звучеше доволен по тел.

Малина, едва ли ще анулират за това, успокой го !

Как да преписва преразказа? Докато го четат 15 мин. няма право да пише, ако го видят се води преписване.
Виж целия пост
# 209
Момичета, защо ги объркват така децата цитирам:
Скрит текст:
"След раздаването на материалите за първия модул квесторите ще запишат на дъските в класните стаи началния и крайния час на модула. Тези, които няма да работят по втория модул, могат да си тръгнат, след като приключат работа по първия. Останалите нямат право да напускат залата във времето между двата модула."
Сега и затова трябва да даваме инструктаж догодина, защото другото е малко, че да не вземе да си тръгне след първият модул....
Така е, откакто има два модула. Не виждам нищо объркващо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия