Откраднат живот 51 Критична точка: Финалът - Сватба и... брадва /28.05-03.06/

  • 60 806
  • 1 483
# 180
Супер е, че ще дават Вездесъщият и то от по-късен час. Тъкмо ще са си легнали всички и ще си го гледам на спокойствие.
А и Батко прави разни сцени, които са +18 😊😊😊
Ооооооооо, вярно!!!! Сега зацепих защо до пускат чак в 10! Заради ония сцени е

Перла, тъкмо ще стане малко забавен и нашия сериал Wink Че аман от драма Joy
Виж целия пост
# 181
Яница, така е Grinning Тъкмо при Зорница нещата се понаредиха и сега пак да ги разбутват... Макар, че аз имам друго мнение за връзката Банков - Огнянова, щом сега ни я показват щастлива да не й пращат нови сътресения.
Дона, гледала съм нещичко от "Връзки", знам за какво говориш, но жанра там е друг. Не че това пречи на нашите пишещи Joy

Ще ми споделиш ли другото си мнение за връзката й с Банков? Стана ми любопитно какво е. Grinning
Виж целия пост
# 182
Аууу Дона, Марио да не е заминал с грешната сестра в Индия? Joy
А продължение ще има ли?
Не знам къде сте виждали по филми хора събудили се от кома да изглеждат наистина като такива. Всички стават и тръгват. Grinning То аз изглеждам по-зле след осемчасов сън.
Виж целия пост
# 183
Дона, благодаря за посветения сценарий, почувствах се специална. Simple Smile
Само едно не разбрах, защо Мазов отива при Банков, някоя вена ли са пукнали на доцента, или просто така, от приятелски чувства.
И защо Марио с Деница в Индия, по сценарий не е ли със Зорница? Глей го ти палавник, а ние за Зори и Банков се притесняваме.

А вие защо мислите, че Банков си е признал за Зорница. Нищо не налага подобна постъпка от негова страна, по-скоро ще си трае пред жена му.
Обаче аз не го искам доцента в любовни връзки. Не успя да ме докосне романтичната му история със Зорница, едва ли и нова такава ще успее. За сметка на това директора Банков беше много готин. И понеже ни лишиха от Виолета и сблъсъците между нея и Доцента, очаквам да има такива с Фотев. Също така очаквам да си мерят скалпели те с Марио, щото то след като Калин заминава за Занзибар или Папуа Нова Гвинея (лекари без граници) друг дето да се мери с Банков не остава. Може и някоя операция със Зорница, тя ще е ледено студена и хладнокръвна, Марио да наднича в операционната да види какво се случва, а Врабчев ще му се подиграва.

Сериозно си мисля, че няма да вкарат нов триъгълник. Ако щяха да го правят нямаше да има нужда да ги женят. Сега ще стане супер тъпо - Банков таен на Зорница. Хора това е абсурд, предвид характера и и това, което е преживяла.
Виж целия пост
# 184
Аууу Дона, Марио да не е заминал с грешната сестра в Индия? Joy
А продължение ще има ли?

Що пък да няма, щом искате, а и без това утре последно има епизод, после на воля Simple Smile
Ааа, споко, Деница няма толкова татуси като Зорница. Има пиърсинг на .... 18+ място Wink Та няма шанс да ги обърка мистър Идеален Ковачев

Роси!
Дишай, спокойно!!!!
Със Зорница е в Индия, просто и аз вече обърках имената Joy
Мазов е в спешното, щото се крие от жена си - искала второ бебе от сурогатна майка....
Виж целия пост
# 185

Мазов е в спешното, щото се крие от жена си - искала второ бебе от сурогатна майка....

Хахахахахах, хохохохохох. Ми да, то съвсем логично, какво друго може да прави в спешното, освен да се крие от жена си. Ох представих си го Мазов, сврял се до кушетката, на която лежи Банков и му разказва за лудата Лора и още по-лудото Ванче
Виж целия пост
# 186
За сметка на това директора Банков беше много готин. И понеже ни лишиха от Виолета и сблъсъците между нея и Доцента, очаквам да има такива с Фотев. Също така очаквам да си мерят скалпели те с Марио, щото то след като Калин заминава за Занзибар или Папуа Нова Гвинея (лекари без граници) друг дето да се мери с Банков не остава. Може и някоя операция със Зорница, тя ще е ледено студена и хладнокръвна, Марио да наднича в операционната да види какво се случва, а Врабчев ще му се подиграва.

Роси, това се припокрива изцяло с моите желания за Банков. Директорът, хирургът Банков - това искам да гледам!

А Мазов ако му разкаже за лудата Лора и лудото Ванче, се опасявам да не хване пак първия самолет за Германия Joy Във всеки случай ще се кръсти и ще пита “къде попднах, къде попаднах??”
Виж целия пост
# 187
Ахахах, Дона Grinning Grinning Grinning Баш за сценарист си родена!!!

 Накрая каквото и да се случи във финала за нас няма да е тайна, защото тук сме разкостили всяка възможна теория и конспирация Grinning Темата за Банков стана егати табуто Grinning Аз пък ги виждам така нещата - връща се, опитва се да се завърти покрай Зорница, тя му цепи басмата, след това покрай него се завърта нова любов. Или се връща с жена си и се въртят работите покрай нея. Ще има сцени със Зорница покрай евентуално завръщане, неизбежно е, но няма да бъде фокусът върху тази сюжетна линия, освен ако сценаристите не са перманентно надрусани... А и не мисля, че Диана или Велислав биха искали да играят втори сезон на обичам те, не те обичам. В такъв случай за тях няма да има потенциал за развитие на актьорската игра и биха се отказали.
Виж целия пост
# 188
Мазов е в спешното, щото се крие от жена си - искала второ бебе от сурогатна майка....

О, не!
Това, за да го преживеем мисля, че всички тук трябва да взимаме от хапчетата на Ванчето!
Виж целия пост
# 189
Накрая каквото и да се случи във финала за нас няма да е тайна, защото тук сме разкостили всяка възможна теория и конспирация Grinning
Тъй като вече не остана теория, възмоност, сюжетна линия, дори фантастичните, които да не сме минали и обсъдили. Тъй че, утре  просто ще връчим награда "Нострадамус" на една от нас. Grinning

Едит: Дона, искам продължение!
Виж целия пост
# 190
Накрая каквото и да се случи във финала за нас няма да е тайна, защото тук сме разкостили всяка възможна теория и конспирация Grinning
Тъй като вече не остана теория, възмоност, сюжетна линия, дори фантастичните, които да не сме минали и обсъдили. Тъй че, утре  просто ще връчим награда "Нострадамус" на една от нас. Grinning

Едит: Дона, искам продължение!

Тъй, тъй !!! Официална вечеря утре точно тук точно в 8.

ПС: Дона, не знам с какво се занимаваш, но ако един ден закъсах с работата, можеш да спокойно станеш автор на комикси, фантастика, любовни романи Grinning
Виж целия пост
# 191
Перличке пишеш, че е нереалистично да подпишат Марио и Зорница понеже нямат документи. Аз пък ще кажа че е сто пъти по реалистично от това как стана трансплантацията на Тони. Намериха донор, оказаха се съвместими и бам дроба е за Тони. Това списъци, други чакащи и от другите сигурно има спешни, може да е съвместим някой който чака отдавна, изобщо не се спомена... Та едни медицински за сватба ли ще са проблем, ще си извадят със задна дата лекари са в крайна сметка и длъжностното лице със сигурност няма да и пратят полиция и да я опандизят, че е венчала двама влюбени нетърпеливци.
Виж целия пост
# 192

Тъй, тъй !!! Официална вечеря утре точно тук точно в 8.

ПС: Дона, не знам с какво се занимаваш, но ако един ден закъсах с работата, можеш да спокойно станеш автор на комикси, фантастика, любовни романи Grinning

Тук сме!! Grinning Някакви специални изисквания има ли за присъствие? Grinning И да вмъкна - освен изброените, Дона трябва да пише и комедии, просто няма равна там. Wink
Виж целия пост
# 193
Това с донора точно навреме е от Анатомията на Грей. 😉
Виж целия пост
# 194
Перличке пишеш, че е нереалистично да подпишат Марио и Зорница понеже нямат документи. Аз пък ще кажа че е сто пъти по реалистично от това как стана трансплантацията на Тони. Намериха донор, оказаха се съвместими и бам дроба е за Тони. Това списъци, други чакащи и от другите сигурно има спешни, може да е съвместим някой който чака отдавна, изобщо не се спомена... Та едни медицински за сватба ли ще са проблем, ще си извадят със задна дата лекари са в крайна сметка и длъжностното лице със сигурност няма да и пратят полиция и да я опандизят, че е венчала двама влюбени нетърпеливци.

+1 Убедила съм се с времето, че сценаристите може да са страшни гадове понякога, но не правят нещата пословично. Щом са дали в промото сватба, значи ще има сватба Иначе каква им е ползата да дават как двама влюбени се обясняват в любов един на друг пред длъжностно лице в ритуална зала пред очевидни свидели булка и младоженец и техните свидели, които каква друга работа биха имали там? не вярвам да си чакат реда ей така, а по-скоро са ги извикали за свидели Grinning Развълнувах се адски многоо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия