Откраднат живот 51 Критична точка: Финалът - Сватба и... брадва /28.05-03.06/

  • 60 804
  • 1 483
# 1 155
Злати, погледнах ей сега последната целувка, повторих, потретих, ми все истинска ми изглежда Grinning
Ъгълът на снимане мен ме подразни единствено долу в мазето, като я успокояваше, ама там пък нямаше никакво съмнение, че се целуват Grinning То не е като да са се целували под път и над път, де. Калин и Наталия във всеки епизод го правеха, горканчовци Grinning
Москита, това не е целувка по устата, встрани е Joy В следващия момент вече ръката й беше пред лицето и камерата се завъртя. Hе го казвам като критика, това си е договорка между актьорите (дето се вика, може и болни да са били, да не са искали да обменят бацили Joy)  Важното е, че цялостно с играта си, успяват да предадат нужните емоции.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 156
Яница, според мен Зорница не го мислеше наистина това, че няма да се промени. Каза му го по една от двете причини (или и двете) - за да го разтърси и да го накара да действа или за да го нарани, защото тя самата беше наранена от него. Ако го вярваше, нямаше така щастливо да му се хвърли на врата малко по-късно Grinning

Злати, не ще да ми се покаже снимката, та да анализирам, ама имайки предвид в предишни сцени какви ги вършеха, едва ли точно тая целувка ще да им се е опряла, та да решат точно нея да си я спестят Joy Може и да си права, не знам, на мен поне ми изглеждаха доста истински и двамата.
Виж целия пост
# 1 157
Леле, човек да не ви остави за няколко часа и бомбата е избухнала. Joy Радвам се, че Вергов се е намесил Simple Smile

За мен фаворит си остава целувката на Банков и Зорница в спешното, бях в ступор след нея Grinning
 
За целувките, правейки гифчета мога да ви кажа, че се виждат доста подробности, както Яница и Дона, специално знаят какво нищихме преди няколко месеца и падаше голям смях, не стигнахме до консенсус кой на кого Joy. И в този сезон имаше подобно целувки със Зори и Марио. Wink
Виж целия пост
# 1 158
При тях двамата сцените с  допрените рогца , хванатите ръце и гушкането  ми въздействаха много повече от самите  целувки . Предпочитам  да гледам ухажването /нали съм си тетка-инфантилка Joy / .
Сериалът свърши , но  в темата няма  почивка . Как работите ? Ето за това  се пазя от ФБ , зависимостта тук ми стига JoyHands Plus1
Виж целия пост
# 1 159

За целувките, правейки гифчета мога да ви кажа, че се виждат доста подробности, както Яница и Дона, специално знаят какво нищихме преди няколко месеца и падаше голям смях, не стигнахме до консенсус кой на кого Joy. И в този сезон имаше подобно целувки със Зори и Марио. Wink

Хахахах знам, знам. Голямо чудене беше тогава кой е по-напорист и кой по-срамежлив, кой пуска езиците на другия  и т.н. Joy Сега, при една от последните целувки, си помислих същото и се чудех "А сега, кой по-напред?".Joy
Виж целия пост
# 1 160
Яница, гарантирам, че една от целувките в линейката, тази преди да ги прекъснат мисля беше и тази на стълбите пред дома на Калин имаше Joy  сега кой на кого, всеки да си прецени за себе си Grinning
Виж целия пост
# 1 161
 Като сте подхванали темата нека си кажа и аз че на някои от целувките ми се виждаше, че не са баш като хората(примерно той или тя си отваря устата, а другия я е затворил, мисля, че целувката от колата със секса беше такава Grinning ), но без да ми пука си затварям очите за тези подробности . Иначе най-стабилни ми се видяха целувките 1.в коридора пред апартамента на Марио, 2.в линейката целувки 1ва част и 3. Целувката, когато Зори се хвърли на врата на Барко при аварийния изход + целувката пред дома на Калин
Виж целия пост
# 1 162
Яница, гарантирам, че една от целувките в линейката и тази на стълбите пред дома на Калин имаше Joy
Да, да. Точно в тая на стълбите ми направи впечатление. Май беше нейният език хахахха. Хайде, май пак започна дебатът "Кой на кого?" втора част. Joy
Виж целия пост
# 1 163
Яничка, Москита, отдъхнах си! Отървах кожата Joy

Москита, това не е целувка по устата, встрани е Joy В следващия момент вече ръката й беше пред лицето и камерата се завъртя. Hе го казвам като критика, това си е договорка между актьорите (дето се вика, може и болни да са били, да не са искали да обменят бацили Joy)  Важното е, че цялостно с играта си, успяват да предадат нужните емоции.
Скрит текст:
Злати, споделям и аз. Мисля, че през повечето време целувките им бяха техника и май затова и двамата са така освободени един към друг.
На мен ми се струва, че точно при аварийния имаше повече мляскане и замаскиране с коси и ръце, не ми се и доближи до истинска целувка.
За другите, за които възниква дебат, ще ходя да правя експертиза Joy Барем открия поне една, дето да ме убедят, че са се целунали хихих.
Виж целия пост
# 1 164
Май ще ходя и аз да правя експертиза, а мислех за малко да ги оставя, ама вие ми събудихте желанието и любопитството. Joy
А целувките - техника или не, убедиха ме, че тия двамата са влюбени, супер си бяха. Grinning
Виж целия пост
# 1 165
Перличке, пробвай с тая пред Генадиеви и после ще си говорим за истински целувки Joy
Виж целия пост
# 1 166
Момичета, един гиф от 5-6 секунди , съдържа реално средно 70-100 кадъра, всяко малко движение се вижда, сега ме карате да ви покажа Grinning как не вярвате на таз инфантилна девойка Joy
Яница, той е, не е тя Joy

Eто гледайте:
Скрит текст:

Виж целия пост
# 1 167
Перличке, пробвай с тая пред Генадиеви и после ще си говорим за истински целувки Joy
Залагам и на тази пред вратата на Марио. Какво повече от това, ми тя беше върхът. Joy
Виж целия пост
# 1 168
Хаххаха, Майче, ти си истински Шерлок Холмс Joy
Това ми беше мисълта - при положение, че правят това, колко да ги стресне една невинна целувка на края на сезона. Там може просто да не са успели да се центрират Joy

Иначе и аз като Ели - рогцата и нежността ме трогваха много повече Heart
Виж целия пост
# 1 169
Яничка, Москита, отдъхнах си! Отървах кожата Joy

Москита, това не е целувка по устата, встрани е Joy В следващия момент вече ръката й беше пред лицето и камерата се завъртя. Hе го казвам като критика, това си е договорка между актьорите (дето се вика, може и болни да са били, да не са искали да обменят бацили Joy)  Важното е, че цялостно с играта си, успяват да предадат нужните емоции.
Скрит текст:
Злати, споделям и аз. Мисля, че през повечето време целувките им бяха техника и май затова и двамата са така освободени един към друг.
На мен ми се струва, че точно при аварийния имаше повече мляскане и замаскиране с коси и ръце, не ми се и доближи до истинска целувка.
За другите, за които възниква дебат, ще ходя да правя експертиза Joy Барем открия поне една, дето да ме убедят, че са се целунали хихих.
в първите серии имаше една сцена дето Батко вкара език на кака. Не знам това брои ли се за целувка😀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия