Къдрокоси красавици - 2

  • 71 578
  • 736
# 195
След дълго търсене на златно ленено семе, най-сетне го открих - в DM за 5.99 лв 500 гр. Може би е доста скъпичко, но мно-о-ого му се зарадвах  newsm44  Приготвям се да правя желето.
Виж целия пост
# 196
После кажи как ти се струва гела от лененото семе Simple Smile На мен ми хареса. Съветвам те да не правиш много, а като за 3-4 дни. Четох, че се съхранява в хладилник, но аз не го направих и на четвъртия ден имаше малко странен мирис.
Виж целия пост
# 197
После кажи как ти се струва гела от лененото семе Simple Smile На мен ми хареса. Съветвам те да не правиш много, а като за 3-4 дни. Четох, че се съхранява в хладилник, но аз не го направих и на четвъртия ден имаше малко странен мирис.
Аз също го оставих извън хладилника за няколко дни иии миришеше ужасно.
Виж целия пост
# 198
Ма това е просто ленена каша, само в хладилник трябва да се държи. Няма никакви консерванти и дори и в хладилник не е трайно.
Има ли русокоска, която го е ползвала да сподели как й влияе на цвета. Аз правих няколко пъти и цвета ми става малко мътен и затова се поотказах засега.
Виж целия пост
# 199
Скрит текст:
Ма това е просто ленена каша, само в хладилник трябва да се държи. Няма никакви консерванти и дори и в хладилник не е трайно.
Има ли русокоска, която го е ползвала да сподели как й влияе на цвета. Аз правих няколко пъти и цвета ми става малко мътен и затова се поотказах засега.
Moon Flower, аз затова търсих златно ленено семе - то е наистина като злато светло е много. Надявам се да не ми помътни цвета.
Виж целия пост
# 200
Изома, аз след опита с тъмното изсветлих кичурите и повторих със златно, но ми се струва, че пак мътен цвета става.
Виж целия пост
# 201
И после как си оправи русото?
Виж целия пост
# 202
Имам един балсам за подчераване на кичури Highlights Enhancing Conditioner на John Frieda и снего се киснах няколко часа, та блеснаха накрая. Те периодично след моите експерименти си помътняват - маслата също причиняват това и тоя балсам ми е за такива неща.
Виж целия пост
# 203
Как съм изтървала темата... За лененото семе - пробвала съм, за няколко пъти става. За да пооправя мириса слагам по няколко капки етерично масло. Но 2-3 пъти ми се случи да ми побеляват краищата на косата - нещо като прахче става. Спрях да си го правя. Момичета, как подстригвате връхчетата? Не смея да отида на фризьор, сама режа, но все остава цъфнало. Освен това някой да е открил начин за справяне с "фризи" ефекта?
Виж целия пост
# 204
Как съм изтървала темата... За лененото семе - пробвала съм, за няколко пъти става. За да пооправя мириса слагам по няколко капки етерично масло. Но 2-3 пъти ми се случи да ми побеляват краищата на косата - нещо като прахче става. Спрях да си го правя. Момичета, как подстригвате връхчетата? Не смея да отида на фризьор, сама режа, но все остава цъфнало. Освен това някой да е открил начин за справяне с "фризи" ефекта?

Аз писах няколко пъти, че ползвам някои балсами като финиш и фриз нямам с тях. Не всички балсами са подходящи, най-доволна съм от Tigi-S, но и Shea Moisture, LÓreal Vitamino Color, Marakesh , Tigi Oat ми харесват като финиш. Слагам на доста влажна коса и намачкам за оформяне. Гарниер Фруктис имат една маска Банан - Храна за коса и с нея има много клипове на блогърки как оформят като финиш.

А подстригването със специална ножичка ли го правиш? Казват, че ако не е специална фризьорска ставало така.
Виж целия пост
# 205
Специална ножичка е, за подстригване, поръча ми я позната фризьорка. Ползвала съм балсами като финиш - най-доволна съм от на Shauma, но фризито си стои...
Виж целия пост
# 206
Пробва ли да разрешеш с балсама и тогава да оформиш? С мен така се получават много оформени къдри. От Шаума аз не съм много доволна, но става, ако нямам нещо друго наоколо.
Виж целия пост
# 207
Здравейте, случайно попаднах на темата, но какво е фриз ефект? Моля, не се смейте, но наистина не знам, аз търся продукт, който да омекотява и хидратира косата, без да я слепва или бухва. Връщам се да чета отзиви за вашите предпочитания Simple Smile))))
Виж целия пост
# 208
Косата в ляво е с фриз :


Накратко - бухнала и неоформена Simple Smile
Виж целия пост
# 209
Косата в ляво е с фриз :


Накратко - бухнала и неоформена Simple Smile
Много благодаря, търся точно десния ефект, а се опитвам да избягам от левия, значи почвам активно да следя темата и да пробвам вашите съвети Simple Smile)))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия