Къдрокоси красавици - 2

  • 71 578
  • 736
# 300
Намалени са в Ремедиум 35% и са на цена от 8.44 лв
Виж целия пост
# 301
Момичета, какви продукти за коса ползвате като ходите на басейн? Имате ли някакви по-специфични процедури? Мокрите ли косата в басейна?
Виж целия пост
# 302
Момичета, какви продукти за коса ползвате като ходите на басейн? Имате ли някакви по-специфични процедури? Мокрите ли косата в басейна?

Абсолютно не мокря косата в басейн, че и в морето така. В басейна като знам какви варели с химия слагат Scream
Пръскам си с ектракт от агаве, че било слънцезащитно и така. Освен това в Рибата като ходих, консултантката ми каза, че ако ползвам много маслени финиши и балсами, то те са достатъчни за слънцезащита. И шапки нося, де, знаете как ни отиват на нас, къдрокосите  -  шапки, нали.
Виж целия пост
# 303
Вчера си взех спрейче на глис за "фриз",много бързах и понеже продавачката е с къдрава коса,реших,че знае какво е фриз.Даде ми един спрей,започна да го хвали,а аз бързах и дори не се запетох за какво е.Решавам да го пробвам днес и чета-за изтощена коса,подсилва косъма.Никъде нищо не пише за фриз,дори не пише,че е за къдрава коса.Ако ми бухне още повече косата направо ще го хвърля,и то по магазинерката.
Виж целия пост
# 304
Пробвах храната на Гарние като стилизиращ продукт без отмиване. Сравнително доволна съм, но не е някакъв "уау" ефект. Харесва ми, че е с естествени съставки, така че смятам да ползвам серията.
Виж целия пост
# 305
Скрит текст:
Вчера си взех спрейче на глис за "фриз",много бързах и понеже продавачката е с къдрава коса,реших,че знае какво е фриз.Даде ми един спрей,започна да го хвали,а аз бързах и дори не се запетох за какво е.Решавам да го пробвам днес и чета-за изтощена коса,подсилва косъма.Никъде нищо не пише за фриз,дори не пише,че е за къдрава коса.Ако ми бухне още повече косата
направо ще го хвърля,и то по магазинерката.
Грозно изказване! Сърди се на собствената си глупост и разсеяност, не на други хора!
Виж целия пост
# 306
https://www.terrifictresses.com/curly/diffuser-tips-and-tricks-for-curly-hair/
Попаднах днес на този клип и ми хареса метода на мацката,веднага естествено го тествах,но частта с шнолите и обема не ми се получи.Вие как постигате обем,въпреки че суша с главата надолу косата ми пак е залепнала за скалпа.А как и с какво оправяте къдриците на втория и третия ден от миенето.Аз сега ползвам флуида на Виктория,но ми е силен и косата ми става на клечки а аз не искам
Виж целия пост
# 307

Някой срещал ли е нещо, наречено "захарна вода" (едва ли има захар в нея, де - ама не съм чела съдържанието)
- стана ми любопитно, ама не достатъч1но, че да се осмеля да пробвам...
Виж целия пост
# 308

Някой срещал ли е нещо, наречено "захарна вода" (едва ли има захар в нея, де - ама не съм чела съдържанието)
- стана ми любопитно, ама не достатъч1но, че да се осмеля да пробвам...
На балеа има и според написаното е нищо повече от спрей за "плажни вълни",солени и др подобни.
Виж целия пост
# 309
В деня на измиване обемът ми е приличен, от следващият ден обаче рязко намаля. Все се каня и аз да си купя такива клипс шнолички, пък все забравям, та да видя с тях как ще е.

Иначе на вторият и следващите дни ползвам детанглъра на Кинки-Кърли. Намокрям косата с шише с пулверизатор, слагам малко от продукта и намачквам хубаво.
Виж целия пост
# 310
Относно шноли, на моята дъщеря какво ли ни пробвахме само шнолите на лизи зип стоят здраво, всички други се свличат и не хващат косата добре.
Виж целия пост
# 311
Аз последно си купих ей това на Биофарма:



и в комбинация с "храната" с Макадамия се получава доста добре.

Но, ако се сложи малко повече от фиксатора и става "дърво" косата. Поне като сложа от маската се пооправя, но все ме е страх, че ще прекаля с количеството.
Виж целия пост
# 312
Къдрокоски,помагайте.
От известно време ми се появи пърхот и не знам как да се отърва от него. Преди години имах,мих се с шампоана на Ducrey и ми мина. Сега съм на половината,но пърхота си стои. Интересното е,че не е по цялата глава,а само на определени места,главно предно-странично. Четох за мазане с оцет и онзи ден си сложих в корените оцет,а надолу кокосово масло. До следващото миене не видях като чели пърхот,но вчера измих косата си и този гад пак е там. Утре ще повторя процедурата,но ако някой има идеи,нека ги хвърля насам:)
Виж целия пост
# 313
Къдрокоски,помагайте.
От известно време ми се появи пърхот и не знам как да се отърва от него. Преди години имах,мих се с шампоана на Ducrey и ми мина. Сега съм на половината,но пърхота си стои. Интересното е,че не е по цялата глава,а само на определени места,главно предно-странично. Четох за мазане с оцет и онзи ден си сложих в корените оцет,а надолу кокосово масло. До следващото миене не видях като чели пърхот,но вчера измих косата си и този гад пак е там. Утре ще повторя процедурата,но ако някой има идеи,нека ги хвърля насам:)



Виж целия пост
# 314
Здравейте, едва сега намирам темата, а то даже и предишна имало Grin Вярвам, че ще ми е много полезна, защото имам дълга къдрава коса, а ще се радвам да съм в помощ и на вас. Simple Smile Не оставам никога без балсам, ако искам да мога да си разреша косата. Weary Joy Макар че и  те не помагат особено, защото не се слагат в корена, а косъма ми е започва да се къдри още от корена, не просто в краищата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия