Искам да кажа ... (147) през юни 2018

  • 271 042
  • 5 222
# 315
Уфф ужасни сте, стига с тези череши.....тук последно бяха $16/кг

Онзи, честит медал на щерката.
Виж целия пост
# 316
Мернах по някой от каналите БСП / бесни страшни пенсии / с Брус Уилис, Малкович, Хелън Мирън - идеален за преспиване.

Браво на акробатката, още върхове да покори!
Виж целия пост
# 317
Онзи, браво на госпожицата ти!!!

Браво, Онзи Hug Страхотия ви е госпожицата!

Мари, ами идиотски се измъкнах. Затраях си, заприказвахме се за друго и той след 15 секунди беше забравил.

Някой може ли да даде идея откъде мога да купя комикси на английски? По възможност марвелски.

Amazon
Виж целия пост
# 318
Ние гледаме Baby tv Confounded Отново!
Шумръ!

Уф, Алинка, надявах се да кажеш нещо друго...Тегав ми е тоя амазон за пазар и туй то, само мм ръчка там. Ще трябва да ме научиш!
Виж целия пост
# 319
Белинда, в стор.бг излизат и на английски. Но виждам едни цени...
Виж целия пост
# 320
Бейби ТВ гледах поне 2-3г, Белинде, не се оплаквай, знаеш как е 😂.
Амазон ми е любим. Ако искаш обяснявам всичко, когато кажеш.
Сега съм насложила парфюмчета, серуми, чаршафи, якета, ботуши. Понеделник трябва да вкарам пари, да ги платя все пак,  че малко се олях 😁
Виж целия пост
# 321
Белинда, в сф има английска библиотека. Защо не ги вземете от там.
Иначе от голяма книжарница навън
Виж целия пост
# 322
Тъй почерпихме девойката за първи юни,поразходихме се и хайде наобратно.
Balckcat аз съм тази,която не обича оналин пазаруването.Но случаят беше друг.Сандали пробвани в реален магазин и малко чудене от моя страна дали и доколко са ми удобни и те взеха,че свършиха.
А във ФД понеже беше останал моят номер ги намалиха та ги взех на далавера.
И добре,че що годе са удобни,щото съм муня голяма. ooooh!
Взех само кутията,а изхвърлих опаковката на Еконт върху,която евентуално е била прикрепена фактурата от Фешъндейс.Сега и да искам няма как да ги върна вероятно.

Онзи честита победа!Все така очарователна и успешна да ти е девойката!
Виж целия пост
# 323

Взех само кутията,а изхвърлих опаковката на Еконт върху,която евентуално е била прикрепена фактурата от Фешъндейс.Сега и да искам няма как да ги върна вероятно.

Формулярът за връщане ти е в профила във ФД, в секция връщания.Махнаха хартиените формуляри  Peace.
Дояждам си дОма, след изискан (Белинда) рибен ресторант аз  hahaha
Онзичка е чудесна.Да й е честито постижението  Hug
Виж целия пост
# 324
Лично ви държа отговорни, затова че смлях половин кило чУреши! На 2 кинта, много сладки! Утре съм със стабилен плюс, захар вечер не е добре.... Ма ху кеър, бяха вкусни😍🐷

Жаки играе с кака си на домино, на Миа и е жална, като е болна и не я натирва, както обикновенно:)

Кашля дълбоко чудя се да спра ли АБ. Защото сте прави, че спира избиването на пъпките.
Т още е много висока. Свалям с душове, белтък и оцет на ръчички и крачета. Лекарствата пазя за нощес. Мисля че утре ще е по- добре.

Виж целия пост
# 325
Дженка имах предвид факурата от ФД,а не формулара за връщане.за него знам че е в профила.
Жаки,ама как АБ и шарка заедно? CrazyХайде да не се бъркам.
Виж целия пост
# 326
Белинда, в стор.бг излизат и на английски. Но виждам едни цени...
Как ги търсиш на английски, аз защо не намирам Sad
Виж целия пост
# 327
Жаки, без да съм лекар, почти съм сигурна, че това е варицела.Ама и аз като Али се чудя, как шарка и аб.Дано леко изкарате нощта.
Онзи, браво на щерка ти! Много хубаво дете е.

Трънче да не се обиди от коментарите за любовта.Дано и се пропише пак.
Сбъдваща, радвам се за татко ти!Дано утре е по-добре!
Селесте, мани чЮрешите, ами кога ще се видим?
Виж целия пост
# 328
Белинда защо не потърсиш в Oxford Center?
Виж целия пост
# 329
Дженка имах предвид факурата от ФД,а не формулара за връщане.за него знам че е в профила.
newsm78 Ми,за какво ти е тая фактура? Връщала съм само с електронния формуляр. Абе,нали си ги харесваш, няма да ги връщаш  Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия