Звездни компромати - 365 част

  • 90 641
  • 753
# 540
Кони Нилсен изглежда чудесно и сега, но Ръсел Кроу ... ох!
Виж целия пост
# 541
Аууу, на Дядо Коледа е заприличал. Е може ли така да се разпусне? Astonished Най-любим ми е от всички актьори.  Направо съм в шок.Dizzy Face
Виж целия пост
# 542
Леле,Галена тотално е разплискала легена.Нямам думи ..просто....
Направо го е изплискала вече.....
Виж целия пост
# 543
И аз обожавам Ръсел Кроу, но изглежда ужасно, особено застанал така до снимка от Гладиатор
Скрит текст:
Виж целия пост
# 544
Ивет има страшен задник и преса. В лицето не ми е красива,но тялото е уоу!
оф, Кактусе, от теб очаквах да кажеш, че и тя си подритва задника докато тича;)
Joy

Wink на Ръсел Кроу ще си пишем коледните писма.

Дивна наистина ли не е проговорила оттогава?
успешно възстановяване на Кристин!
Виж целия пост
# 545
Сега погледнах на Дивна последната активност в инстаграм е от 27 февруари (мисля)

Излага се....
Луси Лиу се е състарила с тази косица, някак...не и стои, ама никак
Виж целия пост
# 546
Синът на Хелена Кристенсен и Норман Рийдъс завършил училище.
Не знаех, че двамата имат общо дете, но явно са запазили цивилизационни отношения.  Grinning
В момента Даян Крюгер е бременна от Рийдъс.

Скрит текст:




Виж целия пост
# 547
Сега погледнах на Дивна последната активност в инстаграм е от 27 февруари (мисля)


Значи има трито, защото няколко дни след катастрофата си публикува снимка.
Виж целия пост
# 548
Сигурно коментарите са кофти и се е снишила.
Виж целия пост
# 549
Не че ви интересува, но Хелена Кристенсен ми е най-любимата от всички топ модели! Уникално красива, без сладникавост.
Виж целия пост
# 550
Тези хора така и не разбраха, че единственият им верен ход е да помагат.
Виж целия пост
# 551
Кейт Мос малко се е изтървала, но държи да го покаже:
Скрит текст:





Рита Ора и гадже /гнусни са и двамата/
Скрит текст:



Риана
Скрит текст:



Джони Деп изглежда по - добре.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 552
Коя манекенка имаше дете от мъжа на Салма Хайек?
Виж целия пост
# 553
За роля е Ръсел Кроу такъв. Нещо снимаше четох, ама като не помня какво Rolling Eyes newsm78

Иначе и аз много го харесвам, любим ми е Heart Eyes Heart Eyes


Ох, пусто любопитство!!! Пуснах си аз клипа на Галена за около минута без звук....ми, то гадна работа бе...
Пфуу, нито ми е арт, нито е секси....То, си е мега вулгарно това изпълнение върху мечоците. Егати! Догади ми се....горките плюшковци Confused
Виж целия пост
# 554
ПР-ите им са за убиване и да работят без заплата. В този нечестен и лъжовен свят можеш да спечелиш много с истина и доблест. Какви идеи имам само, просто трябва да стана ПР! Дивна можеше да помогне и да изчисти името си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия