Звездни компромати - 365 част

  • 90 642
  • 753
# 525
А принцеса Максима е?
Виж целия пост
# 526
Максима е кралица.
Виж целия пост
# 527
Венета не е излезла добре на тая снимка,но е факт,че не е мръднала като цяло.

Кака Лара  в последното си гостуване в " На кафе" разказа за опита си с някаква напитка за отслабване,при която имало ефект,но била много вредна и всички знаели за коя става въпрос защото масово взимали. Аз обча въобще не се ориентирах за коя говори, идеи ? Знам,че Миглена Ангелова има някаква напитка,но тя е такова скорпионче,че едва ли  ще се подпише под нещо опасно и вредно....
Виж целия пост
# 528
Галена е ударила дъното вече. С две малки деца и мъж какъв е тоя зор да се излага така. Но те си знаят Simple Smile
Виж целия пост
# 529
Та Галена кога е била нещо повече от дъно.Май тя беше първата с порноклип,аз така чух за нея.После взе да се прави на гранд дама Rolling Eyes
Виж целия пост
# 530
Аз го отварям от линка.
Ето за сестрата
https://ru-royalty.livejournal.com/6395611.html
Виж целия пост
# 531
Леле,Галена тотално е разплискала легена.Нямам думи ..просто....
Виж целия пост
# 532
Дивна се покри като съсел, добре че лелята на Кристин избухна във фейсбук, та подсети Дивна да се свърже с тях. Ясно е, че е в шок, ама момичето има нужда от финансова и морална подкрепа.
Виж целия пост
# 533
Амбър Хърд била гадже с бившия на Хайди Клум:https://life.dir.bg/gallery/bivshite-na-dzhoni-dep-i-haydi-klum- … ka-v-nyu-jork?i=1
Виж целия пост
# 534
И тя не се спря..
Виж целия пост
# 535
Дано Кристин се възстанови напълно!
Не виждам нищо лошо в такива снимки, те показват само надежда и борба за живот.
Виж целия пост
# 536
Божинов вече казвал на Николета-Ники Минаж,всеки я бил минал  Grinning
Виж целия пост
# 537
Дивна се покри като съсел, добре че лелята на Кристин избухна във фейсбук, та подсети Дивна да се свърже с тях. Ясно е, че е в шок, ама момичето има нужда от финансова и морална подкрепа.

Ма, моля ти се, най-важното след катастрофата беше агентката й да обяви, че "певицата няма да отменя участия"! Как може да се излага така това момиче?  Айде, малка е, ама родители няма ли, PR-и, продуценти???? Ако не ти идва отвътре, то поне за имидж го направи - демонстрирай някаква съпричастност, участвай в кампанията. Хората се чудят къде да се наврат да ги покажат колко са благородни и колко каузи имат, а тя пряко отговорна за ужасен инцидент и се покри като.......Срамота!!!
Виж целия пост
# 538
Луси Лиу като блондинка.Въобще не й отива.
Скрит текст:
Ръсел Кроу и Кони Нилсен на специална прожекция на "Гладиатор" в Рим.
Скрит текст:
И двамата на премиерата на филма преди 18 години.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 539
Ръсел Кроу добре се храни Simple Smile А Кони Нилсен изглежда много добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия