СЕДМИ клас – 7 – Резултати, статистики и желания редим (04.06.2018–10.06.2018)

  • 185 793
  • 2 022
# 390
Господина по БЕЛ на дъщеря ми казал, че средноаритметичното тази година по Бел на изпита е 70т.
Виж целия пост
# 391
Има леко раздвижване. В секция Изпити се появиха наименованията на олимпиадите - областен кръг, на които се е явил ученикът.
Статистиките в сайта на МОН или в сайтовете на РУО-тата ще излязат? Вече всякакви въпроси ми идват...
По сайтовете на РУО.
Моята беше на областния по Мат, но нищо не се е явило.
И при моята дъщеря няма въведен резултат от Олимпиада по математика.
Виж целия пост
# 392
Господина по БЕЛ на дъщеря ми казал, че средноаритметичното тази година по Бел на изпита е 70т.
А миналата година колко е било средното?
Виж целия пост
# 393
70 не е ли много?
Виж целия пост
# 394
Ми много е , може и да не пада балът...не знам
Виж целия пост
# 395
44, 08 е резултатът по математика. По БЕЛ е 59,75. А средният сбор - 103,41.
Това набързо от вчера по обобщената статистика за София-град от миналата година.

Демек само ги качват, ама нямат отношение към бала, така ли?
Математиката и БЕЛ имат отношение към бала, ако детето е на едно от първите три места на националния кръг. Тогава му се признават 100 точки за кандидатстване по съответния предмет. Останалите предмети се качват, защото биха могли да участват в балообразуването.
Виж целия пост
# 396
Значи няма как да е 70. Пак легенди!
Виж целия пост
# 397
И на мен ми се вижда 70 много за средно аритметично.
Виж целия пост
# 398
2017
Средният брой точки, който седмокласниците са събрали по първия модул по български език и литература, е 34,67 от 65 възможни. При втория модул средният брой точки е 19,05 от възможни 35. По математика средният брой точки е 28,52 на първи модул от възможни също 65. На втори модул кандидат-гимназистите са изкарали средно 8,67 точки.
Виж целия пост
# 399
Е не мисля , че е възможно средното тази година да е по-високо от миналата година.
Виж целия пост
# 400

Много е! И пак не ми се вярва...
Виж целия пост
# 401
2017
Средният брой точки, който седмокласниците са събрали по първия модул по български език и литература, е 34,67 от 65 възможни. При втория модул средният брой точки е 19,05 от възможни 35. По математика средният брой точки е 28,52 на първи модул от възможни също 65. На втори модул кандидат-гимназистите са изкарали средно 8,67 точки.
Това е за цяла България. Нормално е резултатите да са по-ниски от тези в София.
Виж целия пост
# 402
Може би съм сънувала, ама миналата година май първо трябваше Кастрева да си направи "обобщението" и това бе знак за пускане на резултатите! Абе помня само как чаках "любимия" й образ  Mr. Green

Успех на форумските дечица да влязат в желаното училище!Да са доволни и те, и техните родители!
Виж целия пост
# 403
Скрит текст:
2017
Средният брой точки, който седмокласниците са събрали по първия модул по български език и литература, е 34,67 от 65 възможни. При втория модул средният брой точки е 19,05 от възможни 35. По математика средният брой точки е 28,52 на първи модул от възможни също 65. На втори модул кандидат-гимназистите са изкарали средно 8,67 точки.
Това е за цяла България. Нормално е резултатите да са по-ниски от тези в София.
Ясно
Виж целия пост
# 404
За Варна средно са били: БЕЛ - 55,06;  математика - 39,12; среден сбор - 93,67.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия