Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 243

  • 80 002
  • 738
# 120
Така е, Надин  Hug Вичи  Hug, светът така се развълнува от новината, че се отрази чак на нашия форум!  hahaha hahaha hahaha
12 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
Доколкото разбрах публикацията е „по слухове“ !!! Joy
И ако Туба не се съгласи - ще поканят Джансу Дере, а ако и тя не иска - Берен Саат!  Joy
https://twitter.com/informacionST/status/1008132935139123200
Скрит текст:
Diario Milliyet: El actor #MuratYıldırım dijo SI a una nueva serie para la próxima temporada, hay conversaciones con #TubaBüyüküstün para que sea su partner, en caso de no llegar a un acuerdo los nombres de #CansuDere y #BerenSaat están en la mira para el mismo papel.
Гуги: Ежедневно Миллиет: Актьорът #MuratYıldırım каза, че ако една нова серия за следващия сезон, има разговори с #TubaBüyüküstünда ви бъде партньор, в случай на непостигане на споразумение, имената на #CansuDereи #BerenSaatса в забележителности за една и съща роля.



Имаме надежда Туба да не се съгласи.  Praynig Praynig Praynig
Стара сн. нова в мрежата, може би... Поне за мен!


Виж целия пост
# 121
            Добро утро! Hug Hug Hug

    



Днес отново сте във вихъра като прочетохте писанията! Joy

За успокоение....малка почерпка за РД на моя доста пораснал син.... Wink  Heart Eyes
Скрит текст:




Линка HugБаги HugНадин HugВичи Hug

В пресата ако не приеме Туба....ще поканят Джансу Дере...

https://www.takvim.com.tr/saklambac/2018/06/17/dev-bulusma
Цитат
https://www.takvim.com.tr/saklambac/2018/06/17/dev-bu..
Айдын Хамза для Таквим: Встреча гигантов

Годами ранее вместе снявшись в сериале Туба Бюйюкюстюн и Мурат Йылдырым стали знаменитыми, по слухам, они снова собираются вместе. Продюсеры позвонили им в дверь, и, если будет достигнута договоренность, в новом сезоне они будут на экране.
Талантливый актер и в то же время ведущий передачи на канале АТВ "Кто хочет стать миллионером" Мурат Йылдырым, коронованный в сердцах, получил предложение-сюрприз от продюсеров. Согласно разговорам за кулисами прессы, Йылдырым, разделивший в 2007 году главную роль в сериале "Аси" с Тубой Бюйюкстюн, спустя годы снова соберется вместе с ней в совместном проекте. Продюсеры позвонили в двери актеров, которые во многие странах во главе с ближневосточными, до сих пор, спустя годы, вызывают интерес.
Если Бюйюкюстюн на данный момент не дала точного ответа, но на поступившее предложение смотрит положительно.
Вторая альтернатива - Джансу Дере
Стало известно, что сделавшие предложение Мурату Йылдырыму продюсеры получили от актера положительный ответ. В первую очередь для сериала, который будет показан в новом сезоне, в качестве партнерши для Мурата Йылдырыма видится Туба Бюйюкюстюн. А если Бюйюкюстюн, познавшая печаль в последнем проекте, где она играла с Кыванчем Татлытугом, не примет предложение, в качестве второй альтернативы думают про Джансу Дере.
Дуэт из сериала "Аси" популярен не только в Турции, но и на Ближнем Востоке.
https://vk.com/eatb_haber

Желая ви слънчева неделя! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose
Виж целия пост
# 122
Злати  Hug ЧРД на твоето пораснало момче!  Heart Eyes
Здраве, благоденствие и добър късмет му желая!  Hug
Да те зарадва с много внуци!  Praynig



Винаги съм се чудила как надушват новините в нашия форум!  Joy
Когато има новина темата се пълни изведнъж. Като че някой съобщава горе с големи букви!  Joy
Злати  Hug знам, че харесваш и следиш Мурат. Ти искаш ли общ проект с Туба?



Гуги: Една от статиите от днешния архив ми обърна внимание. Поглеждам надолу, се усмихва и ме ... статията 🤗 👍 😉
м м а а а аз туба Heart
е все още в 2014 г., никой не знаеше думата ,, смел "в рамките на няколко години, каква роля, туби живот Simple Smile
Смелостта, Туби дълбоко деколте свързани ... Wink zurgamochril гащеризон ярък хубави, смел tubao ... Heart
се прилага член 2014 GQ награда Спомнете си, че признаването. Turk беше звездата, Emmis номинирани, победителите от многобройните Emmis ,, престола "звездни, Никъл Костер valdaus почетна награда!

https://www.facebook.com/TubaGeoFans/photos/a.575738679189771.10 … ype=3&theater
Ето грузинките много се радват! Отдавна искаха тази двойка.  Peace
А никой друг не вярва, че ще има такъв проект, нито турските, нито руските, нито арабските фенове...
Общото мнение е, че Туба може и да не знае за тези планове. Тя не повтаря, поне досега, партньори.  Peace
Новината, като лавина, залива турската преса. Явно предстоящите избори не са най-важната тема!  Crossing Arms
https://www.ntv.com.tr/yasam/11-yil-sonra-bulusacaklar-tuba-buyu … fovRkqTCriPT38LZw


Виж целия пост
# 123
Здравейте Hug
Злати Hug

Да ти е живо и здраво момчето,да ви носи много радост,да има много късмет,
да e един успял млад човек.

                                     



Цитат
#TubaBuyukustun #ТубаБюйюкюстюн #TubaBüyüküstün

- Как вы ответите тем, кто говорит вам, что ваш успех связан лишь с вашей красотой, а не с талантом?
–Я стараюсь делать свое дело как можно лучше. Не буду отрицать, что многие считают меня красивой, но есть много и более красивых женщин. Надеюсь, я достаточно умна, чтобы признать, что в творчестве красоты явно недостаточно . Кроме того, понятно, что если бы я была только красивой, то моя привлекательность имела бы значение до тех пор, пока я не начала бы говорить.

 


И, аз така мисля,че Туба ще избере най доброто  за нея и ние ще се радваме,ядосваме на СЦ,но ще си гледаме.
Хубав и спокоен ден ,ви желая. bouquet

   
       
Виж целия пост
# 124
Привет и от мен - обедно неделно!  Simple Smile

Много клюка, много нещо, ама... аз нали съм вече и Тома Неверни, та... докато не кажат - страт и започваме... всичко е раздел ЖЪЛТИНИ  Peace



Вярвам вече само на снимки - тази показва, че Онур е бил на събитието от преди дни



Ох, ама и каква съм... днес все бързам за някъде и... пропуснах  Embarassed

Злати  Hug да ти е жив здрав сина и... внуци да доведе и радост, и щастие...  bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 125



https://www.youtube.com/watch?v=BVVRZUiv-MU
https://www.youtube.com/watch?v=1qW7CgHrqvU
https://www.youtube.com/watch?v=lORaqtGmLWE

Малей, истинска или фалшива, новината за общ проект на Туба и Мурат днес изби рибата Whistling
Нищо, нека да я има Туба и когато я няма на филмовия хоризонт Mr. Green

Впрочем тя с Бюлент има два проекта - сериал и филм Peace



Злати Hug, НАЗДРАВЕ за момчето! Peace Пак ги гледам тези зеленчукови коктейли на "Ла Боом", ама да ви кажа честно...краставицата си я предпочитам на салатка и ракийката отделно Wink

Цвети, хубави снимки на Онур си донесла. Баги ще има материал за колекцията и с отражения, а клюкарите ще гадаят по очилата кой снима... Joy Joy
Виж целия пост
# 126
Привет! Hug Hug Hug



Линка HugВичи HugЦвети HugНадин Hug,благодаря за пожеланията! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesДано се сбъднат! Praynig

Цитат
Злати  Hug знам, че харесваш и следиш Мурат. Ти искаш ли общ проект с Туба?
Линка Hug,аз искам да ги видя заедно,но може би във филм! PeaceЖурналистите започнаха да пишат след като се разбра,че Мурат започва сериал на есен!Зависи от СЦ,режисьор и продуцент!А имат и други половинки в живота! Laughing Знаем какво направи бившата снаха! Peace



Цитат
Днес е ден на бащата в Турция!Празнува се  на 3-тата неделя на м.юни!За това Онур е пуснал тази снимка с Мая и Топрак! Peace
Ето я в ИГ с надпис.....
https://www.instagram.com/p/BkHtxCWnzuI/?taken-by=onursaylak
Цитат
Онур Сайлак в инстаграм: "Babalar.... gününüz güzelliklerle dolsun.....
Отцы....пусть ваш день будет наполнен красотой"

Приятен следобед! Hug
Виж целия пост
# 127


Цитат
Злати  Hug знам, че харесваш и следиш Мурат. Ти искаш ли общ проект с Туба?
Линка Hug,аз искам да ги видя заедно,но може би във филм! PeaceЖурналистите започнаха да пишат след като се разбра,че Мурат започва сериал на есен!Зависи от СЦ,режисьор и продуцент!А имат и други половинки в живота! Laughing Знаем какво направи бившата снаха! Peace




За съжаление не съм била в Антакия, за да знам какво се е случило там Sad  Десет години чакам някое, даже хилаво доказателство за фенските сценарии и мераци, но ...  Wink Бурчин се доказа и като жена и като актриса и то без връзките на семейството. Имаше време, когато не я бях гледала и вярвах, че е "спусната" в този сектор, но след "Пойраз..." я признах Grinning



Интересна снимка за разгадаване, ама и аз бягам на мач Mr. Green
Виж целия пост
# 128
Привет Hug

                                       


                               

                                           

"Има един закон, който е проверен от хиляди години насам. Този закон е следния: Никога не допускай една отрицателна мисъл да взема връх в твоето съзнание. По никой начин не допускайте такава мисъл."

Учителят Петър Дънов

Приятен следобед,дами bouquet


Виж целия пост
# 129
Мале, тоя храст много се харесва, бе!  Joy
Снимката на Туба с децата пред него...



Снимките на Онур с децата - и те пред него... Laughing



Надин  Hug, кой снима нека открият по-зрящите по отражението в очилата, но  сега със сигурност можем да смятаме, че Онур е мъжът от дясно, с часовника и халката, който също снима.



А къдрушката между тях е момиченцето от снимката на Туба. Топрак може би е до татко от другата страна.  newsm78
А защо Онур е с халка?  newsm78
Да не се е оженил и да не ни е казал... Crossing Arms Laughing Mr. Green
Ето  снимките от колажа на грузинките, сега излязоха





Честит ден на бащата на Онур!  bouquet
Честит ден на бащата и на Сердар бей!  bouquet



Здраве и успехи и на двамата! И да помагат на момичетата си!  Wink

Малко странични забавления!  Wink
Талантлив художник е нарисувал нашата група!  Laughing
Скрит текст:
Снощи имаше концерт на оркестъра на Andre Rieu. Един затрогващ момент...  Cry



Приятен следобед!  Hug



ПП Надин  Hug снимката май е от галата на КРА - тоалетите на участниците са същите.  Peace


Виж целия пост
# 130
Цитат
За съжаление не съм била в Антакия, за да знам какво се е случило там Sad  Десет години чакам някое, даже хилаво доказателство за фенските сценарии и мераци, но ...  Wink Бурчин се доказа и като жена и като актриса и то без връзките на семейството. Имаше време, когато не я бях гледала и вярвах, че е "спусната" в този сектор, но след "Пойраз..." я признах Very Happy
Надин Hug,аз не писах за качествата на Бурчин като актриса,че да ми даваш пример!Гледала съм първите епизоди на Пойраз! Peace Нали фирмата на близките и участва в Аси!Защо после се оттеглят,a? Laughing Какво друго доказателство!Не е нужно да си била в Антакия!Вижда се от заставките на епизодите! Peace
 
Ето заставката на 1-ви епизод-SIS YAPIM...


https://www.vbox7.com/play:c1a65c225e

A после Томрис Г. е сама...аSIS YAPIM


https://www.vbox7.com/play:9995df3f8f?p=user&id=4769742&order=date

Виж целия пост
# 131
Здравейте Hug

Линка, честно казано бих предпочела да споря дори с пристрастен фен, отколкото да  newsm78 в/у "новината" Crossing Arms
МЙ може да го смятам за най-допадащия ми като игра сериален партньор, но като човек ми е съвсем на опашката. С амнезията си, с неособено тактичните си забележки по отношение на колегите си, с мълчанието си по отношение нападките към "любимата" жена, с евтиното заиграване с грузинските фенове, когато му припари под задника, с просташкото душене на химикалки, с присламчването към силните на деня... Никак не мога да се абстрахирам и колкото и да е талантлив да му повярвам на екрана. Да ме прощават феновете му Peace, Злати и ти Peace

За Антакия съм като Надин - не съм била. А това че е имало напрежение и че продуцентите са се разделили, не бих казала, че е сериозен "аргумент" за фенските фантазии  Peace По-скоро, ако ревността на БТ е била предизвикана от нечии поведение, то това е било това на МЙ.  Дори тук във форума е цитирана пресата в това отношение и то от върли негови фенки Peace  

Цитат
Ей точно това шлиферче не си го спомням. Все би трябвало да ми направи впечатление гербът на гръба newsm78
Чудя се дали някой не си е поиграл да нагласи Туба с шлиферче до ХЕ newsm78 Кадърът ми се струва непознат, а и в ЧИ ХЕ е много по-късо постриган, Туба също Thinking

Цитат
Линка, снимката не е нова и е от една семейна закуска от 2015, ама някой фен е поорязал действителността Mr. Green Оригиналът:


Осведомените туитърки се оказаха не толкова осведомени или творейки новина, просто не са предположили, че Онур ще пусне снимка hahaha hahaha hahaha Линка, може би трябва да вярваш малко повече и на съфорумките си Wink
 
Да честитя празника на всички обичащи и  отговорни татковци  bouquet На Онур също. Чудя се у нас защо няма ден на бащата newsm78 Нищо, че гуги ни е сложил в списъка на страните, които днес отбелязват този празник.  

Кой е снимал Онур с момичетата, Туба - също, се вижда в отраженията, ама който успее Wink Аз забелязах само, че и в двата случая снимащият е в светла тениска/риза и в панталон.

Успешна нова седмица, нови снимки и интересни, не просто разбунващи духовете новини Hug Сладки сънища Hug

Виж целия пост
# 132


Баги  Hug, в ТТ категорично смятаха, че господина със синята риза не е Онур, а много се съмняваха за г-на в дясно, който снима и има ръка, много приличаща на ръката на Онур (по мнението на по-запознати с неговите ръце от мен  Mr. Green), но пък на ръката има халка, а не се е чуло Онур да се е оженил, та затова решиха, че не е той.
Аз ви вярвам, но не мисля, че  познавате Онур така добре в детайли, както хора, които наистина са го срещали на живо. А може и да греша... Mr. Green
Девойките са ни много красиви.



Казват, че китаецът, който беше в журито на азиатския фестивал, е пуснал нова снимка на Туба от фестивала.

А дали е вярно или сме виждали точно същата снимка и преди, ще ни каже Баги  Hug
Според туркините, инфото за предложение на Туба -  роля в сериала на Мурат,  е вярно, както е вярно, че тя не е дала още отговор.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Един прелестен тоалет в различни снимки и колажи.





Два колажа - с Енгин...



и с Къванч



Усещате ли разликата... Аз мисля, че тук много точно  се усеща!  Peace
И накрая -  за лека нощ - две прелестни снимки
Природа  Shocked Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:
и ... порода... Laughing Laughing Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:

Лека нощ!  Hug
Виж целия пост
# 133
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря ви  за всичко споделено.

Добро утро!
Казват, че когато човек се фокусира върху хубавите неща,
 му се случват само хубави неща... затова мислете позитивно,
 чувствайте с душата си, живейте със сърцето си,
бъдете добри и се радвайте на даровете на съдбата!

                                                                                                      
  

                                    


                        

                    

                                        

Спокоен ден,дами bouquet да се надяваме на някоя новинка,снимка.
Виж целия пост
# 134
Добро утро! Hug Hug Hug





Цитат
За Антакия съм като Надин - не съм била. А това че е имало напрежение и че продуцентите са се разделили, не бих казала, че е сериозен "аргумент" за фенските фантазии  Peace По-скоро, ако ревността на БТ е била предизвикана от нечии поведение, то това е било това на МЙ.
Баги Hug,ами това беше и моята мисъл,в предния ми пост,но явно не сте ме разбрали!Никъде не пиша за фенски фантазии! Peace

Линка HugВичи Hug



Желая ви приятен ден и лека седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия