Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 243

  • 80 002
  • 738
# 135


Привет, привет! Hug Hug
Хубава нова седмица пожелавам на всички! Peace Към очакванията за новини около Туба и СП по футбол, добавям и тенис от Англия с  Григор  Heart EyesВъобще ... нека ни е с хубави емоции. Пък и ако се зададе и сериала с Джан Яман- пишете ме умряла Joy Joy
Покрай футболните агитки, форумни пристрастия и мнения, на думата "фен" понякога се гледа негативно Sad
Затова искам да ви покажа една снимка, която много ме впечатли Shocked



Футболни фенове от Колумбия и Мексико са вдигнали привърженик от Египет, който е в инвалидна количка за да гледа любимците си Peace

И аз погледнах новите клипове с моята любимка Туба...и се хванах за главата ooooh! Вече не ги броя/ до снощи бяха 16 за ден/ Wink На различни езици вече 'новината ' за общ проект на Туба и Мурат се вихри в нета Mr. Green То , не че и аз не помагам за това  Joy Joy



Не знам защо в момента ми идват на ум думите от "Ария на клеветата"
Скрит текст:
Клеветата първо пърха
Като нежен вятър...
И тихомълком, човешкото ухо почти гали,
и гука като тънка струйка на поточе,
тихо, тайно, и полека
пълзи навсякъде, навсякъде,
тихо, тихо, постепенно прониква
и на хората обикновени в ума
и сърцата им коварно изпълва.
От уста на уста лети,
като урок научен наизуст.
Все по-силно с всеки миг
възникват тълкуванията,
и гърмят вече с общ глас,
превърнати в обща клевета.
Като буря се разнася,
Гърми и се завихря,
Гърми и се завихря,
Като неудържима буря.
Бученето продължава да расте все по-силно,
бученето продължава да расте все по-силно,
и от ужас хората треперят и се сцепеняват.
Накрая се отскубва и разрушава преградите
Умножава се, уголемява се,
И избухва като БОМБА!
ТЯ ИЗБУХВА КАТО БОМБА!
ТЯ ИЗБУХВА КАТО БОМБА!
И за дребосъкът оклеветен унижен и стъпкан,
Бичуван публично най-добрата му участ
е да бъде възнесен
Ако се възнесе! (3)
И този, който тя преследва,
умира поразен от клеветата.
ДА, КЛЕВЕТАТА!!!

Иначе аз нямам проблем Туба отново да снима с Мурат Й. Тя е актриса по професия и това се чака от нея. Дано само да е интересна историята, аз това гледам в сериалите и.Ще чакаме, ще видим. Малко ме смущава факта, че новината- бомба се появи в деня на големия опозиционен митинг в Турция снощи, ама не гадая Wink

Виж целия пост
# 136
Здравейте!  Hug



Днес страстите малко са поутихнали, надявам се... Mr. Green
Надин  Hug, да, Туба има два проекта с Бюлент Инал, но това е било в онези времена, когато тя е била неизвестна, а ролята ѝ в „Под липите“ - второстепенна.  „Пътят на любовта“ е сниман през лятото между двата сезона на „Под липите“. Предполагам (АЗ предполагам, не съм го чела никъде, да не взема сега да произведа новина, като турски журналюга  Mr. Green), че Томрис, в обичайния си маниер да използва актьорите и извън сериала  (както сега продуцентите на сериала, който харесва Цвети  Hug), е подгрявала публиката и е пробвала химията и пасването между предстоящата основна двойка на „Под липите“. Както знаем, двойката толкова много се е харесала на зрителите, че се наложило да променят СЦ на втори сезон и  да направят Филиз ГГ-я. Peace
Аз уважавам Томрис, но и през ум не ми минава да ѝ простя много годишното толериране на илюзията за връзка Туба - Мурат, дотолкова повлияна от сериала, че феновете да се надяват, че Туба и Мурат ще се съберат след 5 годишна раздяла, че да бъде като на кино... ooooh! ooooh! ooooh!
Направо да се смееш ли, да плачеш ли, както казва Сюхан... Joy Joy Joy



Между другото кой ви внуши, че фен е мръсна дума!?
Според тълковния речник - фен - Запалянко, почитател, страстен поклонник.
Къде е обидното тук!? newsm78
И да се наричаш почитател, ако си нагъл и безочлив към почитатели на други актьори, си също толкова отвратителен!  Crossing Arms
А да си страстен в нещо добро е хубаво...
Също, както е грозно да си страстен в нещо лошо.  Joy
А тези великодушни фенове, от снимката, сложена от Надин  Hug, заслужават само адмирации!  smile3501



От фестивала в Адана - представяне на „Тясната рокля“.
Знаете, че съм страшно любопитна за този филм. Мислите ли, че имаме шанс да го видим някога? newsm78



Надин  Hug понеже харесвам „Арията на клеветата“ и като текст, но още повече като музика - да я чуем - изпълнена от Никола Гюзелев
https://www.dailymotion.com/video/x8gtsg
А сега малко мъжка мода от Лондон. Дали няма да обличат следващия партньор така... Mr. Green
Скрит текст:



Хубав ден с любимо занимание, ви желая!  Hug



Успешна нова седмица!  Hug

Виж целия пост
# 137
Здравейте Hug
Линка HugБлагодаря ти за "Арията на клеветата"
,за  мъжките модните тенденции  newsm78  ,не мога да ги приема,но при мен е от възрастовите изменения. Joy Joy Joy

                                                  

Колкото по-малко се занимаваш с отрицателни хора,
 толкова по-спокоен става живота ти!
Щастлив Следобед !

                          

                                          

Цитат
Красотата е най - необходимото нещо на света и в същото време - най - излишното.
За мен най - ценното в един човек е смесицата от чувственост и индивидуалност.
Истинската жена - това е ум, обаяние, доброта и чувство за хумор.
Същото очаквам и от мъжете.
Мъжете са добри хора, но жените притежават магия.
Много пъти съм била щастлива.
Това е всичко. - / Катрин Деньов /

          

Приятен следобед,дами bouquet
Виж целия пост
# 138


Сега излезе инфото-''Ранна птичка'' с Джан Яман и Демет Йоздемир започва на 26.06.(вторник)! Peace
пуснаха и 2-ри фрагман на 1-ви еп.
https://vk.com/journeytothefullmoon?z=video-149907895_456239614% … l_wall_-149907895





Приятна вечер! Hug
Виж целия пост
# 139
Здравейте Hug

Днес, за добро или за лошо, си промених плановете и не тръгнах на път. В момента, в който си влязох вкъщи и Сега с прибран багаж и празен хладилник надничам в темата за някоя новинка. Новини няма, но една нова снимка - по-скоро съседен на познат ни вече кадър от ЛА, се е появила:
Цитат


Линка, знам значението на думата фен. Сама по себе си не е "мръсна", но за мене покрай форумните ми занимания е придобила негативен оттенък. Преди си имахме думата звучната дума запалянко. В нея се влага малко повече лежерност. Определено има разлика м/у запалянко и почитател - запалвам се и почитам.  Фен с нищо не подсказва какво означава. И затова аз си я асоциирам с хора, запалени по нещо или по някого, твърде пристрастно и крайно, без особена толерантност и често с отричане на конкуренцията или хората, които не са на мястото си според техните фантазии.  Мислех, че  "фен" е патент на спорта, но и тук, във форума фен има същия смисъл Peace Примери - бол. Хубаво е човек да си има пристрастия, но без да си губи обективността Peace

За двата проекта с БИ си права - за мене са тествали двойката и Туба. Не знам точната хронология, но все ми се струва, че Пътят на любовта е сниман преди ПС - и визията на героите, и играта на Туба ме навежда на тази мисъл. А и във втори сезон на ПЛ Туба вече не е дублирана. Иначе, филмът се е появил на екран м/у двата сезона на ПС.
И едно уточнение - Филиз става гл. героиня още 1ви сезон Peace  Това научих покрай форума и се успокоих, обяснявайки си не много логичния и необоснован обрат в чувствата на ГГй. Освен страсти, Wink във форума имало и ползи Wink


И  един колаж на Lili. Дали е вложила някаква мисъл newsm78 За Сю ли - лодкарят я отнася в отвъдното newsm78 Не помня кой беше разгадал така края на ДК Embarassed 

 
Виж целия пост
# 140
Добро утро!  Hug



Баги  Hug не е хубаво да товариш невинната дума фен с отрицателни емоции. Вярно, чуждица е, но вече се е вписала в нашия език. Кратка, звучна и изразяваща необходимото, Аз я харесвам.  Peace
На света има хора, за които и думата България, българина, е натоварена с отрицателни емоции и е синоним на злото.  Sick Това значи ли, че всички сме престъпници и сме под един знаменател?!  Naughty Stop Crossing Arms



Ние, като фенове на Туба, можем да се опитаме да изчистим думата фен от негативизма и да ѝ предадем нужното светло съдържание.  Peace



Да видим какво ще ни донесе днешния ден. Да се надяваме на най-доброто.
Хубав ден ви желая!  Hug




Виж целия пост
# 141


Петдесет нюанса...красота Wink

Привет, привет! Hug Hug



Хубав ден на всички желая! Heart Eyes Peace

За всички готини фенове, определящи се като ГБП - кафе и от мен по избор Wink



Злати, кефче а, ще си гледаме скоро Джан Яман Peace И хубава визия са му докарали, ама то и няма друг начин при хубав материал Joy Joy

А при мен от вчера новост Embarassed Гледам..тайландски сериал Rolling Eyes Само той ми липсваше, ама пусто любопитство ooooh! Не очаквах, че ще мога да различавам героите, както и че ще има мъже актьори над метър и половина Shocked А то...принцеси, капитани, остров със синя лагуна, екзотика, плажове, дворцови интриги, ръкопашен бой, бодигардове почти като Кевин Костнър...всичко има, добре си релаксирам с него между мачовете Peace

Скрит текст:

Предназначенные судьбой тайский лакорн

Давин - моряк из Таиланда, который, несмотря на разбитое в прошлом сердце, верит в любовь. Судьбой ему предначертано встретить Алису - наследную принцессу небольшой живописной европейской страны Хрисот, которая после дворцового переворота вынуждена спасаться бегством в Таиланде.

Алиса в возрасте двух лет лишилась родителей и стала первой на очереди к престолу. С тех пор её жизнь превратилась в постоянную борьбу на выживание, поэтому девушка выросла замкнутой и недоверчивой, не подпускающей никого к своему сердцу.
Судьба это или совпадение, но Алиса и Давин постоянно сталкиваются. В итоге им приходится объединиться, заключив фиктивный брак. В ходе событий молодые люди поймут, что любят друг друга. Но возможна ли любовь принцессы и простого моряка?

 
Виж целия пост
# 142
Добро утро!  Hug



С това променливо време навън и с моята глава барометър... не ми е често до писане, а продължавам с четенето предимно, та...

Линка  Hug съгласна съм с теб и аз също не се срамувам от думата фен..., това че има други вманиачени и стигащи до крайности, все пак болшинството са като нас - харесващи и следващи своите любимци.



А докато чакаме новина и нов проект с Туба... Надин, Злати  Hug с вас съм и също чакам Джан и Демет - харесват ми и двамата ( той от Пълнолуние, а тя - от 309) , а една романтична комедия... още повече ми е по вкуса  Grinning

Засега обаче с този ми натоварен график съм много далече от разните други сериали ( особено пък тези с подобните лица, нямам никакъв шанс да ги погледна, колкото и впечатляващо резюме да имат )

А фантазиите за нов партньор на Туба... продължават  Wink



Хубав ден на всички!  Peace
Виж целия пост
# 143
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря ви за споделеното.
Нека красотата, доброто настроение и усмивките да бъдат с вас!
А когато светът е красив, утрото е пълно с надежди и мечти.
Денят да е лек, цветен и ползотворен за всички!

                                   


                   



Цитат
Линка   Hug съгласна съм с теб и аз също не се срамувам от думата фен..., това че има други вманиачени и стигащи до крайности, все пак болшинството са като нас - харесващи и следващи своите любимци.
Линка HugЦвети HugСъгласна съм вас,че има фенове и фенове.Някои смятат ,че след като са фенове на дадена личности и той е длъжен да живее така,  както искат  те.Луди хора ,колкото искаш newsm78 newsm78



Виж целия пост
# 144
                    Добро утро! Hug Hug Hug

         



Баги HugЛинка Hug

Надин HugЦвети Hug,ние така и така сме си птици,защо да не гледаме още една-Ранна птичка! Wink



От Антакия ни напомнят за витаминния бар... Laughing


малко видео....
https://vk.com/tuba_murat?z=video219765202_456239991%2F0a137b203 … pl_wall_-68586478

Севда и Онур също са се снимали пред него,когато посетиха града,за снимките от 6-ти еп. на ЗЯ.... Laughing


Приятен ден,момичета! bouquet

ПП Вичи Hug,писали сме едновременно! Wink

Виж целия пост
# 145


Не само Елиф го умее да приготвя спагети "ал денте"  Wink И Ерик Кантона с тяхна помощ се е барнал като Неймар Joy Joy





А пък аз си имам нов клип към колекцията ми на нашата песен Historia de un amor  Grinning

Виж целия пост
# 146
Надин  Hug винаги намираш с какво интересно филмче да запълваш дупките между спортните състезания!  Joy



Цвети  Hug Злати  Hug Вичи  Hug и вие сте намерили ниша в която да дочакате нов проект.  Peace
Баги  Hug и Канти  Hug се разхождат по света...
Само аз, нещастната, не намирам пристан в някой сериал, ами се люшкам в игралното кино тук-там, че дори още не съм изгледала филма на Енгин,  ooooh!
Сега главно чета...
И днес прочетох в един форум на Тубоманки, мнението на една дама, която никак не харесва Енго, но твърди, че филмът му е страхотен, с послание, направен за мислещи хора, а не за обикновения зрител, който мрази да мисли, и го сравнява с „Формата на водата“ - оф, бе, ще се наложи да го гледам... ooooh!, макар да не обичам филми за ужаси... ooooh!



Хубав следобед!  Hug
Виж целия пост
# 147
Привет! Hug



Надин Hug,боже това Ерик Кантона ли е? Laughing

Линка Hug,няма да се цепиш от колектива,започвай да гледаш нещо! Wink

Мачът започна!Видяхме червен картон и дуспа! Laughing Peace





Приятен следобед! bouquet





Виж целия пост
# 148
Цитат
Туба поставила в Инстаграм:
❣sevgi heryerde... 🐛🌱 #cocuk #hayvan #bitki #doga #insan #loveiseverywhere #nature
Любовь везде #ребенок #животное #растение #природа #человек


https://www.instagram.com/p/BkNQwnajWQE/?taken-by=tubabustun.official


Топрачето няма ли да сменя млечните зъбки? Sunglasses
Виж целия пост
# 149
Здравейте Hug

                                    

                  

 

Надин Hug Започнах го сериала ,малко бях предубедена ,но ми харесва.Благодаря ти.
Злати HugБлагодаря ти за новия сериал  на Джан Яман.

Цитат
...Ако искаш да подобриш живота си и да получиш всички неща, които заслужаваш, трябва да се състезаваш със самия себе си.Не се интересувай от преценката на другите, когато знаеш, че постъпваш правилно.Никога не се срамувай да правиш това, което е правилно.И за бога, никога не се поддавай на дребнавия навик да измерваш собствената си стойност, като я претегляш спрямо чуждата. "Всяка секунда, прекарана в мисли за нечии чужди мечти,отнема секунда от собствените ти мечти!"
/ Робин Шарма /

                
Приятен следобед,дами bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия