
Привет, привет!

Хубава нова седмица пожелавам на всички!
Към очакванията за новини около Туба и СП по футбол, добавям и тенис от Англия с Григор
Въобще ... нека ни е с хубави емоции. Пък и ако се зададе и сериала с Джан Яман- пишете ме умряла

Покрай футболните агитки, форумни пристрастия и мнения, на думата "фен" понякога се гледа негативно

Затова искам да ви покажа една снимка, която много ме впечатли
Футболни фенове от Колумбия и Мексико са вдигнали привърженик от Египет, който е в инвалидна количка за да гледа любимците си

И аз погледнах новите клипове с моята любимка Туба...и се хванах за главата
Вече не ги броя/ до снощи бяха 16 за ден/
На различни езици вече 'новината ' за общ проект на Туба и Мурат се вихри в нета

Не знам защо в момента ми идват на ум думите от "Ария на клеветата"
Като нежен вятър...
И тихомълком, човешкото ухо почти гали,
и гука като тънка струйка на поточе,
тихо, тайно, и полека
пълзи навсякъде, навсякъде,
тихо, тихо, постепенно прониква
и на хората обикновени в ума
и сърцата им коварно изпълва.
От уста на уста лети,
като урок научен наизуст.
Все по-силно с всеки миг
възникват тълкуванията,
и гърмят вече с общ глас,
превърнати в обща клевета.
Като буря се разнася,
Гърми и се завихря,
Гърми и се завихря,
Като неудържима буря.
Бученето продължава да расте все по-силно,
бученето продължава да расте все по-силно,
и от ужас хората треперят и се сцепеняват.
Накрая се отскубва и разрушава преградите
Умножава се, уголемява се,
И избухва като БОМБА!
ТЯ ИЗБУХВА КАТО БОМБА!
ТЯ ИЗБУХВА КАТО БОМБА!
И за дребосъкът оклеветен унижен и стъпкан,
Бичуван публично най-добрата му участ
е да бъде възнесен
Ако се възнесе! (3)
И този, който тя преследва,
умира поразен от клеветата.
ДА, КЛЕВЕТАТА!!!
Иначе аз нямам проблем Туба отново да снима с Мурат Й. Тя е актриса по професия и това се чака от нея. Дано само да е интересна историята, аз това гледам в сериалите и.Ще чакаме, ще видим. Малко ме смущава факта, че новината- бомба се появи в деня на големия опозиционен митинг в Турция снощи, ама не гадая














Сега с прибран багаж и празен хладилник надничам в темата за някоя новинка. Новини няма, но една нова снимка - по-скоро съседен на познат ни вече кадър от ЛА, се е появила:


Това значи ли, че всички сме престъпници и сме под един знаменател?!
























