
Вичи
,как сте покрай тези силни дъждове? 
Линка
, минахме я 1-ва стр.! 


Приятен ден,момичета!

,как сте покрай тези силни дъждове? 
, минахме я 1-ва стр.! 



Пък и да отбележа четвъртъка с него 









Линка 




Злати
Надин
Цвети 




И за мен тези моменти са оставили незабравим спомен - Линка 




като слушах и гледах новините тези дни си мислех за вас във Варна
дано при вас да няма такива поражения като във Варна

Много ми хареса песента. която слуша Онур докато пътува
успяла си да наминеш и днес 


. Така, че като се прибера живот и здраве, ще разказвам 


приятен път и много положителни емоции! 




















Туба го повлече и... 




,при нас дъждът беше силен с гръмотевици,но за кратко!
Лек път и приятно изкарване! 
Надин
Цвети 









Туба го повлече и... 




















Благодаря ви за всичко споделено.
Линка
Цвети
Надин 




Препоръчани теми