Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 243

  • 80 002
  • 738
# 195


Преживяхме страхотна емоция с Канти  Hug този следобед, докато спокойно и кротко  си говорехме за Грузия и света Нино...  Shocked
А Илкин как ни се зарадва!  Laughing Стана ѝ много приятно, че са я разпознали в София, и изобщо не се учуди, че точно за КРА става въпрос!  Laughing
Искаше ни се да разберем повече за плановете на Туба, за момичетата, но беше неловко да я разпитваме, преди да сме разбрали нейните планове, а нямаше време!  ooooh!
Но и така срещата беше много емоционална и от двете страни!  Laughing
Как само се хвърли да ни целува!  Laughing Ние изобщо не очаквахме и това ни даде смелост да я помолим да се снима с нас.
Преживях наистина забележителен ден!  Hug
И то точно срещу Еньов ден!  Praynig
Пожелавам на всички вас страхотни положителни емоции това лято!  Praynig
Моето започна перфектно! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Пресата и днес продължава да пише за проект Туба - МЙ... ooooh! Да видим какво ще се случи...



Лека нощ!  Hug
Виж целия пост
# 196
Добро утро! Hug Hug Hug





Честит празник-Еньовден! Hug
Нека той ви донесе много здраве! Praynig

Канти HugЛинка Hug,много се радвам за вас! Wink Laughing Ами като си спомням и за срещата с Туба!Няма как да не е емоционална! Laughing А защо Илкин и майка и са били в София?

Днес са изборите  в Турция!Да видим какви ще са резултатите довечера! Peace



Прекрасен ден,момичета! Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 197
Здравейте Hug

Еньовден е! Вълшебен ден, в който се сбъдват желания!
Бъдете здрави ,успешни ,щастливи и Благословени !
Само добри мисли и щастливи мигове да ви спохождат!

              

Канти HugЛинка HugТакива положителни емоции сте имали,от изневеделица,
най неочаквана ,а много емоционална среща сте имали.Това се казва късмет и то в голяма доза.
Предполагам,че и в мечтите си не сте си представяли такава среща
.Благодаря ви,че ни направихте съпричастни към тази положителна  емоция. smile3501

                                

                    

Винаги избирайте да помагате, а не да наранявате,
да прощавате, а не да презирате,
да бъдете упорити, а не да се отказвате,
да се усмихвате,а не да се мръщите,
да обичате, а не да мразите...
Защото това, което има значение,
не е какво сме купили, а какво сме изградили,
не е какво имаме, а какво сме споделили,
не е какъв успех сме постигнали, а каква е нашата значимост.
Живейте живот, който си струва!

                  

Спокойна и позитивна неделя.И все пак оглеждайте се ,не се знае  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 198
Добро утро и ЧЕСТИТ Еньовден!  Hug



Кака да не вярваме, че покрай този ден стават и чудеса...
Канти, Линка  Hug чудо е това и огромен късмет за вас, да сте по едно и също време и на едно и също място с човек, като Илкин, която навярно само минава през София...
Имали сте прекрасен ден вчера, с много емоции, а успяхте да ги предадете и на нас, благодаря ви от сърце!  bouquet bouquet bouquet

Жалко, ама... така и не успях да се науча да показвам наяве гифчетата от Туитър, а точно днес са ми пуснали от любимите Хасретски  Sad

https://twitter.com/i/status/1010762917602619394

https://twitter.com/i/status/1010596838263664640

https://twitter.com/i/status/1010764433767923714



Тази сутрин има материали от всички проекти на Туба - станах  Crazy разногледа кое и как...  Joy Joy Joy
Песен в клип от 20 минути - https://twitter.com/i/status/1010610288025010176

И от КПА естествено - https://twitter.com/i/status/1010596717077647360





С малкото думи, които вече знам от турския...  Thinking тук май Бирсена отрича за общ проект на Туба и Мурат Й  newsm78

Да видим де... знаем да чакаме и си го правим кротко  Wink

Хубав ден на всички!  Peace
Виж целия пост
# 199


Привет, привет! Hug Hug

Късметлийски ден желая на всички! Peace Предполагам, че късмета от вчера на Канти и Линка е заразителен Grinning Пожелавам на Линка по- често да се прави на софиянка и повече да се оглежда. Дет се казва "Таз година Илкин...в същата година и Туба"  Wink



Музиката ми днес е кънтри. Кадрите са от филма "Завинаги моя", с който закусих тази сутрин Blush Напоследък има толкова малко романтични филми, че даже един банален сюжет с хубава музика, ме усмихна Grinning

Скрит текст:
Forever My Girl / Завинаги моя (2018)



Виж целия пост
# 200
Поста ми се повтори, не знам причината Sad Заменям с картинка

Виж целия пост
# 201
Привет Hug


               

Поста ми се повтори, не знам причината Sad Заменям с картинка





Привет, привет! Hug Hug

Късметлийски ден желая на всички! Peace Предполагам, че късмета от вчера на Канти и Линка е заразителен Grinning Пожелавам на Линка по- често да се прави на софиянка и повече да се оглежда. Дет се казва "Таз година Илкин...в същата година и Туба"  Wink



Музиката ми днес е кънтри. Кадрите са от филма "Завинаги моя", с който закусих тази сутрин Blush Напоследък има толкова малко романтични филми, че даже един банален сюжет с хубава музика, ме усмихна Grinning

Скрит текст:
Forever My Girl / Завинаги моя (2018)



Виж целия пост
# 202
Здравейте!  Hug



Невероятната среща вчера още ме държи и ме кара да обмислям...
След първоначалния шок и осъзнаване, че това е Илкин Тюфекчи (понеже аз я видях, Канти  Hug седеше с гръб), аз казвам „Я виж - Илкин...“ Канти  Hug, разбира се, не ми повярва, помисли, че съм се припознала  Laughing Илкин вече беше с гръб към нея, аз толкова се шашнах, че се обърнах, към жената, която накуцваше след Илкин: „Илкин?!“... Жената кимна и каза нещо на Илкин - вероятно, че са я разпознали  Laughing. Илкин се запъти към нас и ние станахме - смутени и притеснени, понеже нямахме намерение да ѝ се обаждаме, щяхме просто да отбележим факта, че сме я видели. Но тя се спусна, прегърна ме и ме целуна и после и Канти  Hug, а ние, не свикнали с такива емоции, гледахме като застреляни!  Mr. Green Канти  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes обаче бързо се овладя и ѝ каза на англ., разбира се  Mr. Green (аз гледах като абориген - самолет  Joy), че сме фенове на Туба, КРА. и много харесваме Илкин... Аз казвам: Канти  Hug помолия да се снима с нас, Канти  Hug преведе, а Илкин се съгласи... Ние ѝ казахме, че после ще го направим, не искахме да я притесняваме, докато се храни. Те седнаха на една маса зад мен- този път аз бях с гръб, а Канти  Hug срещу тях. Продължихме разговора си с Канти  Hug, като се отплеснахме в мечти - вместо Илкин да беше минала Туба с момичетата и после се върнахме на темата си. По едно време питах Канти  Hug какво правят - какво ядат и т,н, а тя ми казва, че ѝ е неудобно да ги гледа и притеснява... Така че, за менюто нищо не можем да кажем.  Rolling Eyes
След като се нахраниха, станаха да си тръгват - Илкин дойде при нас - снимахме се и размениха няколко думи с Канти  Hug и си тръгнаха.
Предполагам, че на път от Чехия, от където бяха последните снимки на Илкин, са минали през София да поразгледат и са продължили за Истанбул заради днешните избори.
В действителност, на живо, този, така набиващ се на очи на снимки и в сериала дефект на горната челюст, почти не се забелязва.  Peace  Илкин е много очарователна млада жена, слабичка, елегантна и емоционална. Изглежда дребосък, а всъщност е височка и стройна.  Peace



Така. Разказах ви вече всеки миг от вчерашната среща.  Simple Smile Радвам се, че тя е развълнувала и вас.  Laughing
И ... оглеждайте се и вярвайте на очите си!  Joy
Никога не се знае кого ще видите!  Joy


Цитат
Туба Бюйюкюстюн. И всё о ней. Tuba Büyüküstün.

#TubaBuyukustun #ТубаБюйюкюстюн #TubaBüyüküstün

Известная журналистка Ойя Текин о Тубе, (2017):
Туба Бюйюкюстюн является мегазвездой не только из-за красоты, а потому что она имеет свой особый стиль в игре. Поэтому она лучшая и на вершине в этой области. Даже если кто-то отрицает это или лукавит, говоря обратное, реальность не изменится.

Перевод Elmira Ismaeil.
Скрит текст:
Добро утро и ЧЕСТИТ Еньовден!  Hug



Кака да не вярваме, че покрай този ден стават и чудеса...
Канти, Линка  Hug чудо е това и огромен късмет за вас, да сте по едно и също време и на едно и също място с човек, като Илкин, която навярно само минава през София...
Имали сте прекрасен ден вчера, с много емоции, а успяхте да ги предадете и на нас, благодаря ви от сърце!  bouquet bouquet bouquet

Жалко, ама... така и не успях да се науча да показвам наяве гифчетата от Туитър, а точно днес са ми пуснали от любимите Хасретски  Sad

https://twitter.com/i/status/1010762917602619394

https://twitter.com/i/status/1010596838263664640

https://twitter.com/i/status/1010764433767923714



Тази сутрин има материали от всички проекти на Туба - станах  Crazy разногледа кое и как...  Joy Joy Joy
Песен в клип от 20 минути - https://twitter.com/i/status/1010610288025010176

И от КПА естествено - https://twitter.com/i/status/1010596717077647360




С малкото думи, които вече знам от турския...  Thinking тук май Бирсена отрича за общ проект на Туба и Мурат Й  newsm78

Да видим де... знаем да чакаме и си го правим кротко  Wink

Хубав ден на всички!  Peace
Цитат
Кстати, главная сплетница Бирсен кому-то написала, что слухи о совместном проекте Тубы и Мурата это неправда. Причем уверенно написала. А пару дней назад ее Медиатава заявляло обратное:)) .Неплохой бесплатный пиар получился. Уже за правило взяла трепать имя Тубы в прессе по поводу и без.
https://vk.com/tuba_bustun
Е, това от една страна е добре, но от друга, неизвестното остава - ще има ли нов проект Туба? ooooh!


 
Цитат
към публикацията на Туба Бюйюкюстюн. И всё о ней. Tuba Büyüküstün.
Думаю, "химия" между Тубой и Фыратом могла бы не просто состояться при условии совместного проекта, но и быть на одном уровне с моими любимыми Тубой и Муратом( Аси Демиром). А может быть и ещё сильнее.
Съгласна съм. Мисля, че трябва да опитат.  Peace
А сега нещо забавно. Един невероятен татко... Heart Eyes
Честит Еньовден!  Hug
Крепко здраве на вас и вашите семейства!  Praynig Praynig Praynig
Приятен ден!  Hug

ПП. Върнах се, за да ви кажа, че на 6.24 в новините на БНТ разказват за Грузия.  Канти  Hug
https://www.bnt.bg/bg/a/po-sveta-i-u-nas-emisiya-900-24-yuni-2018
Виж целия пост
# 203
Привет! Hug



Вичи HugНадин Hug

Цвети Hug,благодаря за новините,гифчета и клип от ТТ! bouquet

Линка Hug,благодаря за продължението на емоциите от срещата в София! Wink newsm10





Очаквам поредната доза от 3 мача! Laughing От утре ще се играят от 17ч. и 21ч. по два мача по БНТ1 и БНТ HD!Всяка група играе в един и същи час! Peace



Приятен следобед! Hug

---------------------------------------------


Цитат
Туба лайкнула публикацию Эркана. Как поняла, власти пытаются выселить университет им. Мимара Синана, в котором училась Туба, из исторического здания. 26 июня должны были их принудительно с полицией выселять, если до этого времени они добровольно не покинут здание. Но вроде приостановили процесс выселения до окончания экзаменов и пока не найдут новое здание.
Ето и публикацията на Еркан Авджъ във връзка със закриването на университета.....

Цитат
Автоперевод:
Мы проходим процесс, который не игнорируется общественным мнением, искусством, художниками и художественными учреждениями. Который является одним из Турции старейшей художественной школы «и до сих пор тысячи художников, которые подняли Стамбул Мимар Синан изобразительных искусств государственного университета Conservatory эвакуации не показывая место на 26 июня; Если это невозможно, решение отрезать электричество и воду и быть освобожденными полицейскими силами. Университет искусств Мимар Синан окончил Ереванскую государственную консерваторию и учился с большой печалью и изумлением как ученики. Мы не хотим выбраться из нашего университета, где преподаются все искусства, ваш наставник и братство - все вместе. Такое радикальное и сильное учебное заведение по созданию музея или президентского кабинета после выборов 24 июня, премьер-министр сказал, что здание продления и т. Д. мы не принимаем, что дверь должна быть удалена без какой-либо причины. Мы с уважением сообщаем вам, что мы рядом с вами по любой попытке эвакуации, и мы не примем это решение.
# Msg в доме # мы не оставляем АРХИТЕКТОР СИНЯНСКОГО ИСКУССТВА УНИВЕРСИТЕТА СТАМБУЛЬСКИХ ГОСУДАРСТВЕННЫХ КОНСЕРВАТОРСКИХ ВЫПУСКНИКОВ И СТУДЕНТОВ
https://vk.com/tuba_murat
Виж целия пост
# 204


Днес цял ден тази снимка се разхожда по форумите и предизвиква спорове - истинска ли е или фотошоп. Надин  Hug ти какво мислиш?  newsm78
Днес във ФБ ми излиза, че рожден ден има Гюлнем - приятелка и фенка на Туба. Но не видях поздравления по форумите, така че може да не е вярно.  Peace





По стъпките на КРА, този път унгарски фенове. Прави ми впечатление, че много унгарки пишат в ФБ на арабските фенклубове на Туба. Сигурно усещат езика по-близък до техния... Joy



Една асоциация, която много ми хареса: Туба и „Непознатата“  на Иван Крамской


В спойлер ще ви сложа една интересна дискусия и съпоставка на Елиф и Сюхан.   Peace
Скрит текст:
Лана Смелая
вчера в 19:20 към публикацията на Туба Бюйюкюстюн. И всё о ней. Tuba Büyüküstün.
А мне кажется, что и Элиф и Сюхан думали головой. Просто от мужчин, которые были рядом можно было легко потерять голову. Элиф потянулась к Омеру потому что видела в нём поддержку и влюбилась в него, благодаря его человеческим качествам в первую очередь. Сюхан мне кажется сразу втрескалась в Джесура и если бы он проявил напористость, то секс состоялся бы ещё в вечер, когда они ужинали в Нишанташи( после расследования Сюхан). Мне кажется, что её тянуло к нему, как к магниту. Другое дело, что как человек он не вызывал у неё доверия. И одной и второй было тяжело вначале со своими мужчинами. Омер был слишком закомплексованным, Джесур - мутный и не вызывающий доверия.
Аня Лазовская
вчера в 22:29 към публикацията на Туба Бюйюкюстюн. И всё о ней. Tuba Büyüküstün.
Лана, там и героини, и герои были очень разные. Элиф и Омер из разных слоев, потому она инициатор и ведущая в их отношениях. Элиф во многих ситуациях оказалась слишком добродушной, понимающей и гибкой. Там есть ситуации, где хотелось дать ей пенделя за излишнюю мягкость. С Сюхан и Джесуром было всё иначе. Хитрый лис и хитрая добыча. Кто кого перехитрит. Здесь ведомых и ведущих не было.
Если в КПА герои даже слишком много говорили о любви друг к другу, в Джесуре любовь витала где-то в воздухе, пока шли основные разборки. Потому мы все гадали-любит или врёт ради своей выгоды.
Лана Смелая
вчера в 22:57 към публикацията на Туба Бюйюкюстюн. И всё о ней. Tuba Büyüküstün.
Аня, согласна на счёт излишней мягкости и на счёт пенделя.😜 Элиф часто уступала и прощала поведение Омера. Если можно так сказать прогибалась перед ним, отодвигая на задний план свою гордость. Мне кажется, что дело не разных слоях, а в характерах. Она открытая, доверчивая, способная принести себя в жертву. Это потом она изменится и как мне кажется станет ценить себя. Омер - закрытый и стеснительный, да и разочарование в Сибель тоже повлияло на него. Сюхан несмотря на влечение к Джесуру, интуитивно чувствовала от него исходящую опасность. Он всё разведывал, вынюхивал, она видела его недоброжелательность по отношению к её отцу и так как она девочка умная и рассудительная не могла не заметить его странного поведения,а особенно взглядов. Она была в него очень влюблена, но чувствовала,. что за его вниманием по отношению к ней стоит что то другое.
https://vk.com/id249702570?w=wall-121564141_113727
Лека нощ!  Hug
Виж целия пост
# 205
Добро утро! Hug Hug Hug





Нов ден,нова седмица и очакване на нови снимки или новини! Wink

Минаха изборите,Е. спечели отново! Peace







Приятен ден и лека седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

================================



ЛИЧНОСТ еп.6 Бг.суб.


https://www.vbox7.com/play:c8f5f27cd3

и тук...https://askim-bg.com/LIChNOST-EP6-BGSUB_v5869
Виж целия пост
# 206
Здравейте!  Hug



Резултатът от изборите и липсата на каквито и да е новини за Туба не провокират писане в темата... Липсват дори обичайните заподозрени... ooooh!
Злати  Hug благодаря за поста!  newsm51
Преди няколко дни Хандан ханъм призова хората да гласуват. Тя отлично знае кой я чете - който харесва Туба.  Laughing А Туба я харесват само хора, които мислят напредничаво и европейски... Които имат предпочитание към европейския неемотиконест и разнообразен стил на игра.  Peace
Които предпочитат южняшкото (ориенталското) кълчотене и преиграване - просто харесват други актриси. Нормално. Има актьори за всеки вкус.
Днес Хандан ханъм има нова публикация в ИГ
Цитат
От Хандан-ханым: Yanlış Yöne Uçuyorsun Kuş
Ты летишь в неправильном направлении, птица


И за слепеца е ясно, какво има предвид с полета на гларуса - символ на Истанбул...
Жалко. Жалко за комшиите, жалко и за нас, защото, както знаем „Когато мечката танцува у комшиите, ще дойде и у нас...“ Cry Cry Cry
Жалко и за Туба, както и за другите актьори, живеещи и мислещи по европейски... Cry



Но не бива да губим надежда! Ако спрем да се борим и да мечтаем, животът свършва! Надявам се, въпреки репресиите и безнадежността в момента, комшиите да не се предават и да се борят за по-доброто бъдеще на децата си.  Peace




Хубав ден и успешна нова седмица!  Hug

Виж целия пост
# 207
Здравейте Hug
Линка HugБлагодаря ти за продължението на емоционалната среща с Илкин,за всичко.
Злати HugТи си знаеш, за многото информация. newsm10за всичко

"Научи се да отделяш време за себе си. Може да е само минута в парка, галерията или кафенето. Наслаждавай й се. Остави птиците и жабите, картините, музиката, книгите и приятелите си да те разтоварят.Никога не гледайте лоши и грозни работи с очите си! Хубавите работи, хубавите картини дават сила на очите. Възприемайте по възможност най-хубавите впечатления. Не гледайте нещо, което не обичате. Спирайте погледа си само на това, което ви радва.  Хората имат нужда от зареждане с енергия.”

                                           

             

                                               

                                                           

Приятен следобед,дами bouquet
Виж целия пост
# 208
         Привет! Hug

     



Линка Hug,съвсем оредяхме! Wink Laughing





       

ПП А и Вичи Hug е наминала! Wink Hug bouquet
Виж целия пост
# 209
Здравейте Hug
Злати Hug wavey

                        



Бодрум 2017г.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия