На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 15

  • 152 411
  • 725
# 195
Мъжът ми се сети за Ачигьоз хотел и каза, че паркинга е малък, някъде има място
за три коли.  Трудно ще ви е да се докопате с колата, като незнаете през кои
улички да минете. И мъжът ми не се сеща как може да стигнете, хем редовно
ходим в него раьон.
Виж целия пост
# 196
Здравейте!
Имаме намерение в неделя да посетим Одрин. Можете ли да ме ориентирате в Бургас къде да сменим изгодно турски лири?
Виж целия пост
# 197
Момичета, с интерес следя всяка нова тема. Планираме пътуване на 15-ти в петък. После вече чак октомври. Основно искам да заредя перилни препарати от складовете, през петъчния пазар и Марги.  Бихте ли споделили какви по-конкретно са неудобствата по време на Байряма? Благодаря ви!
Виж целия пост
# 198
Момичета, с интерес следя всяка нова тема. Планираме пътуване на 15-ти в петък. После вече чак октомври. Основно искам да заредя перилни препарати от складовете, през петъчния пазар и Марги.  Бихте ли споделили какви по-конкретно са неудобствата по време на Байряма? Благодаря ви!

15 е байрам няма да има отворени магазини!!
и 16 е ще е така..

със сигурност няма да има и пазар, и марги и ераста ще са на почивка..
тази седмица много се натовариха моловете с алишвериш..
снощи опашка имаше в  lcw, defacto, koton,   в няшия мол по над 50+ човека

ако намериш 1-2 магазинa ехх ще си къметлия..
Виж целия пост
# 199
А след Байряма ще има ли намаления?
Виж целия пост
# 200
А след Байряма ще има ли намаления?

намаления винаги има в Турция..
от години живея в тр
вcе на етикета 2 цени по високата все е о4еpтана, все има индирим..
Simple Smile
края на седмицата е ден на татковците тук
преди месец имаше ден на маммите Simple Smile
та заедно с баирама в нета има бая индирими.. аз по магазини не се ровя мнг. но със сигурност и там е така..
Виж целия пост
# 201
Не го знаехме това за Байряма. Може би няма да е удачно да ходим в неделя 17-ти?
Виж целия пост
# 202
Не го знаехме това за Байряма. Може би няма да е удачно да ходим в неделя 17-ти?

НА 17 ще се нормализират нещата..

след баклавата всеки ще е на ок настроение и аиде по моловете по центара.. Simple Smile
Виж целия пост
# 203
Значи на 16 няма да работи нищо така ли? изобщо да не ходим тогава...жалко а толкова се бях настроила...
Виж целия пост
# 204
Мъжът ми се сети за Ачигьоз хотел и каза, че паркинга е малък, някъде има място
за три коли.  Трудно ще ви е да се докопате с колата, като незнаете през кои
улички да минете. И мъжът ми не се сеща как може да стигнете, хем редовно
ходим в него раьон.

Да, да, абсурд. Затова си оставам за момента на Тракия, пък каквото - такова. Не е почивка на море от седмица, че да я мисля чак толкова едната нощувка.

По-важни са други неща. Като например къде бихте препоръчали да хапнем тава джигер? Grinning
Виж целия пост
# 205
Момичета, с интерес следя всяка нова тема. Планираме пътуване на 15-ти в петък. После вече чак октомври. Основно искам да заредя перилни препарати от складовете, през петъчния пазар и Марги.  Бихте ли споделили какви по-конкретно са неудобствата по време на Байряма? Благодаря ви!

15 е байрам няма да има отворени магазини!!
и 16 е ще е така..

със сигурност няма да има и пазар, и марги и ераста ще са на почивка..
тази седмица много се натовариха моловете с алишвериш..
снощи опашка имаше в  lcw, defacto, koton,   в няшия мол по над 50+ човека

ако намериш 1-2 магазинa ехх ще си къметлия..


В петък 08.06 бяхме на петъчния пазар и съобщиха, че на 15.06 пазар няма да има, а ще бъде в четвъртък на 14.06
Виж целия пост
# 206
Момичета, с интерес следя всяка нова тема. Планираме пътуване на 15-ти в петък. После вече чак октомври. Основно искам да заредя перилни препарати от складовете, през петъчния пазар и Марги.  Бихте ли споделили какви по-конкретно са неудобствата по време на Байряма? Благодаря ви!

В петък пазарът няма да работи. Миналата седмица съобщаваха по уредбата, вкл. и на български. Ще работи в четвъртък.
Виж целия пост
# 207
А в събота магазините дали ще работят, търсих за събота но нищо не открих
Виж целия пост
# 208
Поръчаха ми да купя лекарство за киселини, но не успявам да намеря снимка .
Казва се Probidor, има ли изобщо такова или са ми дали грешно наименование?
Виж целия пост
# 209
Значи на 16 няма да работи нищо така ли? изобщо да не ходим тогава...жалко а толкова се бях настроила...
А в събота магазините дали ще работят, търсих за събота но нищо не открих

На 16 събота е Байрам и не разчитай нещо да работи.
За този месец 16 и събота са в един и същи ден
Ако питаш въобще за събота- е това е един мн. добър пазарен ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия