Дългото чакане след трансфер - Тема 69

  • 67 948
  • 735
# 15
Теди,  няма да ти навреди аспирина,  много доктори го изписват след теансфер.
Виж целия пост
# 16
Теди,  няма да ти навреди аспирина,  много доктори го изписват след теансфер.
Благодаря невярвам лекарката която се борише за мен да стигнем до успвх да ми навреди. Фраксипарина знам че се изписва и за по добра инплантация а аз съм в 7ма седмица
Виж целия пост
# 17
Доколкото ми е известно, Фраксипарина се изписва за по-добър кръвоток.
Виж целия пост
# 18
Доколкото ми е известно, Фраксипарина се изписва за по-добър кръвоток.
Точно така, аз съм била и с аспирин протект и клексан са ми изписвали, но превантивно, сега нямам никакви такива противосъсирващи препарати изписани.
Виж целия пост
# 19
Запис и от мен. Надявам се този месец и аз да се наредя при чакащите.
Виж целия пост
# 20
Теди, как разбра, че имаш алергия към Фраксипарин, какви са симптомите?
Виж целия пост
# 21
Теди, как разбра, че имаш алергия към Фраксипарин, какви са симптомите?
Подут корем , сърбежж синини още като ме видя лекарката и каза че е алергия
Виж целия пост
# 22
Цоп първа. Трансфера ми беше на 1. 06. На две бластоциста.Успех на всички момичета!:heart:
И на мен ми беше на 1.06 трансфера на 3 5 дневни. Късмет и от мен.
Виж целия пост
# 23
И аз се записвам в темата, пък дано стигна до трансфер този месец, че сегашния опит го канселирахме.Успех на всички.
Виж целия пост
# 24
И моят опит днес приключи със спадащо чхг на 15-ти ден от трансфера. Вече нямам никаква представа какво се случва и защо. Почивка 2-3 месеца и наесен за последен път. Успех на чакащите, дано има повече положителни тестове.
Мirel4eto91, ти как си, стискам ти палци да успееш!
Виж целия пост
# 25
Цоп първа. Трансфера ми беше на 1. 06. На две бластоциста.Успех на всички момичета!:heart:
И на мен ми беше на 1.06 трансфера на 3 5 дневни. Късмет и от мен.

Успех на Ася и Рончо !  bouquet
Виж целия пост
# 26
Здравейте!  Моят трансфер беше на 3.06. в Истанбул. Първи опит ми е въобще..
Трансфер на 5- дневни ембриони - 1 бр. Останалите замразихме.
Виж целия пост
# 27
Bennie99 много съжалявам за теб.Много добре те разбирам.Аз засега съм добре още вечерта ми поспря и беше кафеникаво.След това напълно спря.Лежа и немардам от леглото.Др.каза чак след другата сряда преглед,за да не патувам.Тя мисли,че не е от ембриона,но как може да знае.Чакаме другата седмица дано бебчето да е там.
Виж целия пост
# 28
Здравейте!
И аз да се запиша... Трансфер на02. 06
с първи опит инвитро след други  неуспешни процедури... Силно сенадявам на успех 😊 пожелавам и на вас само +++ и накрая мечтания резултат =пухкави бебчета
Кога направихте теста (кръвен и уринарен) и приемате ли медрол (ако да, на какъвпринци, че и четох листовкатаи тя никак не ми хареса Simple Smile Аз от три дни имамстрашен зъбобол, днес се предтращих да пия нурофен.. Надявам се вс да е наред Sad
Виж целия пост
# 29
Моя кръвен тест и ултразвук е на 18.06. Има много време, но ще се чака.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия