Дългото чакане след трансфер - Тема 69

  • 67 948
  • 735
# 30
Здравейте!
И аз да се запиша... Трансфер на02. 06
с първи опит инвитро след други  неуспешни процедури... Силно сенадявам на успех 😊 пожелавам и на вас само +++ и накрая мечтания резултат =пухкави бебчета
Кога направихте теста (кръвен и уринарен) и приемате ли медрол (ако да, на какъвпринци, че и четох листовкатаи тя никак не ми хареса Simple Smile Аз от три дни имамстрашен зъбобол, днес се предтращих да пия нурофен.. Надявам се вс да е наред Sad
Аз след трансфера реших да чета листовките .Най-голямата грешка.Едното което още бия се изписва на онкоболни ,но има едно лекарство ,на което когато прочетох листовката -паднах
Виж целия пост
# 31
Мина днес моята пункция и чакам утре да кажат как се развиват нещата и кога ще е трансфера.
Успех на всички чакащи !
Този опит понеже ми е последен голямо спокойствие ме е обзело, днес докато лежах на магарето и стисках ръката на мм за да не мърдам, си мислих много хубаво, това е последният път в който това ми се случва Simple Smile
Виж целия пост
# 32
Здравейте!
И аз да се запиша... Трансфер на02. 06
с първи опит инвитро след други  неуспешни процедури... Силно сенадявам на успех 😊 пожелавам и на вас само +++ и накрая мечтания резултат =пухкави бебчета
Кога направихте теста (кръвен и уринарен) и приемате ли медрол (ако да, на какъвпринци, че и четох листовкатаи тя никак не ми хареса Simple Smile Аз от три дни имамстрашен зъбобол, днес се предтращих да пия нурофен.. Надявам се вс да е наред Sad
Аз след трансфера реших да чета листовките .Най-голямата грешка.Едното което още бия се изписва на онкоболни ,но има едно лекарство ,на което когато прочетох листовката -паднах
Кое е лекарството, би ли споделила? Simple Smile
Виж целия пост
# 33
Рончо, Ася, Две в едно - успех, момичета!
Виж целия пост
# 34
Здравейте!
И аз да се запиша... Трансфер на02. 06
с първи опит инвитро след други  неуспешни процедури... Силно сенадявам на успех 😊 пожелавам и на вас само +++ и накрая мечтания резултат =пухкави бебчета
Кога направихте теста (кръвен и уринарен) и приемате ли медрол (ако да, на какъвпринци, че и четох листовкатаи тя никак не ми хареса Simple Smile Аз от три дни имамстрашен зъбобол, днес се предтращих да пия нурофен.. Надявам се вс да е наред Sad
Аз след трансфера реших да чета листовките .Най-голямата грешка.Едното което още бия се изписва на онкоболни ,но има едно лекарство ,на което когато прочетох листовката -паднах
Кое е лекарството, би ли споделила? Simple Smile
Норпролак
Виж целия пост
# 35
Тъкмо ще си имаш оправдание ако решиш да проиграеш семейното имане  Crazy
       Шегувам се аз, ама дано не ни се налага да изпитаме на гърба си някоя от нежелателните реакции. Peace
Виж целия пост
# 36
Здравейте!
И аз да се запиша... Трансфер на02. 06
с първи опит инвитро след други  неуспешни процедури... Силно сенадявам на успех 😊 пожелавам и на вас само +++ и накрая мечтания резултат =пухкави бебчета
Кога направихте теста (кръвен и уринарен) и приемате ли медрол (ако да, на какъвпринци, че и четох листовкатаи тя никак не ми хареса Simple Smile Аз от три дни имамстрашен зъбобол, днес се предтращих да пия нурофен.. Надявам се вс да е наред Sad
Аз след трансфера реших да чета листовките .Най-голямата грешка.Едното което още бия се изписва на онкоболни ,но има едно лекарство ,на което когато прочетох листовката -паднах
😄😄😄досега не бях срещала и такива странични ефекти, освен да спра с четенето на упътванията.
Виж целия пост
# 37
Ужасс.... ама аз последните 2 си ги имам и без лекарството !  Laughing Laughing Laughing

Това е психотично някакво... аз не бих го пила...   Crazy  Twisted Evil  Sunglasses
Виж целия пост
# 38
Момичета, колко време след трансфера ще си почивате Simple Smile?
Виж целия пост
# 39
Аз си почивах 1ден, после се подкарах с 10км разходки на ден:)
Виж целия пост
# 40
Доколкото ми е известно, почивката има значение в първите няколко часа. След това вече може и да се пътува. Разбира се, хубаво би било да има щадящ режим, но смятам, че успеха не зависи от продължително и абсолютно лежане.
След първия трансфер лежах два дни непрекъснато, а резултата беше отрицателен. При втория пътувах около 3 часа след процедурата и едно от четирите ембриончета се хвана.
Късмет си е според мен! Бъдете внимателни през първите няколко дни, но не разчитайте, че това ви гарантира положителен резултат. Аз много вярвах в това първия път и затова страшно много се разочаровах.
Виж целия пост
# 41
И аз полежах доста, но без резултат за съжаление...
Виж целия пост
# 42
Имах неприятно преживяване вчера. От сутринта усещах някакво напежение в мехура,  викам си сигурно е нормално, матката се увеличава и го притиска, по-късно го усещах като тъпа болка и помислих,  че правя цистит и след прдишни трансфери ми се е случвало даже единия път бях на антибиотици. Та увеличих пиенето на вода и ходенето до тоалетна то и без това друго не мога в това положение. През нощта се събуждах няколко пъти и всъщност днес я няма болката, но продължавам с пиенето на мн вода,  не знам какво беше това, дано не се появи пак.  Иначе аз продължавам да си почивам като от време на време ходя на разходка и изпити.
Виж целия пост
# 43
Aз при първите двa трaнсферa, които ми бяхa успешни, мaкaр и зa крaтко, достa си почивaх. При последния не чaк толковa и резултaтa беше кръглa 0,тa сегa си знaм, че ще нaблегнa нa почивкaтa. Сaмо един път дa стигнa до трaнсфер...
Виж целия пост
# 44
аз също лежах първите няколко дни, леки разходки правих. После си се върнах на работа. Е нещата приключиха с мисед, но и следващия път пак ще се върна на работа. Никак не ми се отразява добре да си седя вкъщи...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия