гривна подарък за мъж

  • 1 654
  • 9
Здравейте,

Искам да направя изненада на ММ. По принцип не носи гривни и подобни аксесоари, но мисля, че му намерих една много хубава. Какво ви е мнението за това един мъж да носи такива аксесоари, според няма нищо нередно и не е признак на нqкаква нетрадиционна сексуална ориентация, но имам много познати мъжe, които мислят че е. Моля за помощ мили майки.
Виж целия пост
# 1
Изберете подаръка според това какво харесва да носи конкретния човек, не според вкуса и мнението на другите Hands Plus1
Виж целия пост
# 2
Казвам го като мъж - няма нищо лошо в такъв подарък. Има от метал, кожа и комбинирани. Не знам обаче дали този на който ще го подарите носи такива неща. Аз лично не нося ( както не нося и пръстени )  поради работата ми - пречи ми.
Виж целия пост
# 3
Щом не носи - не бих му купувала. Гривни в България съм виждала само на някакви чички, окичени със злато. Метълите ги изключвам, при тях ми е ок за концерти или специални случаи.

Подарък по принцип се прави според това, което харесва получаващият подаръка...
Виж целия пост
# 4
Приятели на моя мъж му бяха подарили гривна.Въпреки,че знаеха ,че не носи .Стои си гривната прибрана в чекмеджето вече 6 години.А иначе е красива и скъпа.Но той никога няма да я носи.

Аз бих избрала подарък,който знам,че ще се хареса и ще се използва.
Виж целия пост
# 5
И ММ не носи гривни и часовници. Има два подарени маркови скъпи в кутии, стоят си, и ще продължават да си стоят. Купи му нещо, което той ще използва, а не нещо, което на теб ти харесва, и което знаеш че е малко вероятно да носи.
Виж целия пост
# 6
зависи от гривната.. някои гривни определено не биха допаднали на човек с традиционна сексуална ориентация. За мен лично е странно мъж да носи подобен аксесоар, но все пак си е до личен избор.
Един хубав смарт часовник ще върши повече работа - хем си е като гривна, хем ще има и полза от него, особено ако си пада по техника, телефони и джаджи..
Виж целия пост
# 7
Здравейте,

Искам да направя изненада на ММ. По принцип не носи гривни и подобни аксесоари, но мисля, че му намерих една много хубава. Какво ви е мнението за това един мъж да носи такива аксесоари, според няма нищо нередно и не е признак на нqкаква нетрадиционна сексуална ориентация, но имам много познати мъжe, които мислят че е. Моля за помощ мили майки.
След като не носи подобни неща,не е удачно да я купуваш.
Едва ли ще я сложи повече от един/два пъти и след това ще бъде набутана в някое чекмедже.
Виж целия пост
# 8
Не бих купила гривна, дори и да носеше. Не харесвам като мъжки аксесоар.
Виж целия пост
# 9
Моят мъж е консервативен и носи (допреди 2-3 години) само сватбената си халка.
Обаче, по повод му подарих сребърна гривна (осветена, знам, че сребро на лявата ръка се носи против лош късмет).Носи я и учудващо, много му отива.
Бях доста скептична, мислех, че за да ми угоди на хрумката, ще я поноси "ден-два" и ще я махне с някакво оправдание.Но не, все още я носи.Дори преди Нова година я носих да му я минат пак през сребърна баня и да я стеснят малко, защото той отслабна и тя се свличаше доста надолу по дланта и му пречела.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия