Звездни компромати- 366 част

  • 87 772
  • 729
# 180
Бива ли една Дама да се снима така newsm78
Виж целия пост
# 181
Естествено, Ая! Що за въпрос! Ако не беше Дама, нямаше да се наметне с чаршафчето.
Виж целия пост
# 182
Според мен това е НЕДАМСКО поведение Naughty Нали  уж се тревожеше от нещо по- безобидно, как щяла да се чувства дъщеря и.
Виж целия пост
# 183
Е, това е минало....Само ти го помниш!
Виж целия пост
# 184
Емануела каква красавица беше, скандално хубава. На живо като момиченце, не като дърта фея. Ма що дори хубавите се обезобразяват
Виж целия пост
# 185
След като вчера изгледах гостуването при Гала, реших да видя и въпросната "орана нива" и попаднах на статии, че заплашвала със съд Емануела. Grinning Отделно някъде имаше интервю с нея, където обяснява как Емануела изпитвала  страшна ревност и редовно ги тормозила.
Виж целия пост
# 186
Коя е новата на Динев?
Виж целия пост
# 187
Явно Емануела ревнува, иначе не виждам причина да се държи така. Хубаво ще е разораната нива да я осъди, да си мери приказките следващия път. Нали новото и гадже е юрист, ще и осигури защита Joy
Това ли е новата приятелка
https://www.facebook.com/darina.avramova.5
Виж целия пост
# 188
Децата на Дарко и Ромина Тасевски, сладки са.
Живят в Тайланд, но явно ги възпитават в любов към корените.

https://instagram.com/p/Bj6YfphlUgq/
Виж целия пост
# 189
....любов ,но не им говори   на бълг.език
Виж целия пост
# 190
Фолкпевицата Андреа така е фотошопнала снимката си, че е изтрила и няколко дъски от пейката, на която седи Joy
http://m.tialoto.bg/a/1-zvezdi/61120-izdanka-andrea-se-izlozhi-s-Photoshop-a/
Хилъри Дъф, очаква второ дете. Много сладко и позитивно излъчване има тази актриса.
https://www.viewsofia.com/upload/fck_editor/01(225).jpg
Виж целия пост
# 191
Фолкпевицата Андреа така е фотошопнала снимката си, че е изтрила и няколко дъски от пейката, на която седи Joy
http://m.tialoto.bg/a/1-zvezdi/61120-izdanka-andrea-se-izlozhi-s-Photoshop-a/
  smile3532
Виж целия пост
# 192
Сутринта в "Здравей България" даваха едно клипче с Мария от вчера. Паркирала безобразно и се държи супер арогантно със служителите на "Паркинги и гаражи" (или там както се казват).
Виж целия пост
# 193
Joy Андреа,ако обичаш Кобрата - зарежи го ,че само се излага покрай тебе!


Ако е това, по-красива е от Емануела, а не вярвам да е " по-орана" .
Виж целия пост
# 194
Ох, красива е, ама... цялото това фиксиране във външния вид ми идва прекалено вече. Всяка втора е wannabe модел
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия