Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 30

  • 72 686
  • 750
# 75
И аз чакам отговор разглеждасе от комисия на 29.05.18 изпратих документите ном41797 дано всичко да е ок по мъжки фактор сме Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 76
Зазу, незнам. Не знаех, че се чака "одобрение" дали е така, но би трябвало. Нека някой като ходи за заповедта, да попита. Аз отложих за септември.
Ясно е, че преди беше така - не ползваш и изгаря, може би и сега е така. Flowers Blossom
Виж целия пост
# 77
Тони, и аз подадох на 30.05. и от вчера съм със статус "разглежда се от комисия". Предполагам, че ще бъдем одобрени през юли, а през август ще ни се обадят, за да ни кажат кога да отидем за заповедта (най-вероятно около 15-ти септември).
Виж целия пост
# 78
Тони, и аз подадох на 30.05. и от вчера съм със статус "разглежда се от комисия". Предполагам, че ще бъдем одобрени през юли, а през август ще ни се обадят, за да ни кажат кога да отидем за заповедта (най-вероятно около 15-ти септември).
Много ти благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 79
Около 1 месец за одобрение от сега чакате...после като сте одобрени чакате своя номер.Аз съм одобрена от 18 май, но чакам ред и сигурно ще ни викнат края на юли. Към 3-4 месеца става общо.Преди беше по поне 8 месеца, така че сега е много добре.
Виж целия пост
# 80
Номер 41009/04.04 взема заповед на 19/07 Simple Smile
Успех на всички!
Виж целия пост
# 81
Супер!
Може ли едно въпросче, че да не объркам нещо- нали като вземем сега края на юли заповед, може да се ползва за септември...
Виж целия пост
# 82
Да, може да си я ползваш септември. Реално срокът, в който трябва да се използва заповедта, е 12 месеца.
Виж целия пост
# 83
Супер!
Може ли едно въпросче, че да не объркам нещо- нали като вземем сега края на юли заповед, може да се ползва за септември...
Може може, но да е Септември 2018 Simple Smile
Успех !
Виж целия пост
# 84
Благодаря! Blue HeartBlue HeartBlue Heart Понеже малко се обърквам с новите правила от 2018, предната ми първа заповед бе от 2017 по старите правила.
Виж целия пост
# 85
Номер 41031/05.04 взема заповед на 23/07
Успех на всички!
Виж целия пост
# 86
Явно и за юли ще дадат 400 заповеди Simple Smile
Леееко се надявах да са малко повече ...
Виж целия пост
# 87
Здравейте момичета, след едногодишно отсъствие, се вписвам отново в темата. Надявам се 42097 да се окаже късметлийския ми номер. Чакам четвърта, последна заповед...
Виж целия пост
# 88
Обадиха ми се - за 24.07 номер 41 09*
Подадох ги на 11.04
Успех на всички и тези, които са с номер над 41 100 мисля, че днес може да очакват позвъняване Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 89
    [list41107/12.04.2018 заповед за 24.07.2018[/list] - от Facebook
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия