Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 30

  • 72 686
  • 750
# 90
Дано юли има повече заповеди от юни. До моят номер има около 200 номера.
Виж целия пост
# 91
Номер 4114* поканена  за получаване на заповед на 26.07.18.
Успех на всички
Виж целия пост
# 92
А за номер 4146#?
Виж целия пост
# 93
Рано е, аз съм 41300 и сигурно другия месец ще имам обаждане.
Виж целия пост
# 94
Номер 4115* отива за заповед на 30.07.2018. Няма и 3 месеца и половина от подаването на документите, даже нямах време да си организирам отпуската за този опит. Успех на всички!
Виж целия пост
# 95
Кога продадохте документи?
Виж целия пост
# 96
Момичета, здравейте Simple Smile Успех на чакащите!
Исках да попитам кой беше телефонът, на който да се обадя за насрочване на дата за взимане на заповед, отложена с 3 месеца? Благодаря!
Виж целия пост
# 97
'' 41167 поканени за 30.07.2018.'' от FB
Виж целия пост
# 98
Момичета, здравейте Simple Smile Успех на чакащите!
Исках да попитам кой беше телефонът, на който да се обадя за насрочване на дата за взимане на заповед, отложена с 3 месеца? Благодаря!

02 895 3148
Виж целия пост
# 99
Здравейте, преди няколко дни ми звъннаха и не успях да вдигна. Номера ми е 4096* от 30.03. и предполагам, че съм за 17.07. Днес звъня на 028953146/48/49 и ми казаха, че колежката им, която отговаря за заповеди е в отпуск тази седмица. Надявам се да не бъда преместена на по-късна дата.
Виж целия пост
# 100
Ами щом жената, която отговаря е в отпуск цяла седмица, най-вероятно е разпределила заповедите и ще си за по-късна дата. Ама де да знам.
Виж целия пост
# 101
Здравейте,бих искала да ви попитам следното-вече имам получена заповед за финансиране на инвитро процедура,но искам да сменя клиниката.Дали бих могла да го направя
Виж целия пост
# 102
Здравейте,бих искала да ви попитам следното-вече имам получена заповед за финансиране на инвитро процедура,но искам да сменя клиниката.Дали бих могла да го направя

Можеш ,да. Преди няколко дни/седмици аз и още едно момиче подадохме документи за смяна. Погледни по-назад в темата и ще прочетеш какво е нужно. Общо взето първо трябва да вземеш удостоверение от новата клиника,че си техен пациент и от там нататък другото е декларации и молба.
Виж целия пост
# 103
Здр момичета днеска одобрени имали Simple Smile
Виж целия пост
# 104
Здравейте, звъннах на телефона за взимане на отложена заповед за края на юли, но също ми казаха, че жената е отпуск. Дали ако се обадя понеделник за насрочване на дата за края на юли няма да е късно?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия