RYANAIR -12

  • 70 910
  • 777
# 315
В детските билети по най-евтината тарифа включено ли е право на багаж - малък ръчен и голям /10 кг/ ръчен?
Виж целия пост
# 316
Кои са детските билети? Тези детски билети, които са на цената на билет за възрастен ли или бебешките?
Виж целия пост
# 317
А при отменен полет, ако нямаш застраховка, има ли възможност просто да ти върнат парите за билета?

Или ти връщат парите или сменяш за друга дата/маршрут.
Виж целия пост
# 318
Разпродажба

Виж целия пост
# 319
Да се оплача какво се случи на днешния полет от София до Атина. Всичко нормално и по едно време в кабината стана ужасно горещо, започна да мирише на изгоряла пластмаса и се задими. На всички започна да ни става лошо и замаяно. Всичко траеше около две-три минути, при което изведнъж климатиците се засилиха, стана ужасно студено, невъзможно беше да се регулира струята от горе, но поне миризмата, дима и замаяността изчезнаха. Стюардесите се разходиха няколко пъти, оглеждаха навсякъде, за щастие се презимихме без аварийно, живи и здрави.
Виж целия пост
# 320
Кои са детските билети? Тези детски билети, които са на цената на билет за възрастен ли или бебешките?

Тези, които се водят  за "деца" /2-11г./.
Освен тях има билети за "новородени" /до 2г./, както и за подрастващи /12-15г./
Виж целия пост
# 321
Да се оплача какво се случи на днешния полет от София до Атина. Всичко нормално и по едно време в кабината стана ужасно горещо, започна да мирише на изгоряла пластмаса и се задими. На всички започна да ни става лошо и замаяно. Всичко траеше около две-три минути, при което изведнъж климатиците се засилиха, стана ужасно студено, невъзможно беше да се регулира струята от горе, но поне миризмата, дима и замаяността изчезнаха. Стюардесите се разходиха няколко пъти, оглеждаха навсякъде, за щастие се презимихме без аварийно, живи и здрави.
 
Случи ми се преди 2 седмици -  затопляха някакви сандвичи и лазани, поръчани от пътуващи.
Замириса доста от микровълновата, но го издухаха със силен климатик.
Не видях някой пътуващ около мене да се е притеснил.

Виж целия пост
# 322
О редовно мирише на манджа и лазаня. на мен поне на изгоряло или пластмаса не ми е мирисало , но не е приятно и да кухня да мирише през 80% от полета.
Виж целия пост
# 323
Оххх не знам, беше гадно.
Виж целия пост
# 324
И като си купят парфюми и започнат да се пръскат - смесения аромат + манджата ....
Ама няма как иначе.
Виж целия пост
# 325
GG_BG,
Скрит текст:
За всеки пътник може да бъде превозвана една голяма ръчна чанта с тегло до 10 кг и максимални размери 55см х 40см х 20см, както и една малка ръчна чанта с размери до 35 х 20 х 20 см.

Пътниците, закупили приоритетно качване на борда (включително с билети Flexi, Flexi Plus или Family Plus), могат да носят на борда своя малък и голям ръчен багаж, освен ако по оперативни причини не се налага да поставим голямата ръчна чанта в товарното отделение.

Пътниците, които пътуват със стандартен билет, ще трябва да оставят своята голяма ръчна чанта в товарното отделение при изхода за качване на борда като регистриран багаж, за който не се дължи допълнителна такса. Прилагат се разпоредбите за Кабинен багаж
Приоритетното качване на борда струва €5, ако се закупи при първоначалната резервация.  Ако бъде добавено чрез менюто „Управление на моята резервация“ на нашия уебсайт или чрез приложението на Ryanair (до 45 минути преди планираното време на заминаване), таксата ще бъде €6.
Ръчен багаж със свръхразмери ще бъде върнат на изхода за качване на борда или ако е възможно, ще бъде поставен в товарното отделение на самолета срещу такса от £55/€55 (таксата подлежи на облагане с ДДС за вътрешни полети според приложимите държавни ставки). Моля, извадете всички ценни предмети от Вашите чанти на изхода за качване на борда, ако се налага чантите да бъдат поставени в товарното отделение на самолета. Ако не сте сигурни, проверете това на гишето за оставяне на багаж преди да продължите към проверката на сигурността.
Не се предвижда ръчен багаж за бебе (от 8 дни до 23 месеца), което пътува в скута на възрастен; но възрастният може да вземе бебешка чанта* до 5 кг в допълнение към своя собствен допустим ръчен багаж когато бебето (от 8 дни до 23 месеца) пътува в скута му.
според
https://www.ryanair.com/bg/bg/useful-info/help-centre/faq/baggag … ggage-can-i-carry като в последното изречение казват в кои случаи не се предвижда ръчен багаж. В петък имаме полет и смятам детето да има голям кабинен багаж, който да дадем на гейта за багажното. Ако не канселират полета по някаква причина, разбира се.
Виж целия пост
# 326
е явно Луфтханза не са ви сервирали ония лучени сандвичи, на които почва да ухае приятно след като ги стоплят...   Smile
Виж целия пост
# 327
е явно Луфтханза не са ви сервирали ония лучени сандвичи, на които почва да ухае приятно след като ги стоплят...   Smile

Сакън!
Понякога в къщи печем  лук, покрай другите зеленчуци на грил.
Но е на балкона, проветрява се.
Значи Луфтханза ще я пропусна като превозвач засега.  Wink
Виж целия пост
# 328
Здравейте, чудех се в куфара, който е за ръчен багаж и се взима за багажното отделение, а не се качва на борда,  може ли да се превозват повече течности/парфюми/преса за коса/сешоар или го проверяват подробно както малкия багаж? Кога взимат куфара още на гишето или непосредствено преди да се качим на борда?
Виж целия пост
# 329
Не може защото минава проверка, оставя се на гейта
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия