Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 9

  • 119 411
  • 767
# 180
Има уникални кремове за ръце на Balea в много удобна опаковка 😍
Виж целия пост
# 181
Сапуни Dav в ДМ са на промо цена 0,89 лв., но няма всички видове.
Виж целия пост
# 182
И в Кауфланд тази седмица са на 0,87 лв.
Виж целия пост
# 183
Нещо се обърках в коя тема се обсъждаха ексфолиращите чорапи,
че реших да ги пробвам.
Дали има в ДМ ?
Виж целия пост
# 184
Днес момичето на касата от Сливенския DM ми каза че утре всичко в магазина ще е на -15%. Жалко че ми го каза след като платих Simple Smile
Виж целия пост
# 185
Отстъпката за рожденик важи ли за намалени вече неща, примерно слънзезащитните от брошурата? Питах на касата, първо каза на всичко, после без тези на промоция...а де 🤔
Виж целия пост
# 186
Отстъпката за рожденик важи ли за намалени вече неща, примерно слънзезащитните от брошурата? Питах на касата, първо каза на всичко, после без тези на промоция...а де 🤔
Не, не важи. Оплаквах ви се скоро. Но в някои градове я начисляват.
В петък с ММ ходихме в другия ДМ в мола. Купих маслото от малинови семки, WC препарата на Bref и лосиона за след слънце на ДМ. Казахме, че ще ползваме отстъпка рожденик. Касиерката усмихнато се съгласи. Аз си мълчах и си траях, но изведнъж я осени идеята, че трябва да попита другата дали да слага отстъпка на лосиона. Другата отговори: "Разбира се, че не. Цялата група слънцезащитни са намалени.". И така. Маркира ни го на друга сметка.
Виж целия пост
# 187
Пантофка , правят утре намаление заради отварянето на Лили в другия МОЛ.
Виж целия пост
# 188
Вики,за какво ползваш маслото от малинови семки и може ли една снимчица? Simple Smile
Виж целия пост
# 189
Вики,за какво ползваш маслото от малинови семки и може ли една снимчица? Simple Smile
Аз писах и предната седмица, когато си го бях набелязала за купуване. Ще го ползвам за плаж. Има SPF от 30 до 50.
Виж целия пост
# 190
Отстъпката за рожденик важи ли за намалени вече неща, примерно слънзезащитните от брошурата? Питах на касата, първо каза на всичко, после без тези на промоция...а де 🤔

По принцип важи, информацията е от управител. Не важи само като е на цяла категория продукти...следователно в този случай не важи, както и когато всички парфюми бяха намалени Peace .
Виж целия пост
# 191
Когато беше намалено всичко на Балеа се възползвах от отстъпка рожденник, начислиха ми я на цялата сметка (повечето продукти бяха Балеа)
Виж целия пост
# 192
И при мен така беше с намалението, даже го споделих тук, тъй като съм чела и други случаи.
Виж целия пост
# 193
А на мен точно тогава не ми намалиха продуктите на Балея. Явно звездите им говорят кога отстъпката да е върху всичко и кога не.
Виж целия пост
# 194
И при мен беше така. Казаха ми, че в такива случаи изришно питали в централата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия