ОКТОМВРИЙСКИТЕ мами са големи сладурани, вече им личи, че носят беборани

  • 44 508
  • 733
# 540
Имах малко време и се хванах да поровя из темата и коментарите, да добавя щъркелчета, на който си нямаше.
Е...едно мъжко не сложих, то женско царство, то чудо...  Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts
Е, аз съм с младеж де :)30г.  03.10 Велико Търново
Виж целия пост
# 541
Мале, наистина женско царство. Grinning Добре, че все пак има и някое друго момченце. Hug
Виж целия пост
# 542
Имах малко време и се хванах да поровя из темата и коментарите, да добавя щъркелчета, на който си нямаше.
Е...едно мъжко не сложих, то женско царство, то чудо...  Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts
Е, аз съм с младеж де :)30г.  03.10 Велико Търново

Аз също съм на 30 г., с термин 03.10 .... момче 😊💙 Петрич
Виж целия пост
# 543
  На 28г. съм с термин 07.10 второ бебче-момиченце Heart Силистра
Виж целия пост
# 544
Аз съм за 12:10 второ бебче,момиченце,на 30 години съм
Виж целия пост
# 545
Аз съм на 28,за 08.10 с момиченце, второ бебче, от Пловдив 😘🤗
Виж целия пост
# 546
Миналият ден споделих с вас за коластрата, която имах от едната гърда (няколко капки) нямам болки в гърдата попринцип, но на моменти усещам едно напрежение както когато има кърма и трябва да се изцедиш. И след като пробвам един път и тръгват капки. Не смея да проверявам повече. На другата няма. На преглед съм в неделя. Дали трябва да звънна или да изчакам до тогава. Много ми е странно това. С предната бременност нямах такива неща и кърмих едва 10тина дни.
Виж целия пост
# 547
Не я пипай, стискането= стимулиране. Просто гърдите ти се подготвят. Аз с миналата бременност все четях как другите имат коластра, а аз нищо и един хубав ден реших лекичко да стисна и прокапа капка. Кой знае от кога съм си имала. Според мен е нормално, но заради усещането, че ти "слиза" кърмата може да попиташ док.
Виж целия пост
# 548
Dtodorova91,  ,и аз също знам че не трябва да стискаш зърната, за да не предизвикваш запушване. Не знам до колко е нормално за те боли, но аз лично не виждам нищо нередно в появата на коластрата, както писах при мен се появяви още в 5ти месец.
 П.С- днес бях на 3та фетална морфология, 29 дни +6 . Бебка шаваше като за световно, лекарка каза че ще си имаме много активно бебче и само ми повтаряше че не спира да рита накрайника на ехографа. Тежи 1.615кг, първоначално я измериха 1.830 и направо ми призля , при положение че преди седмица беше 1.470. имам чувството,че съм с най голямото бебе тук.  Това вероятно би трябвало да ме радва, но знам ли...
Виж целия пост
# 549
И моята върви дундичка. В 28+3 дни беше 1.500 кг. 😊😊😊
Виж целия пост
# 550
Имах малко време и се хванах да поровя из темата и коментарите, да добавя щъркелчета, на който си нямаше.
Е...едно мъжко не сложих, то женско царство, то чудо...  Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts
И моето ще е момченце. Второ детенце ще ми е, първото е момиче.
Виж целия пост
# 551
Пфф снощи пак сърбежи по ходилата .. да са гъби-не са гъби .. да е ухапано- не е ухапано. Сърби в областта на глезена и при пръстите. Мисля си, че е на нервна почва, ама като се почесвам си излизат обриви .. Смених чорапи, накиснах се във вода с оцет , че друго не измислих.. Приемам идеи и се чудя има ли общо с бременността ..няма ли.  Tired
Виж целия пост
# 552
Пфф снощи пак сърбежи по ходилата .. да са гъби-не са гъби .. да е ухапано- не е ухапано. Сърби в областта на глезена и при пръстите. Мисля си, че е на нервна почва, ама като се почесвам си излизат обриви .. Смених чорапи, накиснах се във вода с оцет , че друго не измислих.. Приемам идеи и се чудя има ли общо с бременността ..няма ли.  Tired

Иди на алерголог. Може би е някаква реакция от праха ти за пране примерно.
Мен пък постоянно ми е топло постоянно и се чудя нормално ли е чак толкова вече.
Виж целия пост
# 553
Дайте съвет има ли смисъл от купуването на дрешки 50 см.? Всичко което имам е в размери 56 и 62, само за тези най-дребните се чудя..?
Виж целия пост
# 554
Мен пък ме изядоха комарите. Cold Sweat Не знам какви мерки да взема, които са безопасни за беб, но е ужас.
Вълшебство, наистина може да е от перилния препарат, а пък може и от бременността да си е. В книгата, която чета пише точно за 7 месец, че е възможно да се появят разни кожни обриви.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия