От Великобритания до България – Превоз и закупуване на поръчките ни – 17

  • 54 930
  • 749
# 555
Аз съм получавала малко по-тежка възглавница за кърмене и беше символична доставката.
Виж целия пост
# 556
Благодаря, просто се зачудих, защото е доста дълга, да не би да е в обемна опаковка и да не я таксуват на кг, а на обем.
Виж целия пост
# 557
Честит нов сайт на Габиели. Виждат се всички поръчки от преди няколко години до днес. Чат пат по екраните дава грешки, но явно работят по въпроса.
Немския курс 287 излиза: Депо Пловдив на 01.01.1970 02:00; явно утре ще го раздават.


Виж целия пост
# 558
А някой има ли представа дали GGBG ще пуснат и други извънредни курсове в дните до Коледа? Или, както постарому, камионите им ще тръгват към България само в неделя / понеделник през следващите 2 седмици?
Виж целия пост
# 559
Честит нов сайт на Габиели. Виждат се всички поръчки от преди няколко години до днес. Чат пат по екраните дава грешки, но явно работят по въпроса.
Немския курс 287 излиза: Депо Пловдив на 01.01.1970 02:00; явно утре ще го раздават.




+ 1. Хайде сега по спокойно с Новогодишните подаръци, че така в невидение ..... вярно хората си пращаха мейли за пристигнала пратка за пътуваща пратка, но друго си е да си го видиш в сайта им.

Имам един казус с един инернет магазин, чудя се те ли ме правят на луда или действително е така. Изпратили са пратка, която поръчах с куриер ДПД https://www.dpd.co.uk/index.jsp и тук идва инересното пратката била разделена на 4-ри като само един куриер доставя, а на другите им излизал адреса на Габиели като компроментиран или не домашен адрес и не доставят. Получих една част от сет, която ми е ненужна сама.
Въпроса ми е получавал ли е някой пратка с куриер dpd? И Кралските пощи имат ли лимит на кг. за изпращане, сега гледат да ми хвърлят един прах в очите ..... добре че съм платила с Пейпал.
Виж целия пост
# 560
dpd са спиди в България.Имат си сайт DPD ,има форма за контакти.Пиши им и си задай въпросите кое от пратките ти къде се намира.Ако не отговорят ,пробвай с по -остър и настоятелен тон. Имах си комуникация с тях миналата година.Много ме нервираха и накрая им дръпнах едно писмо.На другия ден пратката беше при мен.
Виж целия пост
# 561
dpd са спиди в България.Имат си сайт DPD ,има форма за контакти.Пиши им и си задай въпросите кое от пратките ти къде се намира.Ако не отговорят ,пробвай с по -остър и настоятелен тон. Имах си комуникация с тях миналата година.Много ме нервираха и накрая им дръпнах едно писмо.На другия ден пратката беше при мен.

Благодаря.

В сучая става въпрос за ДПД Англия, ако питам през бг. сайта за английска пратка дали ще ми отговорят адекватно?

И последно с кой куриер бг. е най изгодно да се върне пратка 2.600кг.до Англия? Спиди или Интерлогистика?
Виж целия пост
# 562
Не мисля, че Спиди може да отговаря за пратки на DPD в рамките на Англия, те са просто партньори и подизпълнители. Ако пратката е България-Англия или Англия-България, да, но в случая е Англия-Англия. Иначе за връщане до Англия, аз съм връщала с услугата на Спиди/DPD, но до Германия, до там условията са изгодни, и свършиха работа и двата пъти като ги ползвах.
Виж целия пост
# 563
И последно с кой куриер бг. е най изгодно да се върне пратка 2.600кг.до Англия? Спиди или Интерлогистика?

"Интерлогистика". Peace Но все пак – сравни цените на сайтовете на двете фирми.
Виж целия пост
# 564
Нещо не съм го написала като хората.Аз писах питания и мейли на DPD UK. Е отговарят длъжни са.Посочих тракинг номер на пратката и дата на изпращане и посочих ,че очевидно мнооого закасняват.Позамазаха ми един отговор.След 2 дни пак нищо и аз пак писах.И те пък решиха ,че няма да отговарят.Като подпалих и писах .че ще ги държа отговорни и как си позволяват да пренебрегват въпроси и ,че ще търся обещетение .....и дъръ бъръ...и тези взеха ,че ми дадоха пълна справка ,извиниха се и ,не беше на другия ден ама след 2 дни ми дойде sms от Спиди!
Виж целия пост
# 565
Днес си взех пратка от Габиели, много съм доволна-мейли, снимки, таксуваха ми я на 2лв. незнайно защо. Не че се оплаквам де, но ми е чудно. Единственото неудобстводо тук е местоположението им(в Пловдив)
Виж целия пост
# 566
Понякога си мисля, че е по- удобно  пратките да се взимат от индустриалните зони, отколкото от офиси в центъра 🤦♀🤷🏼♀. Това важи за Пловдив, с оглед изразходване на гориво в опит за паркиране.
Ако Ggbg отворят пункт в Пловдив, цена няма да имат.
Виж целия пост
# 567
в софия габиели е на много тъпо място, там минаване няма, пък паркиране съвсем.
аз нещо не съм очарована от новия им сайт, то няма нищо ново вътре. засега си е бъркотия.
всичките ми пратки са от 70 година.
мобилната версия, поне при мен, излиза разместена нанякъде си и почти нищо не виждам от пратките.
ама сигурно ще коригират нещата  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 568
Не съм имала проблем с намиране на място за паркиране, а ходя често. И вчера бях, и днес ще ходя...
Не е по-различно при другите. Например GGBG са на улицата, и местата за паркиране са заети от техни бусове и камиони, които ползват като подвижен склад. Чудно ми е кой и как пази пратките в камиона, паркиран и отворен дни наред.
Виж целия пост
# 569
Колкото пъти съм ходила до GGBG или просто съм минавала от там, винаги има места за паркиране, защото улицата е и паркинг за метрото... Обикновено имат 1 камион и един бус точно отпред, ама не е голяма драма да направиш 5 крачки повече... Аз ходя с метрото.
Сега гледах Габиели... Ама много ми е неудобно мястото на офиса им в София, та ще ги пропусна...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия