С нови прически юнските майчета тичат след вече ходещи зайчета!

  • 10 825
  • 259
# 45
чакайте сега да направя един голям  offtopic, ама сори  Rolling Eyes
Значи - подариха ми каменно цвете и не знам как да го гледам, питах и при цветарките, но тук по-бързо ще ми отговорите  Mr. Green Четох в разни сайтове, но понеже никога не съм гледала цветя, трябва да ми се обясни с много прости думички  Mr. Green Цветето е много красиво, но май започвам да го уморявам, затова ХЕЛП!  Embarassed  Hug   bouquet

Виждам ,че Бубанка ти е дала подробна информация.Ако нещо те интересува повече питай.Аз имам няколко такива от 5-6 години
Виж целия пост
# 46
Ина, на лични ще ти пиша, че и без това много разводних темата  Embarassed

Селена, здрасти  Hug Как е коремчето?

И по този повод - няма ли вече и друга бременна мама освен Селена и Фапуа  newsm78
Виж целия пост
# 47
И по този повод - няма ли вече и друга бременна мама освен Селена и Фапуа  newsm78

а ти само сейр да гледаш  newsm48
Виж целия пост
# 48
Само да ни мине почивчицата на морето и ще поработим по въпроса  smile3503  newsm08
Селена , привет   love001
Елфи, кога ще се размагьосаш да си си пак Бубанка  newsm12
Виж целия пост
# 49
Елфи, кога ще се размагьосаш да си си пак Бубанка  newsm12

искаш ли или питаш риторично  newsm56
Виж целия пост
# 50
Аууууу, вижте колко тарикатски си повдигам едната вежда  newsm12
 boo ...няма да офф-вам повече, обещавам...   Stuck Out Tongue Winking Eye


Искааааааааам  smile3521

......сега очаквам:
"..по заповед на Щуката и по моя молба..." и хоп newsm18 , пак Бубанка...  newsm47
Виж целия пост
# 51
Момичета вие ще ме уморите от смях  Joy
Сети сериозно ли сте се замислили след морето да правите другото бебче?
Виж целия пост
# 52

 елфщицаbabydust7 bubanka 4470
Виж целия пост
# 53
Момичета вие ще ме уморите от смях  Joy
Мдам, а ти вчера  Joy , цял ден се сещам за "работника"  newsm35
Сети сериозно ли сте се замислили след морето да правите другото бебче?
Поне 50% от нас го мислЯ сериозно  reverance

Бубе, мерсаж, така си си най-лична  newsm51
Виж целия пост
# 54
Браво на вас - много хубаво сладкото Лорче ше си има компанийка - да знаеш че много ще ти помага  Heart Eyes
Аз отивам че моето караконджулче се събуди и ще папаме, обличаме се и изчезваме.
Виж целия пост
# 55
Моето още спинка, а аз чистя  newsm79 ....ъъъъъъъъ...такава ми беше идеята де  Embarassed , ама то к"о стана   typeuu

Отивам, че вече мЪ Йе срам   tiptoe
Виж целия пост
# 56
Бубе, мерсаж, така си си най-лична  newsm51

Виж целия пост
# 57
"..по заповед на Щуката и по моя молба..." и хоп newsm18 , пак Бубанка...  newsm47
Казва се "размагьос" Mr. Green
Виж целия пост
# 58
Е' тва си е вече друго Бубе. Hug

Галя и тя да да се прекръства  Naughty като видя Съкровищница и се чудя  newsm78 5мин. хеля в началото. Въъъъъъъ ква дума използувах hahaha
Ударила ме е лигата и мързела дали е от времето?????Дано!
Виж целия пост
# 59
Е' тва си е вече друго Бубе. Hug

докато ми хрумне нещо ново  smile3535
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия