Слънце, лято и море, а Септември- с бебче в ръце !

  • 50 536
  • 758
# 720
Скъсяване/изглаждане на шийката? Разкритие?
Flowers Four Leaf Clover
за щастие нямам, само болезнени контракции.
Виж целия пост
# 721
Бравоо, така има повече шанс да изкараш още няколко седмици!
За кръвно медикаменти дават ли?
Виж целия пост
# 722
Бравоо, така има повече шанс да изкараш още няколко седмици!
За кръвно медикаменти дават ли?
да дават ми. Hands Plus1Изписали са ми Атенолол. Отделно за ускорения пулс пия Паматон от 2 месеца.
Виж целия пост
# 723
Момичета, да се отчета, че бях на кожен днес - най-важното е, че обрива не засяга бебето. Опасно е, ако има такъв и по корема, а аз имам само по ръцете и краката. Казаха ми много възможни причини - хормони, топлина, слънце, изпотяване, изписаха ми крем без кортикостероиди, почвам да се мажа и надявам се бързичко да мине.
Виж целия пост
# 724
Момичета, да се отчета, че бях на кожен днес - най-важното е, че обрива не засяга бебето. Опасно е, ако има такъв и по корема, а аз имам само по ръцете и краката. Казаха ми много възможни причини - хормони, топлина, слънце, изпотяване, изписаха ми крем без кортикостероиди, почвам да се мажа и надявам се бързичко да мине.

И при мен същото - даже само дланите и ходилата всъщност.
Виж целия пост
# 725
Момичета, относно чантата за родилното, всичко в една чанта ли сте сложили или една за бебето и една за вас.Чудя се дали да не отделя нещата за бебо и таткото да ги донесе допълнително.
Виж целия пост
# 726
Момичета, относно чантата за родилното, всичко в една чанта ли сте сложили или една за бебето и една за вас.Чудя се дали да не отделя нещата за бебо и таткото да ги донесе допълнително.
Ами аз мисля в една чанта. Може би отделени с торбичка примерно. Но чак от два сака не мисля че има нужда
Виж целия пост
# 727
Аз съм приготвила един малък куфар за мен и една бебешка чанта. Още не съм събрала всичко. Мисля следващата седмица да съм готова с багажа, че и при мен взеха да се появяват по-болезнени контракции.
Виж целия пост
# 728
В коя седмица сте? Аз съм в 34 и се чудя дали е рано за багажа за болницата? Също не знам и за дрешките кога да пера..
Виж целия пост
# 729
В 35 седмица съм. Започнах да пера дрехите,имам от каката доста но ще трябва и да купувам.. най-малките са ми зимни.
Виж целия пост
# 730
Оф и аз го минах това с болезнените контракции, обаче бях в 32 седмица. След 4 банки Кормагнезин даже и подготвителните ми спряха, та чак се притесних как ще родя Grinning Сега, в 35+ седмица, си имам до 5 дневно, но от време на време ме и боли ниско долу като при цикъл без стягане на корема, обаче. Казала съм си да става каквото ще от тук нататък. Ако е решил да се ражда, да се ражда и толкова!
Интересното е, че и моето кръвно скочи от тогава и е 140/90, пък уж от магнезия трябвало да падне.
Относно обривите, пак след болницата ми излязоха по краката. Изписаха ми кортикостероидно кремче и минаха за 4-5 дни. Така и не разбрах от къде се появиха.
Чантата почти съм я стегнала. Всичко ми е готово и от два дни се каня просто да го сложа в сака, но и това ще стане Grinning
Виж целия пост
# 731
Pladi, аз от кормагнезина още в болницата цялата бях червена по корема, гърдите и краката Simple Smile Мацките в моята стая и те така. Дали обрива ти не е свързан с това?
Виж целия пост
# 732
Pladi, аз от кормагнезина още в болницата цялата бях червена по корема, гърдите и краката Simple Smile Мацките в моята стая и те така. Дали обрива ти не е свързан с това?
И аз не знам вече. Имам чувството, че нещо ме повредиха там, то кръвно, то отоци и обриви... Питах и личната, и дерматолога дали не е от системите, казаха ми " не" , ама не вярвам особено. Затова сега си трая, каквото има да се случва, ще се случи.
Виж целия пост
# 733
Аз пък съм на вълна Следродилни Упражнения. Ще си искам от педиатъра някакви, но и намерих в нета -
https://sport.framar.bg/упражнения-за-възстановяване-след-раждан … одилна-гимнастика

Свекървата ме наплаши, че ако не правя упражнения може да се получи свличане на органи. При цялата й рода се получило. После половият контакт бил неприятен и т.н
Виж целия пост
# 734
Pladi, аз от кормагнезина още в болницата цялата бях червена по корема, гърдите и краката Simple Smile Мацките в моята стая и те така. Дали обрива ти не е свързан с това?
И аз не знам вече. Имам чувството, че нещо ме повредиха там, то кръвно, то отоци и обриви... Питах и личната, и дерматолога дали не е от системите, казаха ми " не" , ама не вярвам особено. Затова сега си трая, каквото има да се случва, ще се случи.
аз обрив нямам, но започнах повече да отричам от него. Кръвното не забелязвам да го сваля. Докато не си изпия хапчето нищо не помага.

Утре ме изписват. Казаха да се върна след 2 седмици и да ми направят секциото. Дано устискам до тогава.

Много ми се иска веднага след раждането да започна някакви упражнения, но знам че няма да е възможно. Миналият път след секциото започнах да карам кростренажор след като бяха минали 3 месеца и половина. За друго изобщо не можех да помисля. Коремни преси започнах да правя едва след 6 тия месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия