Звездни компромати - част 368

  • 79 967
  • 740
# 465
Ей ги ноктаците на Антония... то форма, то дължина...
Скрит текст:
Виж целия пост
# 466
Спешна необходимост има от поддръжка на ноктопластиката!
Виж целия пост
# 467
И аз гледам Антония Петрова, то след толква хвалби как да пропусна? Еми, и аз я харесах. Браво на тях, така се прави!
Виж целия пост
# 468
Хубава двойка са,дано са щастливи Two Hearts
Виж целия пост
# 469
Я вижте една известна блогърка/инстаграмърка.
https://www.instagram.com/p/BiD52BJn9s6/?taken-by=cosmeticsnob
Тази със сигурност не ака, ако ме разбирате!
Виж целия пост
# 470
Да, да и аз си мисля как се забърсва сепак? И още как се мие 😂😂🤪🙄 То опасно става с тия секачи😱😱😱
Виж целия пост
# 471
Биде само сигурно и не се пипа никъде Grinning
Виж целия пост
# 472
Питала съм жени с такива нокти - всички казват, че са им много удобни. Но специално за подмиването ми е неудобно да питам...
Виж целия пост
# 473
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 474
Удобни за какво?! Не мога да си представя да готвя, чистя, къпя деца, работа на компютър, да си размажа крема за лица дори с тези ноктИ.
Нося мянкюр, но не с такива размери и форми.
Но щом им е хубаво да си го ползват със здраве. На вкус и цвет, налЕ...Simple Smile

Пулев на Влас:

https://www.instagram.com/p/Bkhcceoh19p/?utm_source=ig_share_she … shid=txdn9b7e4ak6

Белучи със страхотен кадър:
https://www.instagram.com/p/BkCXVecgnru/?utm_source=ig_share_she … hid=19v2y6x4zuxyn
Виж целия пост
# 475
Не знам доколко са им удобни, моя позната с такива казваше "добре, че е мама вкъщи и нищо не пипам" иначе такива нокти как виреят.
Та, повече клоня към, че са страшно трудни за опазване и трябва да имаш поне един придворен да те обслужва Joy
Виж целия пост
# 476
А това е ноктопластика и са твърди като ножове, няма чупене почти.
Виж целия пост
# 477
Не знам за друго, но не мога да си представя как ще си сложа и сваля лещите с такива нокти.
Виж целия пост
# 478
Не знам, моите ноктопластики се чупеха и при по-рязко натискане на копчето в асансьора или WC, та много внимавах и всичко пипах деликатно, но оттогава са минали едно 5-6 години, сигурно качеството е еволюирало.Trollface
Виж целия пост
# 479
Не знам за друго, но не мога да си представя как ще си сложа и сваля лещите с такива нокти.

Ти лещите, аз дори и гащите не знам как бих си свалила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия