СЕДМИ клас–10–Заявленията са темата-в гнездо или в системата (25.06.18-01.07.18)

  • 63 220
  • 919
# 105
Това за дамата, която изравни НПМГ със земята, беше уточнение за облачна. Simple Smile
Виж целия пост
# 106
Да следя...раздумките за мъжете Joy
Иначе си мисля,че ние като lulumita ,може да чакаме до трето класиране...какво ще правя,като не пия!?Само начереши ще съм,в Кюстендил били само 0,60ст. за кило.
ММ поръчал да му донесат 100кг. Grinning
Виж целия пост
# 107
Вихрогонче, и аз като Дидева. Браво на децата ви!
Моето отказа. Абсурд всеки ден рисуване! Рече и отсече.
Поздравявам ви с една рисунка в движение (униформа може би Stuck Out Tongue Winking Eye). Не е композиция Simple Smile такива правеше само преди години в школа.
Скрит текст:
Интересен поглед. Краката не са наред.

Ние писахме само НПМГ-то, ако не ни приемат, какво правим?
Виж целия пост
# 108
Играете на следващи класирания.
Виж целия пост
# 109
Санака, те са мафия. Всички се знаят и познават. Нали я знаеш мъжката солидарност!
Нищо не сме направили с Бузема. За да влезем в Гугъл, трябва да го има в заглавието на темата. Пробвах се днес, от скука. Joy
Лоренца може да включи Бузема и Волдемор в следващото заглавие, тамън на време за записването. JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 110
Играете на следващи класирания.
bouquet

По темата за мъжете да кажеш нещо, да разчупиш стреса.
Виж целия пост
# 111
Страхотно е, да menta 007, има какво да се учи като анатомия, но живописта е уникална като изразност.
Анатомията, перспективата и ракурсът се учат, другото е талант, а той е в изобилие. това е важно.
Браво на детето!  bouquet
Виж целия пост
# 112
Санака, те са мафия. Всички се знаят и познават. Нали я знаеш мъжката солидарност!

Е 'що не каза по-рано?! Викаш, да ходя да трия споделените Радини вълнения по българика. Joy
Виж целия пост
# 113
Страхотно е, да menta 007, има какво да се учи като анатомия, но живописта е уникална като изразност.
Анатомията, перспективата и ракурсът се учат, другото е талант, а той е в изобилие. това е важно.
Браво на детето!  bouquet
Така е. И на мен ми хареса. Супер си е детето. Има едни книжки за пропорциите, тъкмо тях искам да взема на моя бъдещ анатом, че и той ми ги рисува едни.
Виж целия пост
# 114
Санака, те са мафия. Всички се знаят и познават. Нали я знаеш мъжката солидарност!

Е 'що не каза по-рано?! Викаш, да ходя да трия споделените Радини вълнения по българика. Joy
То там беше масовка, шсъ оправдаваш с другите. Joy
Виж целия пост
# 115
menta, в движение е, бре Simple Smile
Белинда към края на седмицата ми метни заглавието.
А как ги рисуват бащите - на бЕло ще ти редЯ Simple Smile
Виж целия пост
# 116
Значи, като видях толкова много отговори, реших че е излезнАло класирането 😂😁😂

ПП: ама нищо не разбрах от последните страници hahaha
Виж целия пост
# 117
Лоренца може да включи Бузема и Волдемор в следващото заглавие, тамън на време за записването. JoyJoyJoy
Санака я няма, нали? Joy
В очакване сме на приема - Испанската или БУЗЕМА
Виж целия пост
# 118
Значи, като видях толкова много отговори, реших че е излезнАло класирането 😂😁😂

ПП: ама нищо не разбрах от последните страници hahaha

За мъже си говорят, аз само суфлирам. По едно освежаващо мухито, с много мента, за всички дами.
Виж целия пост
# 119
menta, в движение е, бре Simple Smile
Белинда към края на седмицата ми метни заглавието.
А как ги рисуват бащите - на бЕло ще ти редЯ Simple Smile
Белинда е виновна за всичко!
Кой ни напи? - Белиндааа
Кой наложи ветото? - Белиндаааа

Белинда, много ти е благозвучен ника. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия