СЕДМИ клас–10–Заявленията са темата-в гнездо или в системата (25.06.18-01.07.18)

  • 63 264
  • 919
# 120
Лоренца може да включи Бузема и Волдемор в следващото заглавие, тамън на време за записването. JoyJoyJoy
Санака я няма, нали? Joy
В очакване сме на приема - Испанската или БУЗЕМА
Joy
още един имате Wink
Виж целия пост
# 121
В Бузема, който не сполучи, да стяга гащи - Волдемор да учи!
Виж целия пост
# 122
Лоренца може да включи Бузема и Волдемор в следващото заглавие, тамън на време за записването. JoyJoyJoy
Санака я няма, нали? Joy
В очакване сме на приема - Испанската или БУЗЕМА

Е, хайде сега Испанската! Бузема са спрягаше в комбинация със СМГ. Triumph

Супер е заглавието! Grinning

В Бузема, който не сполучи, да стяга гащи - Волдемор да учи!

Облачнааа! Joy Обаче си представям недоумението на следващите набори, опитващи се да черпят опит от темата. Joy
Виж целия пост
# 123
БУЗЕМА, Волдемор, Испанската - все тая Simple Smile
Виж целия пост
# 124
Понеже се чувствам пренебрегната (София не е България сеПак) предлагам заглавие - Във всяко село, във всеки град, БУЗЕМА е на всеки бряг! 😂😂😂
Виж целия пост
# 125
Да, това си представих и аз. Обаче, тези с похвалите, ще се чудят дали не са се прецакали нещо. Joy
Дидева е живата памет на седмокласните теми. Ще им разяснява Heart Eyes
Виж целия пост
# 126
Това с "брега", е метафора, или?
Виж целия пост
# 127
Руми, тъкмо щях да питам за другите градове да споделите Wink
Виж целия пост
# 128
Това с "брега", е метафора, или?
Този въпрос още не е уточнен в темата за училищата, както го разчепкаха за 18-то.
Виж целия пост
# 129
Това с "брега", е метафора, или?

Или е метафора, или ми е беден речника в този час на денонощието 😂😂😂
Виж целия пост
# 130
Да, това си представих и аз. Обаче, тези с похвалите, ще се чудят дали не са се прецакали нещо. Joy
Дидева е живата памет на седмокласните теми. Ще им разяснява Heart Eyes
Тя вече няколко месеца не успява да разясни как се търси в темата, а ти ТОВА очакваш да обясни. Joy И цикламеният шрифт няма да й помогне.
Виж целия пост
# 131
Много моля. Аз успявам да обясня. Това, че не се чете даже онзи шрифт, не е моя грешка. Innocent
Между другото, търсачката показва, че легендарната ПГСС присъства във форумските анали от дълги години.
Виж целия пост
# 132
За Волдемор и Бузема 3 страници обяснения ще трябва да изпишеш. Joy
Виж целия пост
# 133
Eй, добре че е чувството ви за хумор, така в шеги и закачки, времето до часа на истината малко по бързо пълзи и чакането се попонася, че може да е и приятно!
Надявам се, че Волдемор не чете тук (а само Дъмбълдор, да ни сбъдне желанията), но горкият директор на столичното училище без конкуренция от математическия спектър, даже на снимка го приложихте със съучениците...Майтапът настрана, дано не се засегнат децата, учещи там, ако случайно попаднат в темите ни. 
Виж целия пост
# 134
Да, извадено от контекста на цялата закачка, може и така да прозвучи. Всичко тръгна от там, че има хора, които обявиха, че ще го пишат и са го писали преди СМГ.
А за един мъж, не би трябвало да е обидно, че снимката му се споделя в женски форум! ....освен, ако въпросът на  menta 007, не е съвсем безпочвен Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия