Коремчето на ДЕКЕМВРИйче започва да личи, а мама от щастие блести! (2018)

  • 43 631
  • 747
# 420
На мен доста ми личи, имам си корем и вече не успявам да го скрия.
Виж целия пост
# 421
Моят е много интересен - най-много ми личи, че съм бременна към 5 - може би от седенето на работа, може би от течностите, но тогава няма съмнение.
Сутрин и вечер мааалко се прибира и е повече преял. 
Мелисандра, мама мими, много благодаря, че споделите за предишните си бременности - обикновено (в моето обкръжение) споделят все едни числа около 10, а аз с моите 5 дотук имах нужда да чуя, че и повече да са ще ги сваля и че всичко е било наред Heart
Виж целия пост
# 422
Моят е много интересен - най-много ми личи, че съм бременна към 5 - може би от седенето на работа, може би от течностите, но тогава няма съмнение.
Сутрин и вечер мааалко се прибира и е повече преял. 
Мелисандра, мама мими, много благодаря, че споделите за предишните си бременности - обикновено (в моето обкръжение) споделят все едни числа около 10, а аз с моите 5 дотук имах нужда да чуя, че и повече да са ще ги сваля и че всичко е било наред Heart

Ще ги свалиш разбира се! За това изобщо не се притеснявай, важното в момента е бебчето да е здравичко. А килограмите се свалят с времето Heart
Виж целия пост
# 423
И със светло,и с тъмно потниче,и без потниче-колкото и да се пъча,просто съм все едно преяла😄😄 В Понеделник влизам в 5-ти месец
Виж целия пост
# 424
Ето ви и от мене една снимчица. Скоро не съм писала,но си чакам с нетърпение втората ФМ в понеделник.
Виж целия пост
# 425
Страхотни коремчета, мойто е като на Лула, Глори какво малко коремче. Simple Smile

Аз с първата бременност качих около 15 кг, така и не можах да ги сваля всички, но аз си бях виновна. Тогава забременях към 55-56 кг, а сега с 10 отгоре. Като си помисля че тогава отидох да раждам с килограмите с които съм сега и.... ама каквото такова. Simple Smile
Виж целия пост
# 426
Страхотни коремчета, мойто е като на Лула, Глори какво малко коремче. Simple Smile

Аз с първата бременност качих около 15 кг, така и не можах да ги сваля всички, но аз си бях виновна. Тогава забременях към 55-56 кг, а сега с 10 отгоре. Като си помисля че тогава отидох да раждам с килограмите с които съм сега и.... ама каквото такова. Simple Smile
И аз не можах да сваля всички кг след първото раждане. И аз се застопорих на +10. Абсолютно същата ситуация като при теб. Ама все си мисля, че с още малко желание можеше и да ги сваля, просто не си давах много зор. Но пък в крайна сметка и така не мисля, че изглеждам зле. Да сме живи и здрави пък.. Heart
Виж целия пост
# 427
Момичета, като ви чета ,че сте качили по 2,3,5 кг. направо се стряскам за себе си(+10).С предишната бях на края +20кг.и без диети за 4години си бях върнала предишните кг.Не ям много ,но може би това ,че не ходя на работа а се мотам из къщи си оказва влияние.
Виж целия пост
# 428
Момичета, като ви чета ,че сте качили по 2,3,5 кг. направо се стряскам за себе си(+10).С предишната бях на края +20кг.и без диети за 4години си бях върнала предишните кг.Не ям много ,но може би това ,че не ходя на работа а се мотам из къщи си оказва влияние.
Изобщо не се стряскай,най-вероятно и с тази ще качиш толкова.Това,че досега са десет не значи,че до края ще станат 30...Може първоначално да си качила рязко и сега вече да е по мъничко на месец🙂
Виж целия пост
# 429
Свалят се, момичета, не мислете кг. Разбира се не прекалявайте на принципа "на бебето му се яде". 57кг свалях 3 години, но ги свалих. Станах си пак 49 колкото си бях като забременях. Втория път съвсем малко качих. Сега пак вървя само на коремче. Колкото и да са ще се свалят, пак ще сме мацки Wink
Виж целия пост
# 430
Имаме нов член на семейството Grinning Чери- лабрадорче на два месеца


Виж целия пост
# 431
Имаме нов член на семейството Grinning Чери- лабрадорче на два месеца



Уауууу страхотно еее😍😍😍
Много ги обичам,но не бих рискувала точно сега да си взема.Не заради друго а защото се гледа точно като дете и ще ми дойдат в повече грижите😄😄😄
Виж целия пост
# 432
Имаме нов член на семейството Grinning Чери- лабрадорче на два месеца



Уауууу страхотно еее😍😍😍
Много ги обичам,но не бих рискувала точно сега да си взема.Не заради друго а защото се гледа точно като дете и ще ми дойдат в повече грижите😄😄😄
По същата причина не си взехме по-рано, но ММ обеща,че ще се грижи за кученцето. Ние само да му се радваме Grinning притеснявам се само за след раждането, но вярвам, че всичко ще е наред. Много съм щастлива, не мога да сваля очи от нея, а тя сега легна да спинка
Виж целия пост
# 433
Ябълке 😍 обожавам кучета бебета 🤩 ако имаш нужда от отмяна ни пиши лс, идвам веднага 😅
Много е красива Чери, да ти е послушна и да свикне бързо с новото семейство ❤️
Виж целия пост
# 434
Мнооого сладко кученце Heart Eyes
Глори, на мен корема ми е като твоя. Ама ние всички имаме разлики и в седмиците де Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия