Мами в арабските страни-5

  • 36 899
  • 290
# 225
Здравейте отново,
Сори че не писах толкова дълго и не се представих. Аз моя го намерих в Индия. Отидох там на един дълг курс, в първите дни си мислех, че съм попаднала в ада. То бива авантюра! Обаче срещнах половинката си там и той преобърна мнението ми на 180 градуса. След доста трудности сключихме граждански брак в България и сега по-стечение на обстоятелствата живеем в Бахрейн.

Искам да благодаря на Ноиа, за голямата отзивчивост и за това че намери време за мен, въпреки голямата си заетост.

Всички сте много мили, наистина се радвам, че попаднах на този форум!
Виж целия пост
# 226
придружихме тати по работа в столицата, аз си го оби4ам града много, ама много голям е, на едни нива е и си е забвно от пътя можеш да пипнеш морето , не правих снимки, 4е нямам такъв контакт на компа за гсм спец контакт, а забравих камерата!яд ме е,де!
Виж целия пост
# 227
В нас е паднала бомба(пу-пу-пу),  в целият кош не е останала една играчка всичките са разпиляни по пода ,дивани ,легла и т.н. ма след малко ще оправям че като си дайде мъж ми ще помисли че е объркал къщата до сега не я е виждал в такова състояние.
Браво Марси, и аз обичам да обикаляме заедно хем да си правиме и компания пък моите щерки обичат да спят и така си чувствам като младоженка.
Чакаме снимки!
Виж целия пост
# 228
Даниела и у дома е доста 4есто бомби4ка,4е ми идва малко нанагорннище сама с децата.Игра4ки телефони,вадят дрехите от шкафа,само след тях да вървиш Rolling Eyes

При нас са докарали "Патиланци" и днес падна голяма игра там.Колко ска4а Дима,вози се на всяка една коли4ка,толкова доволна и щастлива милата,а и с децата как си играеше,толкова внимателна да не повярва 4овек.Градът ехти от 50 сент. #CrazyВсе едно ми пее под терасата,а публиката как дивее няма да ви казвам.Какво е това озву4аване,какво е това 4удо.На стинг не беше така.Днеска няма да се спи да взема да отско4а на диско малко Mr. Green

Креми доиде ли мъжлето.Сигурно сте много щастливи.Наи накрая да се съберете.Приятни мигове ви пожелавам

Дидка_м от къде е мъжът ти?Извинявам се но не разбрах.Харесва ли ти в Бахреин.Да вземете и до Дубаи да отско4ите,4е е на близко  bouquet
Виж целия пост
# 229
Докато мажете спят азмога да кажа Здравеите.
Ето ги моите сакровища!!!
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=15570&AlbumId=44574
Виж целия пост
# 230
Kremi колко щастлив изглежда таткото.Преставям си колко му се радва на сами.А Сами е целият на него едно към едно.Да ти са живи и здрави мъжете. Hug
Виж целия пост
# 231
Креми, най-после дочакахте   bouquet. Милия ви тати изгрежда толкова щастлив. Сигурно не може да се нарадва на малкото човече. Да са ти живи и здрави съкровищата.
Виж целия пост
# 232
имаше ли земетръс при вас, при нас от много щастие при креми ни се дигнаха температурите до 45 гр и не можем да спим, пратете ми малко хладно бре!направо е ужас от жега едва дишаме! креми браво ,най(после о4аквания миг! супер са мъжете! Hug  bouquet
млн, тати ви няма да ви познае тотално с тези променени деца и мама, ще реши, 4е си е сбъркал адреса! хаха Peace Peace
Виж целия пост
# 233
Ааа,веднага разбрах,че Креми се е щастлива.Щом се събудих и видях колко е слънчево си викам само Креми е виновна за това хубаво време Wink
Виж целия пост
# 234
Много благодаря за хубавите думи момичета.
Смито така се сме на татко си а франк не е спрял да му се радва, снощи като заспах и го усетих да плаче милия.
Ох на седемдесет и седмото небе съм.
Виж целия пост
# 235
Креми, мила, дочака го мъжо! Радвай им се сега с цялата си душа!

аз малко тъжна новина. Ноя ми се обади сутринта, тъкмо беше катастрофирала с колата. блъснал е някой отзад и тя ударила предна. беше си ударила корема милата и плачеше. сега не вдига, ще звънна на мъжа й и ще ви кажа как е. молете се да е добре Praynig
Виж целия пост
# 236
Така се случи , че разбрах че съм бременна  тук...та имате ли идея за добър гинеколог...къде , как...и  т.н. Не мога да чакам докато се върна в  бг.....даже една седмица не мога да изчакам....
Благодаря ви предварително! Heart Eyes
Виж целия пост
# 237
 newsm17 Дано всичко е наред с Ноя.Ох,като чуя за катастрофа корем ме заболява,имам 4 тежки кататрофи и знам какво е.Тя самичка ли е била ?
Виж целия пост
# 238
mime, ako ima neshto novo za noia pishi  , dano da e dobre, ami decata? Praynig :
 Fruclichka, daj pove4e info za sebe si, osven bremenna, omujena li si , kakvo pravish v dubaj, koga ste si hodish v bg , tati na bebeto mesten li e, ina4e dobre doshla!
 Peace
Виж целия пост
# 239
Благодаря ! Ох, тя  моята  дълга и широка...май даже  не съм за тази тема.... Simple Smile
Тати не е местен, в момента  е в Рейкявик Sad. Аз  по работа....трябваше да съм тук до 26.07, но ми позакъсня и си направих тест преди 1 седмица...после  втори, трети...та  чертичките  все  две Simple Smile И симптоми  и всякакви екстри......Планирано си беше, но не очаквах  че ще стане толкова бързо...... Та исках да ида  на лекар , за да се успокоя , че всичко е наред.....Не съм спряла да рева от 2 седмици....Нито работа ме интересува, нито нищо... май ще се прибера по-рано, да стягам куфари пак за по  към хладничко Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия