Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 6

  • 49 476
  • 745
# 135
ако лекаря ти е местен бих те посъветвала да продължиш, ама като знам че чак до турция трябва да ходиш по-добре е да отложиш за следващия цикъл.
но пък ако можеш отиди към вторник сряда пак да погледнат дали са пораснали и колко е лигавицата.
Виж целия пост
# 136
Много ти благодаря, Бамба! Hug
Отидох при лекарката, при която ходя от дълги години.
Тя знае всичко за състоянието ми.
И тя се позамисли, но каза, че е по-добре да се откажа, да изчакам.
За лигавицата, без да съм я питала, каза, че е чудесна,
не е изтъняла от хормоналните. Не съм питала колко е точно.
Пресантиманът ми е да се откажа, ще пиша след малко на координаторката.
Виж целия пост
# 137
Току-що прочетох това
https://vitaminb-12.com/b12-%d1%81%d1%82%d0%b5%d1%80%d0%b8%d0%bb … %d0%b8%d0%b5.html
И май ще почнем с мъжа ми освен мета фолиева, и б12
Нямаше ли нещо комбинирано?
Виж целия пост
# 138
Пухче, що витамини изпих, не виждам полза, специално при мен,
но ги продължавам, не толкова за фертилитета, а за възстановяване след пункциите.
Аз пиех витамин B комплекс дълги месеци, спрях го, за да си почина,
сега може на капки да си купя.
Ако нямаш тромбофилия, не е нужно ф.к да е мета.
Аз сега пия мета, защото уж не усвоявам обикновената, ама не робувам много на такива тези де.
Нищо не ти пречи да пробваш, няма да ти навреди, поне на организма ще се отрази добре.
Виж целия пост
# 139
На мен повече ми направи впечатление,  че дефицит на б12 може да влоши спермограмата. Затова мисля да давам на ММ, а аз покрай него може да вземам превантивно. Както вече хич не съм в ред  с нервите , може и аз да имам дефицит
Виж целия пост
# 140
Пухче незнам кой ти е казал за б12 и спермограмата. ММ е вегетарианец от бебе никога в живота си не е опитвал месо и има ниско б12 и искам да ти кажа , че спермограмата му е перфектна. 
Виж целия пост
# 141
Тогава ще си спестя парите от още витамини☺.
Наистина май ще е добре по-малко да ровя и чета!
Виж целия пост
# 142
Дефицитът на Б12 е сериозен бич в днешно време. Пухче, по-скоро го изследвайте първо.
Виж целия пост
# 143
Голяма депресия е всичко това. Като малка си мислех, че като навършиш 18 и бебетата започват да излизат, като кокоши яйца. Ама не било така...
Виж целия пост
# 144
Четох, че няма начин да се предозира с б12.
Вики, излизат, ама при някои доста по-трудно, а понякога и яйцата не стават 😂
Виж целия пост
# 145
Какви такива кокошки сме, незнам... 😂
Виж целия пост
# 146
С много зор ще ги снесем нашите,  ама пък ще са златни!
Виж целия пост
# 147
Пухче, при теб как се движат нещата?
Виж целия пост
# 148
sisi345, ако не усвояваш обикновената фолиева киселина, не само че няма ефект от нея, ами е токсична за теб и плода. В този случай и Б12 трябва да е мета, за да се усвоява. Недостига не е за подценяване и наистина не е лошо да се изследва. В б комплекс, В9(фолиева киселина) не е мета, в повечето няма Б12, ако има пак не е мета.
Виж целия пост
# 149
Четох, че няма начин да се предозира с б12.
Вики, излизат, ама при някои доста по-трудно, а понякога и яйцата не стават 😂
Напротив, високите нива на В12 са също толкова опасни, колкото ниските!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия